Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mama vine acasa intr-o haina noua de blana.

> Cand ti-a cumparat taticu blana? - intreaba fiul

> Daca m-asi fi bazat pe taica-tu nu te-as fi avut nici pe tine...

>=====================================

> Intr-un autobuz ticsit de lume, urca un om...

> Se aseaza langa o femeie sexi si-i pune mana pe saun.

> Asculta nerusinatule, nu poti sa-ti pui mana in alta parte?

> Omul o priveste ganditor.

> Nu ma provocati doamna, nu ma provocati!

> =================================

>

> Sotia isi intreaba sotul: - Cu cate femei te-ai culcat?

> Sotul raspunde:

- Numai cu tine, draga mea. Cu celelalte am stat treaz

>=======================================

> Un cetatean s-a dus la primarie, sa-si declare veniturile.

> N-am venit ca am venit, am venit ca n-am venit!

> ===========================================

> O femeie s-a aventurat pe strazile orasului curand dupa ce si-a

> luat permisul de conducere.Pentru ca nu stia incotro s-o ia, s-a tinut dupa masina din fata.

> Aceasta a oprit.Neintelegand ce s-a intamplat,s-a pus pe claxonat.

Soferul a strigat la ea:

>Doamna draga, unde vreti sa ajungeti? Sunteti deja la mine in garaj.

> ===========================================>

> Un barbat se confeseaza unui prieten:

> Cred ca voi divorta.Nu mai pot, sotia mea e prea copilaroasa.

> De ce? intreba celalalt.

> De cate ori fac baie vine pe la spate si imi ineaca toate ratustele din cada.

======================================

> Un barbat, devenit de putin timp sot, o intreaba pe tanara lui sotie:

> "- Draga mea, ai mai fi acceptat sa imi fii sotie si daca tatal meu nu mi-ar fi lasat

> o avere impresionanta?"

> "- Dragul meu, as fi acceptat sa iti fiu sotie indiferent .....de cine ti-ar fi lasat averea."

>

> =====================================>

> M-am saturat de mania asta a vitezei.

E pentru a treia oara cand era cat pe ce sa ma omori! se rasteste sotul infuriat la culme.

> Iubitule, te rog, mai da-mi o sansa!

> =======================================

>

> De ce se aseaza oltenii pe ultimele randuri la cinema?

> Fiindca au auzit ca cine rade la urma rade mai bine.

=======================================

> Am ajuns deja in oras? intreaba sotia.

>Cu siguranta, raspunde sotul, lovim din ce in ce mai multi pietoni!.

> Pai incetineste atunci!

> Cum sa incetinesc, daca tu conduci ????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fericiti Elly,Nallyid="red">! Sa fiti sanatoase si iubite![flo][pup]

 

La multi ani sarbatoritelor de azi![s]

 

Cryna draga,zice-se ca noi pestii ne impacam bine cu ceilalti,tot semne de apa...cu scorpionii,am avut ceva amice,care m-au dezamagit..nu stiau sa tina un secret,plus ca le lua gura pe dinainte,in plus si razbunatoare.Cu racii..am avut un prieten,cu care la inceput m-am inteles bine,apoi am ajuns la discutii interminabile si mereu avea chef de harta...iar acum o colega rac la servici,care tot cam asa e..nu prea o inghit ceilalti,hmmm [:-@] Asa ca,nu e batut in cuie ce scrie in zodiace...am mai zis ca al meu e fecioara si mai stiu multe cupluri peste-fecioara [:D]

 

Dany bine ai revenit..s-a mai animat forumul [:D][pup]

 

Nicoll deci si voi va faceti planuri de vacanta..ce fain!Pupam printesele [pup]

 

Eu sunt tare adormita,m-am obisnuit cu schimbul 2 si dormitul dimineata..Miruna s-a facut o shotioasa,ieri i-am zis ca ma supar pe ea,la care mi-a raspuns 'supara-te'1 [:D]

Seara aproape ca adormim inaintea ei..ne-ar trebui o bunica sa ma mai ajute la treburi,of of[alcool]

 

Pupam toate sirenele [pup][pup]

 

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danuta , bine v-am regasit .[flo] Pupici Mirunicii sotioasa [pk][pk] la mai multe .Si asa este cand esti dupa masa la munca dormi mai tarziu si te inveti asa dar si la prima ora ( de dimineata)ai mai mult timp dupa aceea ziua, mai ales ca s-a marit ziua .[pup][pup][pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danuta36
Cryna draga,zice-se ca noi pestii ne impacam bine cu ceilalti,tot semne de apa...cu scorpionii,am avut ceva amice,care m-au dezamagit..nu stiau sa tina un secret,plus ca le lua gura pe dinainte,in plus si razbunatoare.Cu racii..am avut un prieten,cu care la inceput m-am inteles bine,apoi am ajuns la discutii interminabile si mereu avea chef de harta...iar acum o colega rac la servici,care tot cam asa e..nu prea o inghit ceilalti,hmmm [:-@] Asa ca,nu e batut in cuie ce scrie in zodiace...am mai zis ca al meu e fecioara si mai stiu multe cupluri peste-fecioara [:D]
align="right" id="quote2">Aha Danutaid="blue">... ok., [:D]... bine... am inteles... cam asa-i... nu zic nu... dar, atunci io cu cine ma mai inteleg [:D]? Hmmmhhh... eh, in fine [:)]... cum mi-o fi norocul [:D] si de data asta... [:-@] [:-@]... multam fain de lamuriri [flo].Io, ma retrag la oleaca de [ttv] si p-orma la [nani]... asa ca, va [pup] pe toateid="blue"> si va zic deja noapte buna. Pe maine. [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][s]Muuulti Aaaaniii Traiascaaa,Laaaa Muuulti Aaaaaniiii!!!Ely sa traiasca,baietii si fetita sa o iubeasca,sotul sa o pretuiascaaaa!!!id="size3">id="red">[s][bis]

