Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(37)


Recommended Posts

Buna dimineata,

 

Azi fac cinste ca e sfantul Andrei si Roxi a mea este si Andreea asa ca tot ce va doriti voi este servit.

 

Sa urez si celorlalti Andrei si Andree la multi ani cu sanatete, bucurii si impliniri.

 

Eu prea mare branza de raportat nu am ca fac acelasi lucru in fiecare zi LOL.

 

Nici bine ca ai scapat de viroza. Cat despre sala iti trebuie timp si nimic de facut asa cum am eu LOL.

 

Va pupic si o zi superba.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]Salutare fete dragi!

 

[s][s]LA MULTI SI FERICITI ANI TUTUROR SARBATORITELOR(SARBATORITILOR) DE AZI!id="red">

[flo][pup][olala]

 

Iertare, fetelor, ca nu am mai intrat, dar am fost zilele astea intr-o maxima vajaiala! Fost-a ea si fara folos, caci luni am fost cu Vladi la ortodont, dar am incurcat borcanele si-am ajuns cu o zi mai devreme decat eram programata, asa ca am profitat de jumatatea de zi libera primita de la lucru si m-am mai delectat cu copiii mei. Ieri am luat-o de la capat cu invoiala de la lucru, mers la ortodont, insa de data aceasta a fost cu folos, ca era tanti doctor la post, pe baricade. Ne-am lipit de o noua amprentare a gurii si de comandarea unui nou aparat dentar, pentru partea de sus a gurii, dar macar suntem fericiti ca la maturitate vom fi "chipesi", cum zice Vladiid="red">.

 

Nicoid="red">, ma bucur ca ai scapat de pardalnica de raceala si ca acuma esti in parametri! [pup]

 

Cristinaid="red">, mi-au placut teribil pozele tale de la muzeu! Minunate! [olala]

 

[pup] fetele si-un WE de vis va doresc!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

 

Balantele in sarbatoare_2011

Ziua Balantelor_2009

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutareeeee! [flo][flo][flo]

 

La multi ani Adreelor, Andreilor! In special, Tuinea, "La multi ani" si noroc fetitei tale, ca e singura Andree de aici confirmata pana acum.

Eu sunt prin zona, cu diverse trebi. Pentru ziua libera de maine n-am niciun plan special, treburi de-ale mele obisnuite, trag sperante sa realizez atatea, de parca ziua de maine ar fi mai lunga.

 

In rest... sunt bine, ceea ce va urez si voua...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cristina, la multi ani pt Roxy-Andreea!

Nico, la multi ani pt Andra. Votat pozele frumoase, am vrut mai demult, dar de ametita ce am fost le-am votat pe alea de mai sus si nu mi- am dat seama.

La Multi Ani tuturor Andreelor si Andreilor!

 

Azi am vizitat-o pe o prietena care locuieste la sat si am fost mandra de calitatile mele de sofer , de obicei nu conduc numai prin oras[:D]. Apoi am sarbatorit nota lui Marc de la testul de franceza cu un pranz la Mc Do.

Mai butonez umpicutz pe aici si apoi ma duc la nani.

O seara placuta!

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

La multi ani Romania!

 

Multumesc frumos fetelor de urari. Si voua va doresc la fel.

 

La mine ca sa spun: am inceput tare ziua stand vrea 3 sferturi de ora pe langa o usa care nu se deschidea. Acum sa vedem de ce ne apucam.

 

Va pupic si o zi superba.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor,

La mine a inghetat totul noaptea trecuta deci este semn ca vine iarna.

 

In rest la mine nimic spectaculos in afara de faptul ca E VINERIIIII!!!!

 

Maine ma duc la o petrecere a burlacelor asa ca voi avea o sambata plina.

 

Va pupic si sa aveti un weekend super.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Cum a fost la petrecere?

Azi avem si noi 4 strumfi de sarbatorit [pk].

Claudia [pup], domnisoara mea e Alexandra [:D].Scap cu o singura petrecere de Sf. Alexandru [:I].

La capitolul meteo nu stiu cum stam. Inca nu am scos nasul pe fereastra. Mai am de butonat apoi merg sa ma fac frumoasa [vampa].

 

 

Poze in concurs nm1 si nm1

 

Nico

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][pup][s]

LA MULTI ANI, NICO!

SA-TI DEA DUMNEZEU MULTA SANATATE, BUCURII SI IMPLINIREA TUTUROR DORINTELOR!id="red">id="size4">id="Times New Roman">

[flo][pup][s]

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

 

Balantele in sarbatoare_2011

Ziua Balantelor_2009

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Nico, sa fii sanatoasa!id="orange">

 

Ia spuneti cine a fost cuminte si a primit cadouri [:)]?

 

La noi de abia a avut mosul timp sa ia pentru copii, noi cei mari mereu ramanem pe afara. Dar nu-i bai ca asa de mult savurez cum se bucura fetele de cadouri incat am uitat de mine.

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004), Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) si Iulia Alexandraid="red"> (14.08.2010)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...