Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (712)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dreambaby, ia un antiinflamator, pastila sau supozitor. Eu iau in cazurile astea Aulin la pliculet, e f bun. Capul sus, toamna se numara bobocii si ea abia a inceput! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MeAlex, Aulin este f puternic si afecteaza ficatul, in unele tari este interzis. Prefer sa iau vesnicul Algocalmin, ceai cald si ascult muzica de relaxare. Deja incep sa ma simt mai bine... Fetelor, nu e bai pt ca abia suntem la inceput. Medicul mi-a spus ca sunt sanse f mici sa raman din prima luna si sa nu imi fac prea mari sperante. Cine se testeaza prima luna asta? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca are efect Algocalminul...dar si de el se spune ca e toxic si vroiau sa il scoata de pe piata. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [pup] Tzuky, Felicitari [majoreta][majoreta][majoreta] Sarcina usoara si bebe la termen!!!! Baga-ti concediu ca sa nu mai ai probleme, mai bine fara servici decat cu probleme. Poate o sa radeti fetelor, dar aici in Fr se da Paracetamol aproape la orice, culmea ca merge perfect in caz de CM, pana si dureri de masele [alcool] Eu zic sa incercati ca nu are reactii adverse de loc. Eu mereu incep cu unul de 500 si apoi trec la 1g, daca nu merge. Asa am stat 3 luni pana cand am reusit sa am programarea la dentist. [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tzuki, ma bucur mult pt tine de data asta sigur va fi bine si iti vei tine bebelasul peste 8 luni in brate sarcina usoara si la termen [bum][batetoba][bum][bum][harp][cri][harp][harp][harp][harp] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma fac, ca mai avem 10 zile si ne intoarcem acasa [:D] incep sa ma deprim [:D] Am inceput sa ma obisnuiesc la mare, ce sansa au unii care stau aproape de ea. Cine se mai testa? [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gaby, ce tare esti ce probleme iti faci lasa ca o sa te intorci cu bebe la purtator si atunci nu o sa ii mai duci dorul marii dar gandeste-te ce nesansa au altii care au vazut-o doar la tv[:D] eu am fost de doua ori la mare dar nu ma atrage prea tare ca nu suport caldura si am probleme cu pielea si nu am voie niciodata sa stau in soare neacoperita am fost operata de doua ori, la doua alunite care au sangerat continuu 2 sapt de la soare nu ma intelege gresit, ador sa ma balacesc mai ceva ca o rata[:D] dar daca trebuie sa si stau pe plaja.....nu-mi mai place incearca sa pretuiesti astea 10 zile ca timpul trece nu te gandi de pe acum la ce va urma te pupic ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...