Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de iulie-august 2004 * 78*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] La multi ani de sf. Maria![s]

Sanatate si veselie!

 

Miroase a flori si a toamna bogata!

Sa-mi traiasca Mariuca! Sa-mi traiasca soacra si sa fiu si eu sanatoasa si voioasa...[:)]

 

Ioana, sa-ti traiasca printesa!

 

Incepui mesajul la ora 9! [alcool][:D] deh, daca sunt Marie...

 

Andries, imi pare rau ca ati avut probleme din astea...

Maria n-ar putea sa zica o marca de masina (face diferenta intre tractor, masina mica si autobuz...dar cam atat [:D]) darmite sa spuna ce marca e masina noastra...

Si la noi se afiseaza vineri listele...[:D] Dar la noi e probabil din cauza ca aranjamentele inca nu s-au finalizat [:D]

 

Roxana, sa-l poarte sanatos!

 

Corina, foarte frumos!

 

Ema, frumos din partea scolii si colegilor! Dap, 36 numarul dar e calapod pentru chinezi asa ca...sa zicem 35 [:D] Maria imi vine pana la umar.

Nici eu nu port cu mult mai mult...[:D]

 

Daria, sa aveti o petrecere excelenta sambata. O sa fie totul super, sunt sigura...

 

Scuze, ieri am fost la ziua unei prietene de-a fetelor, nu am avut timp de poze...

 

Acum fac photo shooting "pe genunchi" ca vrea shefu' CV cu poza si nu-i plac alea cu ochelari de soare!... [alcool][bang][:D]

O zi excelenta sa avem!

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

La multi ani cu ocazia acestei zile speciale, tuturor[flo][flo][flo][flo] Sa ne ajute Maica Domnului pe toti!

 

ce am eu?...aici nu ma puteti ajuta nici macar cu un sfat, vi l-as fi cerut fara ezitare daca ar fi fost posibil. Sper sa ma ajute cine de acolo de sus si sa o scot la capat

 

ce ma mai supara la maxim pe langa ale mele? ca azi am aflat ca doamna lui Danu e foarte bolnava si ca i-a preluat nu stiu cine, o invatatoare tanara, probabil suplinitoare, habar n-am nu o cunosc. Sunt...nici nu va pot spune cat sunt de mahnita, aveam atata incredere ca imi va fi copilul pe maini bune la scoala atat din punct de vedere al invataturii cat si din celelalte puncte de vedere. Acum sunt pe nicaieri, absolut pe nicaieri....Cum D-zeu se pot schimba lucrurile intr-o clipita pot zice, doar de 2 luni am vb cu doamna lui si era totul ok abia astepta sa vina toamna sa inceapa treaba cu cei mici, atata de mult mi-o placea, o persoana atat de echilibrata, de stapana pe sine, pe clasa, fara a fi dura, absolut potrivita pt personalitatea lui Danu, am fost efectiv fericita ca am avut norocul sa il inscriu la d-neaei. Danu si el si mai emotionat, si mai stresat, ii placea enorm de doamna, am fost sa o intalnim de cateva ori la clasa in primavara si vara si s-au placut reciproc. Nu stiu cum va fi cu noua invatatoare...

 

imi pare rau, v-am citit, dar nu pot adauga nimic folositor voua, sper sa mai rasara soarele si la noi

 

sa nu credeti ca dispar ca magaru-n ceata dar cand ma simt prea coplesita nu mai am putere sa tin aproape de nimeni, ma izolez. O sa va povestesc daca voi putea rezolva fericit problemele

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, gandeste te ca poate fi foarte, foarte bine la scoala, ai incredere in Danut ca se va descurca, un cadru tanar sa stii ca uneori munceste mai mult sa se afirme, sa aiba un post pe mai departe, asta e un lucru bun, sa stii.[flo]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Lia, gandeste te ca poate fi foarte, foarte bine la scoala, ai incredere in Danut ca se va descurca, un cadru tanar sa stii ca uneori munceste mai mult sa se afirme, sa aiba un post pe mai departe, asta e un lucru bun, sa stii.[flo]
align="right" id="quote2">destul am avut cadru tanar la gradi si am fost adanc dezamagita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gandeste pozitiv, serios vorbesc, nu avem de unde sti cum va fi, pana nu se intampla, poate vei fi placut surprinsa luni [flo]

Si-apoi sa nu uitam ca nu e un contract pe 4 ani, la nevoie, copilul poate fi mutat in alta clasa [flo]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, e normal sa fii mahnita de schimbare... eu am avut insa surpiza de a aprecia cel mai mult educatoarele mai tinere la Matei - doamna mai in varsta, cu care au invatat 4 ani, era deja plictisita si satula, motivata doar de "atentii", refractara la metode noi, distanta fata de copii.

Eu sunt ingrijorata pentru ca invatatoarea lui Matei e cam "de moda veche" si am emotii, nu pare ancorata in realitate...

 

Olivia, multumesc pentru raspuns [flo]

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doamna noastra este o doamna blanda, imi pun mari sperante sa o placa Giulia. noi o iubim ever after pe doamna de la gradi, noroc ca ne intalnim des cu ea, am fost tare norocoase la gradi; poate ne tine norocul pe mai departe [:)]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...