Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

Baby,cuscra id="red">ce-mi face baiatul?Dupa ce culc fetele,daca nu adorm si eu cu ele poate bag un telefon.Daca nu pana diseara vb noi cumva.[pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

 

 

 

baiatul tau cere toata ziua mancare. Nu ca ar manca dar macar cere. Toata ziua il auzi, " melgem la butie mantam mantale" ce mananca? " mantalea pulgilor" adica fulgi de porumb[:)][:)]. Mde , itentia conteaza nu?!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna si de la noi.Inca am cafeaua pe masa,asa incat o servesc si pe cea a lui Ely.id="red">Am vazut toate pozele [olala],sunt minunati toti copii!Cand am vazut pozele nepotului am admirat si alte poze ale sorei tale.Este foarte finuta.[flo]

Cryna id="red">si la noi este soare,dar sigur are si dinti.

Dana id="red">sa petreceti frumos pe acolo pe unde va plimbati.

Io inca sunt restanta cu somnul,aseara adormisem pana in 10,dar...ochii mi-s grei.

Am ramas datoare sa va spun cum fuse cu doamnele.Pai cum sa fie...au plecat "in limba" dupa fetele mele.Le pregatisera "prajituri" din cuburi lego,servite pe "tavi" din foi de caiet,au spus poezii,iar dumnealor au sta si au ascultat,la sfarsit spunandu-mi sa merg dupa raport in dimineata procesului.

LA interviu...nu prea fu interviu.Am vb cu nenea ce ma pote ajuta,i-am explicat ce studii am si ce am lucrat in contabilitate,mi-a cerut CV-ul si a zis sa vedem cum putem cat de repede rezolva problema.Acum sper si io.[:D]

Merg sa pregatesc niste sarmale de post,asa ca la pranz va poftim la masa.

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Vine si tratatia de la mine,cu o mica intarziere [:I]Ieri n-am prea sarbatorit ca am fost la servici dupa masa...poftiti la o felie de tort si o cupa de sampanie [cheers][papica][pepsi]

Va multumesc pentru urari,sunteti tare dragute [pup][pup][pup]

 

Ely tare frumusel e nepotelul [olala]

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Haideti,va poftesc la o [cafea],adaug si [papica]si [pahar],azie ziua tatalui meu de nastere!

Baby id="red">sa nu uiti sa mergi la spital,asa cum am vorbit.Te sun mai tarziu,sa nu amani![pup]

DAnuta id="red">servim,servim,nu-ti fa griji.[pup]

Suri id="red">mi-ai dat emotii,te asteptam.Uite,scot [bum][majoreta] sa te asteptam.

Vin mai tarziu,plecam la Carrfour!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="blue"> si de la mine! Aparui la cofee [pofta]...

 

Nicollid="blue">, multam de serveala de azi si [flo2] [s] "La multi ani!"id="red"> [s] [flo2] tatalui tau, multa sanatate si viata lunga, fericita si implinita alaturi de voi [cheers]! E si el peste, ai? [:D]id="size1"> Spor la cumparaturi [pup].

 

Danutaid="blue">, multumim frumos pt. serveala de ieri [pofta] & [flo]. [pup]

 

Ufff Babyid="blue">, ce rau e sa te arzi [q]... ai grija de tine si urmeaza si sfaturile lui Nicoll... multa sanatate si numai bine [pup] & [floare3].

Si... deci... am de ales intre un taur si un scorpion... hmmmhhh, hmmmhhh... cu un scorpion am avut parte de o experienta extrem de traumatizanta, care ma face sa-mi iau picioarele-n spinare cand aud de ei [:D]... iar, cu un taur am avut doar ceva razant (foarte putin "contact/experienta"), chiar daca tot ceva cam neplacut [:D]... mno, io si experientele mele de viata [batcap]... "no comment anymore" [:D]... hmmmhhh, poate n-or fi totusi toti la fel [:-@] [:-@]... mai ales ca, in zodiac zice ca ar trebui sa ma inteleg bine si superbine cu zodiile astea doua [:-@]... in fine, cre'ca io, ii nimerii numa'pe aia rai [alcool]... asta e... 'om vedea amu... poate fratiorii tai sunt diferiti [:)]... ar trebui sa fie, nu? diferiti [:)]... ca, asa-i "mersul" [:D], nu? Adicatelea, dupa personajele negative trebuie sa le cunosti si pe cele pozitive [:)]... si gata, nu ma mai lungesc la vorba [:D]...

Te [pup] din nou si ai grija de tine.

