Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (712)


Recommended Posts

fetele, iertati-ma....chiar nu mi-am dat seama ca suna asa inca nu stiu nimic, sunt abia z 8 presupun si nu am decat un singur test ca le-am terminat si ca sa mai comand din alea ieftine trebuie sa iau minim 50 se baga cineva cu mine sa mai luam? ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu sunt la bucatarie, fac papa bun ne auzi putin mai tarziu ca se arde mancarea [pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor![flo] Inca nu au aparut urati si nici simptome nu am de nici un fel ,nici de bebe nici de uratii.Lunile trecute ma durea burtica cu 4-5 zile innainte ce venirea menstrei ,luna asta nimic.Poate e un semn bun cine stie ,luna trecuta am avut o mica intarziere de o juma de zi[:D] si me-am facut mari sperante pt ca eu am un ciclu destul de regulat 27-28 de zile.Azi ar trebui sa apara ,daca nu are din nou o mica intarziere.Daca nu apare pana maine dimineata ,am sa fac un test maine innaite de a merge la lucru si va anunt cand vin maine dupa- masa ,daca e de bine sau nu.Am luat un surechec,sper sa-l fi nimerit pe cel pozitiv[:D]. Pupici multi fetelor[pup][pup][pup],iar celor care urmeaza sa se testeze multa bafta si sa vedem numai teste pozitive incepand binenteles cu ziua de maine[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! eu va citesc mereu dar nu am nimic de spus, nici o noutate lary74 te astept maine cu test II sa dai startul testelor pozitive eu am o durere de ovare, cum n-am avut de mult timp, doar cand faceam injectiile ovitrell am avut durerea asta, nu imi dau seama daca sunt la ovulatie fiindca testul de ovulatie facut aseara nu imi parea pozitiv, sunt z16 multi [pup][pup][pup] si o zi buna sa aveti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai Lary, sa ai test pozitiv si sa ne tragi dupa tine! Tocmai seara ne spui? Ne fierbi[:D]! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...