Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

neata

o cana cu laptik doriti ????

la noi ninge cu fulgi mariii , e superb [pk][pk][pk] la voi cum e ????

 

ieri a fost bine, gandurile voastre au ajutat f mult .... va multumesc si va pup [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

'Neataid="blue"> si de la mine!

 

 

Io vreau cafea [:D] Andaniiid="blue">... la noi a fulguit ieri tare [ninge]... avem ceva zapada pe ici pe colo si e frig... nu-mi mai place... io vreau primavara.... gata, m-am saturat de iarna [zz]... ma bucur ca ne dai vesti bune [pup] si ca a fost totul bine ieri [flo2].

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Deci, io ofer [cafea], [cit], [pepsi], ceai [pahar]... etc.,... si asteptam serveala Danuteiid="blue"> [;)].

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[cheers] [disco] [s] "La multi ani!"id="red"> [s] [disco] [cheers] Danutaid="red">!
Multa fericire astazi si in tot restul zilelor si anilor urmatori alaturi de printesa ta [zana] Mirunica si al tau sotior [flo2] (eventual mai baga-i Mirunei si vreo doi-trei fratiori si surioare [:D]...), multa sanatate si viata lunga si implinita alaturi de familie [flo] si toti ai tai [cheers]!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aha Babyid="blue">, inteles... ma duc sa ma apuc de invatat si spaniola [:)]... [pup]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[pup] la toateid="blue"> sirenetele si o zi minunata sa aveti [flo]! [pup] & [hia]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Am venit si eu chiar daca mai tarziu la cafea de la Cryna id="red">cu laptic de la Dana.id="red">

Fetelor va multumesc tuturor pentru gandurile voastre si...[ruga]ma rog si eu pt odihna matusii.Acum este inmormantarea,eu nu sunt la munca,a trebuit sa stea cineva cu fetele.Aseara nu am aparut pt ca am stat acolo pana aproape de dimineata.

 

Dar...azi avem sarbatorita [bis][s]La Muuulti Aaaani Danuta!!!Sanatate,impliniri si bucurii alaturi de cei dragi!!!id="size3">id="red">[pup][flo]

[s][bis]Dana id="red">[grup]m-am gandit la tine si ma bucur ca gandurile noastre au ajutat macar puuutin[pup]

Cryna id="red">si la noi e destul de rece,chiar fulguie si acum.Dar avem inima calda si plina de iubire[pup]

Baby,cuscra id="red">ce-mi face baiatul?Dupa ce culc fetele,daca nu adorm si eu cu ele poate bag un telefon.Daca nu pana diseara vb noi cumva.[pup]

Dany,surioara id="red">sti ca ne este dor de tine?!MAi ai putin si ni te alaturi.Te asteptam![pk]

Cristiana id="red">undu esti madam?Io dau [pup],poate apari.

Xandrutza id="red">bine ai revenit[pup] si tinem pumnii sa rezolvati pana la ultima problema,sanatate multa!Si daca apari dimineata la cafea,bea si pt mine o ceasca,io nu prea am cum sa apar si imi lipseste[:I]

Merg sa mai fac ceva pe la bucatarie ai apar mai tarziu cu amanunte despre vizita autoritatii.

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danutaid="red"> la multi ani , multa sanatate si noroc [pup][pup]

 

nicollid="red"> concoleante iti doresc .... imi pare tare rau sa aud asa vesti proaste [q][q]

 

elyid="red"> [pup][pup] ce mai fac spiridusii frumosi ???? cand ne mai arati ceva pozici cu ei ???

 

crynaid="red"> cum stai cu invatatul ????

 

un we superb va doresc sirenelor [pup] eu o sa fiu plecata in we ... vorbim luni [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaa... haideti la o cafea...

E asa frumos afara, el putin asa se vede din casa... sunt happy [:D]

 

Hai ca acusica apare Dany si ne trage de urechi [:D]

 

Poze... am pus cateva din ianuarie aici si cu nepotu' aici

 

In rest... ce sa faca... prostii... nimic nou [:D]

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="blue"> si de la mine! Aparui la cafea [pofta]... multam fain Elyid="blue">, atat de cofee cat si de delectarea ochilor [olala]... vazui si trupa inzapezita [:)] si pe Elena cea mandra de "reusita" ei [:)], cat si pe frumusetea de nepotel [flo]. Sa va traiasca cu totii [pk]. [pup]

 

Andaniiid="blue">, hablas español? [:D] si vrei sa ma ajuti? [:D]... [:p]... [pup]

Ca, in rest... scoala o cam legai de gard [:D], momentan... m-am 'nervat si am hotarat ca nu dau partialele de acum, din aprilie, ci las toate examenele pt. sesiunea din iunie si gata [zz]... sa ma vezi atunci ce ma crizez iara [panic]... mno, cert e ca, amu vreau liniste si pace [9cer]... hi, hi, hi... [:p]...

 

Apropos Babyid="blue">, ce zodii sunt fratiorii tai? [:D]... ca sa-mi dau seama cu care ma potrivesc mai bine [:D]... [pup]

 

Nicollid="blue">, noi avem soare azi afara [olala]... acus' ies din casa sa vaz daca n-o fi dintr-ala cu dinti [:D]... [pup]

 

Mno, [pup] & [hia] si celorlalteid="blue"> sirenete... [pup] la toateid="blue"> sirenetele si s-aveti o sambata frumoasa [flo2]! [pup] & [hia]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dana!id="size6">id="purple">

Cu o mica intarziere pentru ca ieri (la ora la care intru eu nu mergea internetul si apoi nu am mai intrat)E o zi frumoasa afara. E soare si zapada pare sa se topeasca foarte repede.

Nu prea am cu ce ma lauda pentru ziua de ieri. Doar treburi casnice, aspirat, spalat, mancare, nimic interesant. Azi am zis ca bag doar o crema de zahar ars si pauza. Si binenteles plimbarea pe afara ca tare e frumos. Nu am chef de nimc pe niciun plan. Poate imi vine chef macar sa scriu pe aici.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
'Neataid="blue"> si de la mine! Aparui la cafea [pofta]... multam fain Elyid="blue">, atat de cofee cat si de delectarea ochilor [olala]... vazui si trupa inzapezita [:)] si pe Elena cea mandra de "reusita" ei [:)], cat si pe frumusetea de nepotel [flo]. Sa va traiasca cu totii [pk]. [pup]Andaniiid="blue">, hablas español? [:D] si vrei sa ma ajuti? [:D]... [:p]... [pup]Ca, in rest... scoala o cam legai de gard [:D], momentan... m-am 'nervat si am hotarat ca nu dau partialele de acum, din aprilie, ci las toate examenele pt. sesiunea din iunie si gata [zz]... sa ma vezi atunci ce ma crizez iara [panic]... mno, cert e ca, amu vreau liniste si pace [9cer]... hi, hi, hi... [:p]...Apropos Babyid="blue">, ce zodii sunt fratiorii tai? [:D]... ca sa-mi dau seama cu care ma potrivesc mai bine [:D]... [pup]Nicollid="blue">, noi avem soare azi afara [olala]... acus' ies din casa sa vaz daca n-o fi dintr-ala cu dinti [:D]... [pup]Mno, [pup] & [hia] si celorlalteid="blue"> sirenete... [pup] la toateid="blue"> sirenetele si s-aveti o sambata frumoasa [flo2]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">
align="right" id="quote2">Taur si scorpion sunt fratiorii ,plus berbec daca divorteaza cel casatorit deja.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...