Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de iulie-august 2004 * 78*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Roxi..acum ama vazut pozele... e la mine era ora 9 cind m-am uiat, de inteles ! Imi plac uniformele ( ce bine ca exista ) ... cred ca Pupu o sa o dai la 6 Ni la scoala, ea o sa fie asa de obisnuita cu mersul la scoala [:D]! Pup [pup]

 

La noi mersul la scoala e ok... nu capat mai multe info cind il intreb cum a fost la scoala decit 'fine' . La fel si dupa un wk-end in camping ..cu cercetasii nu am capatat mai multe detalii. Ce sa-i fac ? Pur si simplu zice ca nu-si aminteste... seara in baie ce mai aflu si eu cite ceva. Avem si noi intilnire azi cu invataoarea, e una asa de tinerica ca am crezut ca e vreo colega din scoala secundara ( asa ca Lia stai linistita nu esti singura - noi am avut 2 ani invataoare mai invirsta si vorba fetelor , mai lipsite de elan ) pe cind cele tinere, vor sa se afirme, au alte surse de informatii ...eu stau linistita.

 

Va pup

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce scolarei frumosi! [olala][olala]

Asteptam si restul trupei!

 

Si noi, si noi

http://community.webshots.com/album/580868966KWEvRX

 

Emotii mari mai mult in weekend (ca sa ne treaca am fost la petreceri, aseara la 20.45 intram pe usa...era domnu' John sa ne ia cu facaletzu la bataie [:D])

Azi a fost asa de mare vanzoleala ca am uitat si de emotii si de tot...:)))

 

Maria e incantata, sper sa o tina!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si noi!

Luca nu a avut emotii,am fost toti(bunici,cumnati[:D])..la 10 45 au terminat.

Maine ii aseaza in banca dupa inaltime [q]..eu as fi vrut sa stea in prima banca..din pacate sunt banci duble..asta este..Mai are 3 colegi de la gradi cu el in clasa..Maine sedinta cu parintii..

 

Monicule ai slabit mult! Imi place clasa...asa cum zici tu.."a noi la tara"[:D]

Daria aveti si voi invatatoare tanara!! Giulik super fericita!

Rox ce-mi plac uniformele!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mnaziua si multa bafta in noul an scolar, cupii silitori si cu chef de treaba[pk]

vazut pozele din prima zi, giulika, maria, pat (si mie imi plac f mult uniformele) toti zimbitori (vorba roxanei, da dne sa nu le treaca repede;)))

in clasa la ilinca au ramas 32 din 35

reviu

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa Maria (si mama`sa) [olala]

la noi sunt 25 de copii, cred ca mai multe fete din cate am vazut [:D]

Kim, asa e, e o doamna tanara, are un fiu in clasa a 7-a sau a 8-a. Numai lucruri bune am auzit despre ea, sper sa fie totul ok.

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost emotionant si la noi -pentru mine, ca Stefan nu a avut nicio problema! Bine, la ei deschiderea oficiala a fost si mai laxa - ei sunt prima generatie de scolari, directoarea le-a adus un print si o printesa sa-i distreze si sa se joace, dar erau asa frumosi, in uniforme, ferchezuiti, frumosi! Am sa pun si eu poze diseara, de acasa, azi sunt la un workshop az- toata ziua, de pe blackberry nu pot oricum vedea pozele scolarilor - dar am sa ma uit acasa, in voie, sunt sigura ca toti au fost frumosi!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina mea

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua doamnelor,

 

Stiu ca am tot lipsit, dar nu se putea sa absentez si azi.

 

Am inceput si noi azi, eu cu emotii mari, el foarte relaxat. Uitati poze

https://picasaweb.google.com/popa.adela/Scoala?authkey=Gv1sRgCKz_78H96Yqk7QE

 

Ne-am tot pregatit, v-am mai citit si am citit si subiectul cu clasa I, asa ca suntem la curent cu discutiile despre stilouri, caiete, ghiozdane, etc [:D]

 

(robi, abia la o saptamana am vazut mesajul tau cu intrebarea pentru mine, si m-am gandit ca probabil ai aflat deja care sunt ziarele respective, daca mai e nevoie iti spun).

 

Sper sa fie un start bun si sa incepem cu dreptul. Copilul e pregatit de scoala, se vede asta pe el si pe preocuparile lui, dar stiu din start ca vom avea doua mari probleme: trezitul de dimineata (respectiv culcatul seara) si uituceala/zapaceala/neatentia. Speram sa le rezolvam si pe astea pe parcurs.

 

Va pupam si va dorim un an scolar usor si plin de succes! Ma duc la ultimele doua pagini sa vad copii frumosi in prima zi de scoala.

 

P.S. Am auzit azi de la un parinte ca s-ar fi scos vacanta de o saptamana din octombrie. Stiti ceva de genul asta? Ca noi ne gandim deja la vacanta [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...