Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

 

'Neataid="blue"> sirenete!

Poftiti la [cafea], [cit], [pepsi], ceai [pahar], [fum], [papica]... etc.,...

 

Si un horoscop zilnic, pt. azi - 11.03.2010:

 

- "Daca vei resimti frustrari, in cazul in care cei (cele) cu care interactionezi astazi iti intrerup ideile sau vorbele, atunci este cazul sa-ti regandesti abordarea. Cateodata, cu cat fortezi mai tare, cu atat si rezistenta intalnita este mai puternica. O insistenta delicata va functiona mai bine, altfel poate fi usor refuzata. Incearca sa o iei pe ocolite, in loc sa trantesti pe masa ideile tale. Vei sti, ajutat(a) de influentele predominante ale zilei, cand se impune un(o) partener(a) alaturi, fie la job, fie acasa. Cel mai bine este sa cedezi tu primul(a)."id="maroon">

- "Veselia ta se destrama brusc din cauza unei vesti care iti atrage atentia ca te-ai bucurat inainte de vreme. Poate iese la iveala o eroare facuta candva, fara sa-ti dai seama, iar acum recunosti cat de neatent ai putut fi. Nu te simti deloc bine cand reputatia ta are de suferit, dar daca ai fi mai realist, ai admite ca tu ai fost cel care a declansat aceasta criza, pentru ca nu ti-ai luat masurile necesare de precautie. Te-ai lasat la voia intamplarii care te-a dus unde a vrut ea. Repara situatia!"id="green">

- "Astazi este o zi plina de provocari. Mai ales la locul de munca, ti se va solicita sa vii cu propuneri pentru imbunatatirea ritmului de munca. Ai cateva idei, la care te gandesti de ceva timp, ramane sa vezi cum vor fi ele primite de sefi."id="blue">

- "Puteti deveni liderul unei colectivitati sau cel putin sa va impuneti mai mult la serviciu. Se pare ca dorinta dumneavoastra de afirmare este cu atat mai mare, cu cat ceilalti incearca sa va convinga ca locul dumneavoastra este unul mai retras. Veti incerca sa va impuneti si veti reusi, iar, in cel mai rau caz, cel putin ceilalti va vor lua in seama. Oricum, nu veti pierde timpul, ba chiar veti castiga, daca nu bani, cel putin experienta. Referitor la sanatate, este bine sa acordati o mai mare atentie alimentatiei."id="brown">

- "Este momentul ideal sa-ti lasi creativitatea sa infloreasca. Fii mai tolerant in ceea ce priveste obiceiul tau alimentar. Pentru ca ti-a fost daruita multa caldura, magnetism si o minte puternica si echilibrata, care ii intriga pe altii, nu sta prea mult timp in singuratate. Unii nu apreciaza idealurile pe care vrei sa le indeplinesti si le-ar putea comenta. Un rol important il joaca acum lucrurile frumoase si cu adevarat valoroase din viata ta. Daca nu-ti cheltuiesti toti banii pe primele lucruri care-ti atrag atentia, aceasta perioada poate fi considerata una favorabila din punct de vedere financiar."id="purple">

- "Popularitatea ta in randul persoanelor de sex opus iti permite sa-ti gasesti noi sustinatori ai proiectelor in care esti implicat. Dorinta de comunicare este maxima si ea se va rasfrange in universul familiei. Ai putea sa-i convingi pe ceilalti membrii ai familiei sa iti accepte ideile sau le-ai putea da sfaturi pentru rezolvarea problemelor cu care se confrunta."id="limegreen">

- "Ceva nou in viata ta...

Daca de ceva vreme te tot bate gandul sa te muti, poate singura, poate cu iubitul, iar azi e ziua marii decizii. Cu putin sprijin din partea cuiva din familie ai mari sanse de a te muta intr-o locuinta noua perfect aranjata si pe gustul tau. Sau poate te apuci de reamenajari acasa la tine..."id="teal">

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Dusai poznasul la gradi si concluziune [q]: este friiig iar afara [q]... mno, bine... imi aman bantuielile prin Copou pt. dupa 21 [:-@] dar, exista o nedumerire [:-/]... pai Babyid="blue">, cum vrajesti unul din fratiorii aia doi liberi sa vina sa bantuie Copoul [:D]... ca, io la Bucuresti n-am cum ajunge [:D]... deci, lipeala cum se va face? Cum o sa ne impiedicam unul de celalalt [:D] prin Copou... daca-s numa'io si poznasul pe icisa [:-@]... deci, vrajesti ori ba? unul din fratiori despre ce fain e Copoul Iesilor [pk]... astept raspuns [:p]... daca nu, ma reprofilez [:D]... si-oi vedea io de cine ma impiedic prin Copou [:D]... daca m-oi impiedica [:-@] [:-@]...

 

La orele 13.00-14.00 tinem pumnii pt. Andaniiid="blue"> [pup].

 

Amu, dau [pup] la toateid="blue"> sirenetele si va doresc o zi frumoasa [flo2]! [pup] & [hia]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Revin dupa o luunga absenta de pe forum, timp in care ne-am confruntat cu diverse probleme neplacute, mai mult de sanatate... dar care s-au rezolvat, partial/total... In plus, am facut o pauza de forum...

Am intrat sa doresc pestisorilor si familiilor lor o primavara frumoasa, plina de reusite, iar celor care deja s-au aniversat "La multi ani fericiti!".

Sper sa redevin activa, macar sa fiu prezenta la cate o cafea.

Va doresc o zi frumoasa!