 

Iote cine aparu [8D]... deci, azi vine Danyid="blue"> [pk]... cu tolba plina de povesti [:)] [:)]... o asteptam, o asteptam [;)]... la [barfa]... [pup]

 

Celelalteid="blue"> sirene cre'ca sunt si ele la plimbare [:)]... ca e soare afara [8D]... asadar, [pup] & [hia] la toateid="blue">... si va doresc s-aveti o duminica minunata [flo]! Pe mai tarziu... dispar si io... [pup]

 

 

editid="purple"> - ca-mi facura figuri niste emoticoane [:D] [:D]... [pup] si o duminica placuta in continuare la toateid="blue"> sirenetele [flo]! [pup] & [recevere]

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna id="red">tu dispari,eu apar.[:D]Pe unde or fi fetele?Abia am reusit sa-mi urc mandrele in pat,incet incet ma pregatesc si eu de o baie,sa las seara pt fete.Duminica viitoare Codri va merge cu educatoarea undeva in apropierea Slanicului.Au un schimb de activitati cu niste copii japonezi.Nu am inteles f bine despre ce este vorba,dar daca se va putea voi mere si eu.Mi se pare cam mica sa o las singura,o stiu eu cat e de "activa".[:D]

Pe mai tarziu,va astept!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
'Neataid="blue"> si de la mine! Aparui la cofee [pofta]...Nicollid="blue">, multam de serveala de azi si [flo2] [s] "La multi ani!"id="red"> [s] [flo2] tatalui tau, multa sanatate si viata lunga, fericita si implinita alaturi de voi [cheers]! E si el peste, ai? [:D]id="size1"> Spor la cumparaturi [pup].Danutaid="blue">, multumim frumos pt. serveala de ieri [pofta] & [flo]. [pup]Ufff Babyid="blue">, ce rau e sa te arzi [q]... ai grija de tine si urmeaza si sfaturile lui Nicoll... multa sanatate si numai bine [pup] & [floare3].Si... deci... am de ales intre un taur si un scorpion... hmmmhhh, hmmmhhh... cu un scorpion am avut parte de o experienta extrem de traumatizanta, care ma face sa-mi iau picioarele-n spinare cand aud de ei [:D]... iar, cu un taur am avut doar ceva razant (foarte putin "contact/experienta"), chiar daca tot ceva cam neplacut [:D]... mno, io si experientele mele de viata [batcap]... "no comment anymore" [:D]... hmmmhhh, poate n-or fi totusi toti la fel [:-@] [:-@]... mai ales ca, in zodiac zice ca ar trebui sa ma inteleg bine si superbine cu zodiile astea doua [:-@]... in fine, cre'ca io, ii nimerii numa'pe aia rai [alcool]... asta e... 'om vedea amu... poate fratiorii tai sunt diferiti [:)]... ar trebui sa fie, nu? diferiti [:)]... ca, asa-i "mersul" [:D], nu? Adicatelea, dupa personajele negative trebuie sa le cunosti si pe cele pozitive [:)]... si gata, nu ma mai lungesc la vorba [:D]...Te [pup] din nou si ai grija de tine.Iote cine aparu [8D]... deci, azi vine Danyid="blue"> [pk]... cu tolba plina de povesti [:)] [:)]... o asteptam, o asteptam [;)]... la [barfa]... [pup]Celelalteid="blue"> sirene cre'ca sunt si ele la plimbare [:)]... ca e soare afara [8D]... asadar, [pup] & [hia] la toateid="blue">... si va doresc s-aveti o duminica minunata [flo]! Pe mai tarziu... dispar si io... [pup]editid="purple"> - ca-mi facura figuri niste emoticoane [:D] [:D]... [pup] si o duminica placuta in continuare la toateid="blue"> sirenetele [flo]! [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">
align="right" id="quote2">cu scorpionii ai dreptate. Cu taurii nu prea cunosc, dr in scorpioni sunt experta!Acum incep sa ma descurc in scrisul cu stanga.[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara![pup] Bine v-am regasit , asa dor mi-a fost si de voi si ce casa si de tot![olala]

 

In linii mari a fost frumos, dar era loc si de mai bine , maine poate dau mai multe detalii , acum imi cad ochii in gura de somn .

 

Mda , de scris nu prea ati scris, noroc cu aniversarile.[:-@]lasa ca maine va trag de urechi.

Am citit tot ce ati scris .[:-@]dar cam putin.[q]

 

La multi ani sarbatoritelor!id="red">[flo][flo]

 

 

Ely, sa iti traisca nepotelul! Sa fie sanatos , frunos, grasan, ca vad ca e deja si sa ii bucure pe parinti![pk]id="blue">

 

La multi ani si baietilor tai ![flo]

 

 

id="maroon">

 

 

Va pup si pe maine , ca am vazut niste noutati pe aici sau niste chestii mai ciudate , maine va trag la raport.[pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...