Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

La Multi Ani doamnelor!!!Sa avem parte de sanatate,bucurii si impliniri alaturi de toti cei dragi noua!!![pup][flo] Cam slaba miscarea azi fetele...Maine am sa lipsesc de la apel,miercuri avem vizita Autoritatii Tutelare la Ploiesti si vom merge de maine seara.Tot miercuri,pana in vizita cred ca voi merge la un interviu.Fetele sa-mi tineti pumnii.Miercuri seara revin. Va pupam! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
La Multi Ani doamnelor!!!Sa avem parte de sanatate,bucurii si impliniri alaturi de toti cei dragi noua!!!id="size4">id="red">[pup][flo]Cam slaba miscarea azi fetele...Maine am sa lipsesc de la apel,miercuri avem vizita Autoritatii Tutelare la Ploiesti si vom merge de maine seara.Tot miercuri,pana in vizita cred ca voi merge la un interviu.Fetele sa-mi tineti pumnii.Miercuri seara revin.Va pupam!nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
align="right" id="quote2">La multi ani!Tinem pumnii si suntem cu gandul si sufletul alaturi[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscra id="red">multumit mult,stim asta!Cand am sa pot miercuri am sa dau un tel.[pup]si pe tine si pe ginerele meu cel frumos!

Ely id="red">dap,bine facut nepotul![olala]Sper ca v-ati distrat la chef,asteptam poze!

Va pup,merg sa culc pitica,pe miercuri!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata sirenete!id="blue">

 

Poftiti la [cafea], [cit], ceai [pahar], [pepsi], o [fum], o [papica]... si, un horoscop zilnic, pt. azi - 09.03.2010:

 

- "In mod normal, ai multe de rezolvat in aceasta saptamana, ceea ce inseamna ca nu trebuie sa te impiedici deloc de bani, intrigi sau oportunitati care ar sta in calea finalizarii sarcinilor ce le ai. In plus, cauta sa nu lasi nicio treaba neterminata, caci exista sanse sa starnesti mania cuiva. Poti lua parte astazi, cu incredere, la orice provocare ce ti se iveste."id="brown">

- "Trebuie sa iei o decizie, dar nu trebuie sa te grabesti la prima idee care iti vine. Tine cont de parerile din jur, pentru ca vei observa multe suspiciuni sau rezerve din partea unor prieteni. Nu trebuie, insa, sa te temi sa iei aceste decizii, indiferent de raceala cu care privesc unii argumentele tale ci doar sa asculti totusi si opiniile contrare, pentru ca iti pot atrage atentia asupra unor aspecte la care nu te-ai gandit. Unii au trecut prin situatii similare si te sfatuiesc de bine."id="purple">

- "Intelepciunea te va ajuta sa treci peste mizeriile zilnice. Priveste-ti viata cu alti ochi, vei intelege ca toate sunt trecatoare."id="green">

- "Problemele altora nu ar trebui sa te afecteze, dar daca e vorba de persoane foarte dragi tie, e normal sa nu te poti concentra la alte treburi din cauza lor.

Dragoste: Sentimentele te dau peste cap. Incearca sa ramai calma in timpul unei situatii dificile create de partenerul de cuplu. Aveti nevoie de o discutie foarte deschisa.

Cariera: Astazi te poate cuprinde un sentiment de melancolie. Daca nu te concentrezi suficient, nu vei fi vazuta cu ochi buni la locul de munca de catre ceilalti colegi."id="orange">

- "De la o vreme ati inceput sa constientizati efectul nefast pe care il exercita unii prieteni asupra dumneavoastra. Este momentul sa luati fraiele in mana si sa va impuneti o schimbare, altfel riscati sa pierdeti tot mai multe ocazii. S-ar putea sa va indragostiti sau sa vi se faca unele avansuri."id="maroon">

- "Ai noroc si toate se aranjeaza de la sine. Nu trebuie sa infrunti situatii grele azi, este destul de clar ce cale trebuie sa urmezi. Ai multe ocazii sa te distrezi si vrei sa experimentezi orice astazi. Mediul de acasa, familia si prietenii, toate problemele se simplifica si primesti incurajari. Munca sau cariera ta se afla intr-o armonie perfecta cu restul vietii tale. Ai de castigat de la subordonatii tai sau de la niste persoane mai tinere. Securitatea emotionala, sentimentul apartenentei la un mediu si acela de a fi folositor sunt probleme pe care le rezolvi instinctiv. Vrei sa prinzi radacini si creezi o atmosfera intima in jurul tau, care e de durata."id="blue">

- "Aveti succes intr-o calatorie in interes de afaceri. Va sfatuim sa aveti rabdare si sa evitati discutiile in contradictoriu cu partenerii. În partea a doua a zilei, reusiti sa rezolvati o problema sentimentala mai veche. Din punct de vedere financiar nu aveti motive de ingrijorare."id="limegreen">

 

 

Nicollid="blue">, tinem pumnii [grup]. Sunt sigura ca maine seara ne vei aduce vesti bune si superbune [pup].

 

[pup] la toateid="blue"> sirenetele si s-aveti o zi frumoasa [flo2]! [pup] & [hia]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NICOLLid="red"> tin pumnii pentru ambele chestii [pup][pup][pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe pag II [bang][bang]

 

vaiiiiiiiiii vine daneza si nu ne mai gaseste .... [q][q][q]

 

ce faceti fetelor ??? ninge la voi ????

 

maine am nevoie de gandurile voastre pozitive .... m-ati ajutat de doua ori , mai maine si gata .... pleaseeeeeeeeee [pup][pup][pup] rugati-va pentru mine va rog [pup][pup]

 

o zi buna va doresc [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaaaa [:D] O cafea?

 

Nicollid="red"> tinem pumni stransi [pup]

 

Andaniiid="red"> si tie o sa-ti tin pumnii, sa iasa totul cum vrei tu [pup]

 

Si eu ma gandeam ca de bate Danyid="red"> cand ne-o prinde ca ne facem de cap si tragem chiulu [:D] Dar, pe de alta parte sa zica mersi ca la retur nu are de citit nu stiu cate capitole [:D]

 

Io nici nu realizez ca mai am un pic si schimb prefixul [:D] Am fost prinsa pana peste cap cu copiii, cu surioara... ca au trecut imediat 10 zile... amr 6 [:D]

 

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...