Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

 

'Neataid="blue"> sirenete! Poftiti la [cafea], ceai [pahar], [cit], [pepsi], o [papica], o [fum]... ce doriti [:)].

 

Ia sa vedem ce zice si horoscopul de azi, 15.03.2010:

 

- "Treceti printr-o perioada favorabila pe plan sentimental, dar si al castigurilor materiale. Astazi aveti succes in tot ce faceti. Relatiile cu partenerul de viata sunt foarte bune. Pastrati-va realismul si evitati speculatiile financiare!"id="purple">

- "Cauta sa duci la indeplinire orice promisiune facuta pentru astazi, indiferent de cat de dificila ti-ar parea aceasta misiune. Insasi reputatia ta poate avea de suferit, daca nu vei ajunge la acel final pe care l-ai negociat anterior. Si la capitolul seductie stai foarte bine, asa ca incepe saptamana cu o repriza de romantism, fie cu persoana draga, fie cu cineva ce ti-a starnit interesul."id="limegreen">

- "Fii atent la sfaturile care ti se ofera azi pe tava sau la solutiile pe care le descoperi din dialogul cu ceilalti, pentru ca una din informatiile care iti parvine azi printr-un intermediar are un rol important in planurile tale actuale. Erai blocat intr-o situatie aparent fara iesire, dar iata, apare in calea ta persoana potrivita care iti poate da un pont salvator la momentul optim. Profita de vestea primita, pune in practica sfatul oferit, pentru ca azi lucrurile bune vin de la oamenii cu care intri in contact si care se arata foarte dispusi sa coopereze in avantajul tau."id="maroon">

- "Astazi esti foarte energica si ar trebui sa profiti de dispozitia ta ca sa te poti ocupa mai mult de tine. N-ar trebui sa-ti neglijezi problemele de sanatate. *Dragoste: N-ar trebui sa fii agitata in preajma iubitului tau, doar pentru ca ai impresia ca s-a schimbat ceva. Poate fi vorba despre un lucru pozitiv pentru amandoi. *Cariera: Esti hotarata sa-ti faci treaba repede si bine, doar ca e posibil sa intampini cateva dificultati. Nu trebuie sa te impacientezi, pentru ca vei gasi pana la urma un mod de abordare."id="blue">

- "Este o perioada favorabila pentru a-ti completa unele treburi neterminate si pentru lucrul in echipa. Esti cautat ca fiind persoana potrivita pentru un anume job, mai ales daca te plangi de pozitia ta actuala. Comentariile tale ar putea dauna pozitiei actuale si ar trebui sa ai grija de faptul ca altii ar putea sa-ti remarce comportamentul mai putin profesionist. Totusi, te pricepi sa iei decizii practice in ceea ce priveste o problema mai delicata. In general stii ce vrea publicul. Te poti asptepta la o mica incurajare, primesti sprijin sau apreciere din partea celor din jur. In aceasta seara te inconjuri de prieteni si te relaxezi dupa o zi stresanta de munca."id="green">

- "Astazi ar fi bine sa fiti mai precaut/a cand vine vorba de bani, pentru ca exista riscul sa va luati un angajament financiar prea mare. Aveti grija la ratele pe care trebuie sa le platiti sau la alte cheltuieli pe care le aveti. Incearcati sa nu va faceti prea multe datorii si sa nu fiti prea cheltuitor/oare. Administrati-va bugetul cu mai multa atentie si rezistati tentatiei de a cumpara tot felul de lucruri inutile."id="navy">

- "Ai o zi frumoasa in care te concentrezi mai mult pe relatia parteneriala. Esti foarte interesata de binele iubitului tau, asa ca asteapta-te sa fii tratata la fel: un cadou deosebit sau un compliment neasteptat te va face sa simti fluturasi in stomac la fel ca in adolescenta. Fii spontana si va fi suficient pentru a-l fermeca. *Bani: foarte bine. *Sanatate: bine. *Dragoste: foarte bine."id="brown">

- "Traversezi o perioada tensionata mai ales in ceea ce priveste relatia de cuplu sau colaborarile. Pe cat posibil nu te implicai in discutii in contradictoriu mai ales cu superiorii ierarhici. Din punct de vedere sentimental lucrurile evolueaza bine; popularitatea ta in randul persoanelor de sex opus este la limita superioara, dar nu este cazul sa faci schimbari in acest domeniu."id="orange">

- "La locul de munca, lucrurile stau mai bine decat iti permiti sa visezi. Parca ai aterizat in mijlocul colectivului perfect, la varful caruia se afla seful ideal. Bucura-te si nu iti mai pune atatea intrebari. Totul se datoreaza atitudinii tale ireprosabile din ultima perioada. ~Dragoste: ***. ~Sanatate: ****. ~Bani: ***. ~Cariera: *****."id="teal">

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Aha, activitati faine la Codri [pofta]... pot sa vin si io? [:D] si poznasul? [:D] Distractie placuta duminica viitoare Nicollid="blue"> si sa aveti activitati faine [pup].

