Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (162) ...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Hello girls [pup]

 

Dianaid="red">, ceva nu e in regula. Tu mananci cred ca cel mai corect de aici. Ar trebui sa fii deja o slabanoaga :(.

 

Branduid="red">, e de retinut ideea cu brocoli in piftele. As incerca si cu conopida ca tot e Stefi mare fan.

 

Eu oscilez iar in jur de 53 de kg, asa ca daca vrei poti sa ma treci si pe mine in tabel Brandusiko.

 

Mayaid="red">,hai inapoi ca a trecut vara si marile tentatii [pup]

 

Somleacid="red">, ce mai face pitica? Te-ai intors la servici? Ati reusit sa va mutati?

 

Moniid="red">,stiu ca tu esti slaba deja dar da un semn de viata [flo]. S-a obisnuit Cristi cu gradinita?

 

Danaid="red">, ce iti mai face feciorul? Mai mergeti la concursuri? La ce varsta a inceput cu dansul?

 

La concert la Scorpions am inghetat de frig asa ca am plecat foarte repede. Oricum dupa ce spectacol a facut Voltaj, la Scorpions aproape atipeam. Imi pare rau ca nu ne-am dus a doua seara desi aveam bilete. Cica a facut Brenciu super show si la fel si Smokie. Dar ploua afara si era un frig de nu ne-am putut mobiliza.

 

Meniu azi:

MD: wassa, salata de vinete, telemea, castravete

G: alune de padure

G: abatere( banana [:I])

C: mancare de linte cu oua ochiuri de prepelita

 

Sa aveti o zi frumoasa [pup][pup][pup]

 

 

[mamica]Ani de [zana] Stefana (23.01.2008)

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copiiid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pupici dragele mele [pup][pup][pup]

 

brandu suna bine reteta ta

 

Puisorule ai fost la concert ??? ce fain, da pacat ca nu l-ai vazut si pe Brenciu , stiu ca face show de show la concerte ... imi place de nu mai pot la vocea romaniei de el , ce comentarii ... super

 

De copilul meu ce sa spun ... e perioada tare faina, 14 ani , ne confruntam cu tot felul de chestii , de idei contradictorii, ce sa spun interesant , s-a lasat de dans ... dupa 7 ani ... pacat, mare mare pacat , asta e

 

andanii [flo][hia][hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andaniid="red"> poate cupilul a devenit "mare" si mno...poate si dans facea pentru tine nu ca ar fi avut o pasiune personala..dar atat timp cat se focus pe altcev nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi [pup]

 

capitol nou 163id="size6">id="red">

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...