Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(37)


Recommended Posts

Hey, Ce mai faceti? Noi bine :P Vla creste, Doamne si e asa de scump, ma mai supara el ca doar barbat se face! A slabit, sau mai bine spus, a avut un puseu de crestere, e un sensibil in continuare. Caut un job bun, adica si sa fac ceva ce-mi place si sa fie platit cum trebuie, sincer vreau sa ma reprofilez. M-am plafonat, nu gasesc jobul care sa-mi exploateze creierii de inginera! Dar vom vedea ce va fi! Va doresc numai bine! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Ioanace ma bucurat ca ai scris, Doamne-ajuta ca sunteti bine. Mult succes in gasirea jobului ce iti doresti! Pisi, fiu-meu i-a facut aseara scrisoare lui Mos cu doleantele, nu tocmai ieftine si lista cam lungutza, trebuie sa i-o trimit lui soacramea, iar cel mic vrea numai un mp3-Player si un iPhone[alcool]![:D] la asemenea dorinte ma gandesc daca n-ar fi mai bine sa le spun cine e Mosul. Ma duc dupa fiul la gradi si apoi ma pregatesc ca ma duc la dr azi la control cu alunitzele. [pup] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Eu de dimineata am avut o vizita la o firma si s-a prelungit. Am uitat sa va soun ieri... Ma bucur sa o revad scriind pe Ioana. Eu stiam ca face bine. Arata bestial asa ca Vla are dupa cine sa se calauzeasca. Bine ai revenit iubita si spor la gasitul slujbei. Claudia, Pisi macar poate voi aveti cerinte mai normale dar a mea vrea o BUFNITAAAAA si m-am citit si rascitit si nu putem sa tinem pasaroiul in casa ca ciugule si si miros urat - cel putin asa zic unii. In fine va trebui sa se reorienteze ca i-am spus ca mosul nu face delivery live si la pol e prea frig pentru bufnite. LOL Eu ce sa va zic: sunt bine, alergata si sper sa prind ora de sport de la 1.15 daca nu apare cineva in peisaj. PUpici! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

desi e tarziu si ar trebui sa tinem la silueta fac cinste cu [papica] si [pahar][cheers].

Au trecut 10 ani de la [nunta]. Ne-am mobilizat si am fost la o [cina2] in 4 [:D].

Cristina fara sa am o explicatie am renuntat o perioada la euthyrox [:I]. Dupa o luna fara a trebuit sa iau masuri dar am realizat ca nu se mai aduce in Ro. Am stat doua luni fara dar a fost foarte rau. Nu prea functionez nici eu fara. Stari de rau, oboseala, luat in greutate, ....

Cre simpatica esti cu bufnita. Nu ma gandeam ca o vrea de jucarie [:D].

Pisi bine ca mi-ai amintit ca trebuie sa vorbesc cu Mosu' vina, sa nu promita la prea multi [:)].

Clau mi-ai facut pofta cu salamul. Poate fac si eu unul sambata.

M-am umplut si eu de alunite dar nu mi-am facut curaj sa le scot [:I].

Ioana ma bucur ca sunteti bine. Bafta multa la job [pup].

 

Strumfita mea vrea sa facem teme.

va pup

 

 

 

Nico

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico la multi ani fericiti in continuare! Si eu tot 10 am facut anul asta. Nu am scos , numai le-am controlat, totul in ordine. Mi-am scos numai una de sub mana prin martie fiindca era neagra si mi-a zis ca nu e bine sa isi schimbe culoarea, si bine ca am scos-o fiindca era "nelinistita"...acum imi fac test sa vad daca sunt sau nu alergica la cupru, fiindca vreau sterilet.

Cristina cand ai zis de bufnitza si eu ma gandeam la una de jucarie ,nu vie [:D].

 

Noapte buna.

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! La multi ani impreuna Nico. Sa fiti sanatosi, sa va iubiti mult. Noi am facut 12 ani pe 2 octombrtie dar sarbatoarea noastra in ultimii 7 ani este eclipsata de ziua de nastere a Roxanei care a fost cadoul de 5 ani de la casatorie (fara a fi programat asa). Cat depre bufnita - jucarie? Pai cupila mea este ciudata ca si mama ei asa ca cele mai ciudate cadouri le vrea. Om vedea acum la ce se reorienteaza.[:D] Claudia si eu am o multime de alunite. Le las in pace si nu le investighez prea mult ca daca ma uit prea atent la ele sigur ceva se intampla. Cat despre salam de biscuiti: trimite si tu o prortie catre UK. Yum-Yum! In rest ce sa va spune eu: aseara am fost la restaurant si la film. Am vazut comedia Tower heist. Super tare. M-am amuzat copios. Azi am treaba de nu se poate dar asta este, macar e vineri!!! Va pupic si sa aveti o zi super! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi [hia]

Multumesc pt urari [pup]

Iar au trecut prea repede zilele libere [q]. A fost asa de frumos, pacat ca maine incepem iar cu agitatia.

Azi ne-am plimbat, am facut gratare, am povestit cu prieteni dragi, am lipit frunze (a fost una din temele lui Alex) [:D].

 

 

 

Nico

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...