 

Hmmmhhh, deci sa inteleg ca nici tu Babyid="blue">, nu ai avut experiente prea placute cu scorpionii [:D]? Hmmmhhh, cica dupa zodiac ne intelegem totusi super... eh, poate depinde de la caz la caz... de la sirena la sirena... de la scorpion la scorpion... Caci, in schimb, cu tipele scorpion m-am inteles super: colega si prietena cea mai buna din liceu era scorpion iar, ce-a de-a treia din "triunghiul" nostru era tauroaica... cam geloasa si invidioasa tauroaica pe relatia noastra [:D]... ca na, ea nu-si gasise o prietena cu care sa se inteleaga asa de bine [:)]... toti colegii de clasa, chiar si profii (unii), ne cam stiau ca suntem mereu bine impreuna [:)]... pana si-o varat tauroaica coada ceva mai tare [xx(] (in ultima clasa de liceu parca...) dar, ne-am impacat la loc [:)], cu scuzele de rigoare din partea tauroaicei, bineinteles [^]... desi, parca dupa aia, prietenia noastra nu mai fu chiar la fel ca inainte [:-@]... eh na... Plus ca, am si o verisoara scorpion si ne-am inteles si ne intelegem destul de bine, zic eu [:D]... In schimb, cu barbatii scorpion am dat-o in bara rau de tooooot [bang]... hmmmhhh, asta e [:-@]... poate nu sunt toti chiar la fel [:D]... ce stiu io [:-/]?

Iar cu barbatul taur, cum am mai zis, am avut o experienta scurta-scurta si tot cam neplacuta si aia [:(]... mno, cum am mai zis: io si experientele mele de viata [batcap], [poc], [fuga], ca numa' cu traume si sechele m-am ales de pe urma lor [xx(]... hmmmhhh, hmmmhhh... desi, cumnatul meu cel mic e taur, sor-mea fiind capricorn, si se inteleg destul de bine [:)], daca nu chiar foarte bine [pk]... mno, si cica io am ascendentul in capricorn [:D]... in liceu imi iesise ascendentul in rac [:-@]... amu, s-o schimbat, imi iese numa' si numa' ascendent in capricorn... na, daca seman cu surorile mele si cu mama [:p], m-am reprofilat [:-)))] (is toate trei capricoarne [:D]... iar io, peste cu ascendent capricorn, se pare [:)])... mno, hai ca am bodoganit destul [:-)))]...

Ce-ti mai face mana? Sper ca e mai bine [pup] & [flo].

 

Danyid="blue">, bine ai revenit pe la noi [floare3]... ce nedumeriri ti-au trezit scrierile noastre stranii si ciudate [:D]? Te asteptam la vorba azi [pk]... [pup].

 

Celelalteid="blue"> sirenete [pup] & [hia]... s-aveti o zi de luni frumoasa si un inceput de saptamana superbun [flo]! [pup] & [hia] la toateid="blue">...

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Elyid="blue">, io aparui la raport [:)]... dadui si cofeaua [;)]... da', pana am reusit sa scriu un alt mesaj ultra-mega [:-)))], ai trimis deja tu [pup].

 

Hai ca ma tirez la trebi [:D]... intru mai tarziu sa vaz urecheala lui Danyid="blue"> [:D]... v-am [pup] -at... bye-bye...

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hmmmhhh... se pare ca tot io dau pe icisa [:D]... nici macar Danyid="blue"> n-o aparut... sa ne mustruluiasca [:D]...

 

Mno, ce vroiam io sa mai adaug la analiza facuta zodiilor [:D] aflate in discutie e ca, fratele verisoarei mele scorpioance e si el tot scorpion si ne intelegem destul de bine (zic eu [:D]) dar na, una e intelegerea intre persoane ca si grad de rudenie si alta e intelegerea ca si persoane aflate in cuplu, nu? [:D]

Si gata. Inchei analiza [:-)))]... mai ziceti si voi [:-@]...

 

V-am [pup]-at... pa...

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Multam de cafea .[:)]

 

Pai sa iau pe rand :

 

Baby , nu stiu ce ganduri are si ce se intampla ca o citii la o anumita pagina ca intreba ceva legat de dedicatii pt cineva care nu mai vrea partener [bang] tre sa o bag intr-o discutie privata sa vad cum sta treaba.Ce ai mai facut cu arsura ? S-a vindecat ? [pup][pup] si ai mai multa grija de tine .[flo]

 

 

Cryna, la tine ma bucur sa aud ca vrei sa incapi in rochie de mireasa la anul , Domane ajuta ! Apropo am trecut pe la Iasi ,am fost la o verisoara care e medic si am facut un control cu biorezonanta si aunt cam varza cu sitemul imunitar si mai am de luptat sa imi inlatur anumite temeri, frici si sa fac miscareeeeee.......[:-@]Ce m-a frapat ca era deja intuneric era cam 18.30 si nu erau luminile aprinse in oras si noi nu stiam exact cum sa ajungem la ea si intuneric bezna, am inteles ca abia al ora 20.00 se aprind lunimile stradale.Asa-i ?[alcool]Multumesc de urarile de pe yahoo.[pup]

