Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 62-


Recommended Posts

sabina, nici eu nu m-am lamurit cum e cu vitexul dar m-am hotarat sa il iau. Eu iau si 25 mg de euthyrox, dimineata, vitexul il iau dupaamiaza, am zis sa las un spatiu dintre ele.am de gand sa il iau o luna, ca apoi probabil dau drumu la schema de FIV. eu il iau sub forma de pastile, Femicur- extract de vitex agnus castus 40 mg, 1 pastila pe zi. http://www.efarma.ro/products.php?id=2332 cam pe 1 oct testez iar TSH si te tin la curent ce s-a intamplat, eu sunt in jur de 2 dupa chiuretajul din iunie.
MTHFR C667T Heterozigot FIV 1 Budapesta reusit, sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani; tratament in sarcina cu Femibion, Acid Folic 5mg, Cetebe, Clexane 04, Aspenter Keep walking --life is such an incredible journey!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ia stai putin, cum adica Vitex - anticonceptional ? pai adica eu m-am strofocat degeaba ca poate mai reusesc o naturala si scap de fiv ?? [:-)))] [q] --------------------------------------------- MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6 IA mai 2011 Medlife - nereusita Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cybele fata indrazneata. asa de ghinionista am fost tot timpul cu naturistele astea. eh si in general asa la faza cu copiii ghinionista[:D] dar cu naturistele mi-am dat in cap la greu. am luat laptisor si eu si maca si royal jelly. ehehehe. am luat si tinctura de zmeur la un moment dat si branca ursului si toate licorile. ei dar am facut polipi, chisti, am descoperit ca am trompe infundate, ca am E2 mare, ca am o calitate slaba la ovocite. nu mai stiu care pe care s-au inlantuit. ideea de baza e ca nu cred ca m-au ajutat. ce m-ai facut sa rad Qiao:)) nu...eu una repet...n-am inteles ce e cu vitexul asta si basta. dar face el ceva cu LH. unele persoane spun ca-l regleaza in asa fel incat ramai insarcinata, altele ca-l regleaza sa nu ramai.:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite si aici mai sunt info interesante despre Vittex http://hethir.hubpages.com/hub/vitex uuufff...si aveam eu in computer-da nu mai stiu in care,un link cu un articol belea despre Vittex...daca il gasesc il postez. ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...