 

Fetele va multumim de urarile de sanatate,sigur ne facem si noi bine,nu-mi fac griji.

Suri id="red">ar fi fost fain sa inveti sa schiezi,dar lasa,nu au intrat zilele in sac.Cat despre conditii...na,nu seamana om cu persoana,asa si angajatii.Important este sa fi "profitat" de tot ce a fost frumos si ok.[pup]

Cryna id="red">da-l in "balamuc" de zodiac,atunci cand va apare persoana cu care vei fi pe aceeasi lungime de unda nici nu vei realiza ce si cum.Vorbeste ateea din mine[:D][pup]

Danuta id="red">da,da,facem planuri de vacanta[pk].[pup] dulce fata pusa pe sotii si speram sa ne cunoastem intr-un final in sfarsit de iulie.

Io sunt nitel cheaunita,imi cer aia cu controlul fel de fel de situatii si de fiecare data cand mai au cate o pretentie imi amintesc de Cristianaid="red">,care radea de mine cand am povestit de control.Apropo duamna,[pup]

Gata,merg sa fac lapte la fete,pe maine!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumeeeeeesc din sulfet pentu urari [pup]

Pai asa nici n-are voie sa fie schimbarea altfel, decat usoara [:D]

 

[s] La muuuuulti ani Nally!id="red">

 

Revin maine cu mai multe vorbe... acu sunt prea obosita si prea ametita [alcool]

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata! 'Neata!id="blue">

 

Poftiti la [cafea] -luta, un ceai [pahar], un [cit], o gustarica [papica], ca sa nu fie stomacul gol... poftiti, poftiti [asia]...

 

Azi nu caut horoscopul... ca n-am chef [:D] [:D]...

 

Citat:
Crynaid="red"> da-l in "balamuc" de zodiac,atunci cand va apare persoana cu care vei fi pe aceeasi lungime de unda nici nu vei realiza ce si cum.Vorbeste ateea din mine[:D][pup]
align="right" id="quote2">

 

Nicollid="blue">, chiar asta si facusem aseara [:)]... l-am dat la "balamuc" de zodiac, ca oricum nu se potriveste nik din ce zice [zz]... cat despre lungimea de unda... hmmmhhh... las'ca, si io is cam tot atat de atee [:D] [:D] ca si tine... cel care se va impiedica de mine sau de care ma voi impiedica io [:D] va avea de dus mai intai ceva munca de Sisif [alcool]... cu lamuritul chestiunilor: "Exista iubire sau nu? Ce este iubirea? Cum se manifesta? Si alte asemenea [:-@] [:-@]...". Eh, io momentan, imi "bazez" optimismul pe intelegere, respect (desi si asta e cam sub semnul intrebarii [:D]... adicatelea trebuie demonstrat [marinar]...), afectiune, prietenie, planuri de viitor comune, etc.,... si cam atat cred... mno, ce sa-i faci? Daca avui ghinionul [xx(] ca, cei pe care i-am cunoscut pana amu sa aiba imensa si principala placere, preocupare si satisfactie de a-mi face flenduri interiorul [alcool], m-au golit de tot [:(] la capitolul asta... editid="purple"> [:D] - ca nu zisai ca, avui si io partea mea de vina, bineinteles, in toate astea: le-am dat "apa la moara" si i-am "sustinut" destul de bine in "preocuparile" astea ale lor [:D]... plus, propriile-mi greseli [:I], bineinteles [:I]... pt. care am platit cu varf si indesat, desigur [:)]... dar, in fine, asta e... viata merge inainte [pk] iar io, ma "reprofilez" [:D] ca na, nu mai sunt copchilul fraier si naiv de dinainte [:D], cred si sper ca m-am maturizat [:)]... sau macar incerc [:-/].... hmmmhhh... hai ca ma opresc din analiza [:-@]... ca v-am bodoganit destul cu tampitzeniile mele [:D]... ce-o fi, o fi, si gata [:)] [:)]! Dupa furtuna iese si soarele, nu [:p]? Trebuie sa iasa, e musai sa iasa [8D]!!!

 

 

Mno, va [pup] pe toateid="blue"> si va doresc s-aveti o zi frumoasa [flo]! [pup] & [hia]

Am fugit inapoi la trebile mele... [pup]

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...