 

Xandrinne si ale ei Raluca (03.08.1997), Narcisa (21.09.2006) si Diana (24.09.2008)id="Times New Roman">

 

poze cu noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor la ora 1 stiu ca o sa fiti alaturi de mine [pup][pup][pup] multumesc anticipat [pup][pup][pup] o sa simt energiile pozitive [pup][pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaa

 

Off Nicollid="red"> condoleante. Multa putere familiei sa faca fata pierderii.

Ma bucur ca ati trecut cu bine peste vizita si interviu [flo]

 

Andaniiid="red"> tinem pumnii stransi [pup]

 

 

 

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Helooo, sirenetelor... iar ati disparut? [:D]

 

Xandrutzaid="blue">, bine ai revenit printre noi [flo2]. Multumim de urari [flo] si te asteptam la cafeluta [:)] si povesti [;)].

 

Si, am 'gasit' ceva frumos [:)], din intelepciunea indiana:

 

"DE CE TIPA OAMENII UNII LA ALTII...

 

Intr-o zi, un intelept din India puse urmatoarea intrebare discipolilor sai:

- De ce tipa oamenii cand sunt suparati?

- Tipam deoarece ne pierdem calmul, zise unul dintre ei.

- Dar de ce sa tipi, atunci cand cealalta persoana e chiar langa tine? intreba din nou inteleptul.

- Pai, tipam ca sa fim siguri ca celalalt ne aude, incerca un alt discipol.

Maestrul intreba din nou:

- Totusi, nu s-ar putea sa vorbim mai incet, cu voce joasa?

Nici unul dintre raspunsurile primite nu-l multumi pe intelept. Atunci el ii lamuri:

- Stiti de ce tipam unul la altul cand suntem suparati? Adevarul e ca, atunci cand doua persoane se cearta, inimile lor se distanteaza foarte mult. Pentru a acoperi aceasta distanta, ei trebuie sa strige, ca sa se poata auzi unul pe celalalt. Cu cat sunt mai suparati, cu atat mai tare trebuie sa strige, din cauza distantei si mai mari. Pe de alta parte, ce se petrece atunci cand doua fiinte sunt indragostite? Ele nu tipa deloc. Vorbesc incetisor, suav. De ce? Fiindca inimile lor sunt foarte apropiate. Distanta dintre ele este foarte mica. Uneori, inimile lor sunt atat de aproape, ca nici nu mai vorbesc, doar soptesc, murmura. Iar atunci cand iubirea e si mai intensa, nu mai e nevoie nici macar sa sopteasca, ajunge doar sa se priveasca si inimile lor se inteleg. Asta se petrece atunci cand doua fiinte care se iubesc, au inimile apropiate.

In final, inteleptul concluziona, zicand:

- Cand discutati, nu lasati ca inimile voastre sa se separe una de cealalta, nu rostiti cuvinte care sa va indeparteze si mai mult, caci va veni o zi in care distanta va fi atat de mare, incat inimile voastre nu vor mai gasi drumul de intoarcere."id="blue"> - Mahatma Ghandiid="navy">

 

Iar amu dispar [:D] si io pe ziua de azi... o zi buna si frumoasa la toateid="blue">! [pup] & [recevere]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
Seara buna!Sunt in mare viteza.In privinta interviului sunt ceva sanse,o sa va explic maine seara mai mult,iar in ceea ce priveste Autoritatea Tutelara au plecat doamnele in limba dupa fete[:I]Am si o veste mai rea,mi-a murit o matusa,soara tatalui si mama nasului meu de cununie si al fetelor.De aceea ma grabesc,mergem acolo,maine seara voi fi acasa cu fetele,va merge mama.Daca am timp poate intru mai la noapte.Va multumesc tuturor,sunteti impresionante[asia][pup]Dana id="red">se stie ca vom fi cu gandul la tine![flo][pup]Sper sa revin mai tarziu,daca nu ne vedem maine seara!nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
align="right" id="quote2">[pup]pentru vestea buna cu doamnele de la Autoritate. Bafta [pup], sa fie rezultat pozitiv la interviu.Condoleante pentru matusa.[asia][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Dusai poznasul la gradi si concluziune [q]: este friiig iar afara [q]... mno, bine... imi aman bantuielile prin Copou pt. dupa 21 [:-@] dar, exista o nedumerire [:-/]... pai Babyid="blue">, cum vrajesti unul din fratiorii aia doi liberi sa vina sa bantuie Copoul [:D]... ca, io la Bucuresti n-am cum ajunge [:D]... deci, lipeala cum se va face? Cum o sa ne impiedicam unul de celalalt [:D] prin Copou... daca-s numa'io si poznasul pe icisa [:-@]... deci, vrajesti ori ba? unul din fratiori despre ce fain e Copoul Iesilor [pk]... astept raspuns [:p]... daca nu, ma reprofilez [:D]... si-oi vedea io de cine ma impiedic prin Copou [:D]... daca m-oi impiedica [:-@] [:-@]...La orele 13.00-14.00 tinem pumnii pt. Andaniiid="blue"> [pup].Amu, dau [pup] la toateid="blue"> sirenetele si va doresc o zi frumoasa [flo2]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">
align="right" id="quote2">Vrajesc, vrajesc, dar tu vezi de invata spaniola intre timp[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Nicoll,sincere condoleante! Sar'na pentru mesaj,l-am vazut cam tarziu si n-am mai apucat sa raspund [:I][pup]

 

Xandrutza bine ai revenit si sa se rezolve problemele de sanatate cat mai curand [pup]

 

La multi ani sarbatoritelor din zilele trecute![flo]

 

 

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...