Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, La Multi Ani! (56)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
Si ca sa incerc sa duc ideea mai departe,cel mai important ar fi sa-mi iubeasca copii mai mult decat pe mine.Si nu vreau sa ma credeti chiar atee,si eu cred ca soarta are importanta ei,dar mai stiu si faptul ca ce-si face omul cu mana lui e sfant.[:D]Deci,sinonim cu ce spunea Cryna id="red">[pup],belire de ochi.Suri id="red">[asia]multam de galerie[pup],acu fug sa caut site-ul unde sa vad cat mai bine.Deci,Fortza id="red">Steaua id="blue">ale id="red">aleid="blue"> aleid="red">[fularst][berest][steaua]Deci...daca voi avea stare de spirit [:D] vin dupa meci cu impresii.Cuscra id="red">am adormit aseara,[iartama]In seara asta nu cred ca apuc,dar sper sa vb maine.[pup]nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
align="right" id="quote2">Cuscra si eu am adormit aseara. Am zis ca il culc pe Bogdan mai devreme ca dupa 10 sa ma destrabalez si eu cu un spalat pe jos, ceva dar am adormit odata cu el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Baby am fost prinsa ca am si uitat de buba ta... pupam sa treaca [pup]

M-am fript cu zahar ars prin scoala generala ... tot la dreapta... asa ca vreo sapt. doar am asistat la ore... nu puteam scrie... Si un pic pe un picior... aveam o duuuunga de la picatura... am avut mult timp semnul pe picior (probabil zona mai sensibila (intre craci [:I]), dar pe mana nu...

 

Sa castige cine vreti voi [:D] ... io's pe langa subiect... unde mai pui ca am soacra dinamovista si sotul stelist... dar el e la munci... asa ca-i liniste [:D]

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre noi si restu' [:D] ... fii'mea e scorpion si nu ne intelegem de nici un fel [bang] ies scantei... nu stiu cum se ne intelegem... am mereu impresia ca nu ma suporta... pur si simplu... si ca-i cel mai nefericit copil din lume... jeleste din orice... oricate ii iei nu e suficient (insa nu ma las impresionata... ca asta nu-i o solutie)... doar ca imi pare rau ca sufera atat de mult... offff

Apoi rac... mama e rac... ne intelegem bine... acum... ca in copilarie cred ca eram cam la fel cum sunt eu cu Elena... iar apoi adolescenta... jale [:D] ... cand ma gandesc in urma... n-am fost un copil rau... adica se putea si mai rau... dar mama era disperata ca nu stia ce-i in mintea mea... nu vorbeam delooooc... am terminat-o cu asta...

Se spune ca pestii cu berbecii sanse aproape de 0... probabil eu si sotul suntem exceptia care confira regula... speeer [:D] Pana acu toate bune si frumoase... evident ca ne mai condanim... dar nu pot sa zic ca's certuri [:D] Mai mult tampenii...

Iar altfel de combinatii... habar n-am [:I] Doar iubiri din alea de liceu... oricum nu stiam ce zodii sunt [:D]

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...