 

Nicoll , tu c f , am vazut autoritate tutelara , interviu ? Nu stiu nik, sunt in ceata , diseara la conferinta cu tine .[pup]

 

 

Dana , tu ce ai mai facut ? Vad ca fetele ai tinut pumnii si a fost de bun augur .Deci ai schimbat or ba ?[flo]

 

Am vazut ca aparu si Xandrine , multa sanatate si te mai asteptam .Si pe Mirela si pe Felis .[olala]

 

 

Deocamdata atat , mai revin .[pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ok., Danyid="blue">, am inteles... ia-o tu pe Babyid="blue"> la "puricit" pe mess ca, mie, nu prea o vrut sa-mi sopteasca vreo ceva [:D]... oricum, ea stie ca are un umar la nevoie [grup] & [pup].

Cat despre mine... se pare ca anul asta is mai deschisa la acordat sanse [:D]... mno, si daca tot m-ati pocit, cum ca, la anul pe vremea asta is fumeie maritata [:D]... de ce nu? [:-@] Sper ca nu s-o suparat Babyid="blue"> [flo] de bodoganeala mea la adresa scorpionilor si taurilor... mno, cum am mai zis, dupa cele rele tre'sa vina si cele bune [:)]... poate, fratiorii ei, imi vor demonstra contrariul a ceea ce am cunoscut eu pana acum [;)]. Cum e vorba ceea: "dupa furtuna iese soarele", nu? [:)] Sa zicem ca m-o palit optimismul si pe mine [:)]... ca, ma cam saturai de atata pesimism [xx(] si butoi [:(]... in fine, [:-@] [:-@] [:-@]...

PS - cam da, luminatul stradal se aprinde cam intre 19.00 si 20.00... nu ma intreba de ce, ca nu stiu... multa sanatate [pup] iti doresc [grup].

 

 

[pup] la toateid="blue"> sirenetele... o zi frumoasa in continuare [flo2]... [pup]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,

am mai scris si dimineata o gramada dar cu mana stanga a mea am miscat aiurea pe aiai si s-A DUS TOT.

incerc sa reiau,

ziceam ceva de genul:

prezenta la raport ca mi-e frica de bataie. Dar scriu cu stanga ca deocamdata dreapta e inca in conceddiu.

Am facut o gramada de treaba cu stanga, de la facut patul, la imbracat, dezbracat, inpampersat, despampersat Bogdan, si binenteles ca am si scuturat (sic!DAnyy)plus ca sambata imediat dupa ce m-am ars, am continuat sa fac crema de zahar ars ca doar nu era sa las ouale sparte sa se strice, nu[:D], Asa ca a iesit ce-a mai scumpa crema de zahar ars, cam vreo 50 Ron . 5 oua, 5 linguri de zahar, jumatate de litru de lapte, rivanol, neopreol si oximed.

Acum raspund putin pe aici. Am observat ca am un spor cu stanga, De mult , vroiam eu sa imi pun si emisfera stanga la lucru.

Deci: Crynaid="limegreen"> nu m-am suparat,cunosc dupa cum spuneam spercia asta relativ taratoare cu ac in dos[:)]

Dany id="limegreen">bine ai revenit, mana sta inca .arsurile sunt spre bine cred eu, asa cel putin arata.

nicollid="limegreen">[pup]

 

Gata ma opresc din scrisv ca dupa aia imi rupeti o mana ca sa scriu mereu asa mult cat am scris azi.

va[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ok., Babyid="blue">... am inteles [:)]. Spor la treburi [pup] si ai grija de mana, sa se faca bine cat mai repede [flo2].

 

Celelalteid="blue"> sirenete pe unde umbla [:D]? Haideti la un capuccino [cit] sau o cioco calda [pofta]! Poftiti, poftiti... [pup]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lectia de geografie

Geografia femeii

 

Intre 18 si 25 de ani, femeia e precum Continentul African

jumatate a fost deja descoperita, cealalta jumatate ascunde frumuseti inca salbatice si delte fertile.

Intre 26 si 35 de ani, femeia e precum America de Nord : Moderna, dezvoltata, civilizata si deschisa negocierilor in schimbul banilor.

Intre 36 si 40 e precum India : fierbinte,relaxata si constienta de propria frumusete.

Intre 41 si 50, femeia e precum Franta :

Usor imbatranita, dar inca atragatoare si interesanta.

Intre 51 si 60, e precum Iugoslavia :

A pierdut razboiul, e tulburata de fantasmele trecutului , dar se lucreaza la reconstructie.

Intre 61 si 70, ea e precum Rusia : Spatioasa, cu frontiere fara patrula. Stratul de zapada ascunde mari bogatii.

Intre 71 si 80, femeia e precum Mongolia : Cu un trecut glorios de victorii, dar cu putine sperante de viitor.

Dupa 81 de ani, ea e precum Afganistan : Aproape toata lumea stie unde se afla, dar nimeni nu vrea sa mearga pana acolo.

 

Geografia barbatului:

Intre 15 si 80, barbatul e precum Cuba : Guvernata de un singur membru.

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...