Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(37)


Recommended Posts

Buna dimineata, Moama la noi e un soare...si eu sunt imbracat aca haplea ca pe partea mea mi s-a parut ca e nor si era si ud pe jos de la ploaia de noaptea trecuta deci am ajuns la servici spume LOL. Claudia deci si la mine ca si la tine...Eu sunt mare si nu stiu cum sa ma imbrac...Pe Roxy cred ca o aranjam frumos daca era aia cu o raceala pana acum. La servici ce sa va spun treaba ca mereu este, acasa plictiseala ca nu vrea nimeni sa iasa la o bere...Asta este. Va pupic si o zi super-duper! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]Goood mooorning! Cristina, ca sa nu te mai simti singurica, iaca vin eu si dau o cafa [cafea][cafea][cafea]! Sa-ti spun drept, n-am prea mai avut vreme sa "semnez condicuta" pe aici si nici prea multe noutati nu am a va spune. Copiii sunt in vacanta, Raducu a facut o adevarata pasiune pentru jocul Wii primit cadou de ziua lor, Vladut este obsedat de filmul animat "Atlantida", productie W. Disney, pe care si-l pune de vreo cateva ori/zi, de vreo luna incoace. "Recita" fara gresala replici intregi din film. Eu ... tot mai coplesita de apropierea de senectute si tot caut o gaura in care sa ma pot ascunde ...[:-@] Claudia, cum nu pot ramane insensibila la rugamintile tale, am pus la semnatura pozele de la ziua copiilor. [pup] V-am pupat si-un WE de vis va doresc![pup][flo][pk] Hai si-o melodie, ca tot este vineri [:D]: [tube]http://www.youtube.com/watch?v=7FlAsaIds2w&feature=related[/tube] Dori, mami de Vladuc [bonjovi] (17.10.2003) si Raduc [auto](15.10.2005)! [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] Povestea unui LICURICI[/url] "Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!" [url="http://family.webshots.com/album/578870935WIICkS"]Balantele in sarbatoare_2011[/url] [url="http://family.webshots.com/album/575177224dKnMjk"]Ziua Balantelor_2009[/url] [url="http://picasaweb.google.com/De2oriMamica/Ziua_Balantelor#"]Ziua Pisoiasilor_2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUna dimineata,

 

Pisi bine ai revenit. Sarut mana de ceiut. Este nevoie. La noi azi este o zi frumoasa: soarele sclipeste, nu mai ploua.

Chiar ma gandeam ca daca nu intra nimeni pana vinerea viitoare am sa las si eu subiectul sa se duca ca deh pare un pic munca de Sisif sa vorbesc de una singura.

 

Ma bucur tare ca ai tai pisoiasi se bucura din plin de vacanta si ca adora ceea ce au primit de cadou. Fiica-mea este pana in gat in Harry Potter la momentul asta deci de craciun vrea o bufnita.[:D]

 

Cam asta este pe ziulica de azi.

 

Pupici si o zi super, super.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cristina dupa cum vezi n-am asteptat pana vinerea viitoare si am intrat, ba sa nu pleci, chiar te admir ca esti consecvanta si tii topicul la zi.[pup] si de unde luati bufnita?[:D]

Pisi am vazut pozele aseara si am inceput sa scriu la subiect, dintr-odata n-am mai avut baterie si mi s-a inchis, asa ca acum a trebuit sa o iau de la capat cu scrisul. ce mari si frumosi sunt baietii, nu i-as mai fi recunoscut, seamana cu voi[olala]. dar ce multe fetite au fost invitate, se vede ca s-au distrat pe cinste...torturile sunt de la codrina?[pup]

 

Marc are vacanta saptamana viitoare, marti e sarbatoare aici asa ca ne ducem la sea life, vedem pesti, rechini si crocodili...in rest vizite si acasa, Luca nu are vacanta.

Acum coc vinete, am imputit tot cartierul, ma mir ca nu suna nimeni la usa inca.

Copii se duc la ziua baietelului vecinilor la o sala de distractii astazi, noi poate mergem la cinema in timpul cand ei sunt plecati, desi la orele astea nu prea ruleaza cine stie ce.

 

Pupici si un weekend placut!

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi [hia] Cristina [pup]imi pare tare rau ca nu mai pot sa intru. Mai citesc din umbra. Pisi La multi ani pisoiasilor [flo]. Inca nu am vazut pozele. Am iar mult de lucru asa ca timpul de DC nu mai exista. La birou s-au mai linistit apele asa ca e mai bine. Alex a avut vacanta dar a primit teme foooarte multe. Zilnic a lucrat pt scoala. Numai vacanta nu a fost. Speram sa ajungem undeva la munte insa nu am reusit. Poate saptamana viitoare [:D]. Azi a fost o zi superba asa ca am stat mai mult in curte. Am cules nuci, am pus trandafiri ... Nico
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ce faceti? Noi vrem sa mergem sa ne plimbam la Rin ca e timp frumos. As fi vrut sa cumpar un dovleac sa i-l fac felinar lui Luca, i-am povestit cum ne facea noua tati cand eram mici si a zis ca vrea si el. Sper sa gasesc daca mergem la plimbare ca acolo vin unii sa vanda mere, vin ...poate au si dovleci, daca nu atunci caut maine la supermarket. M-am aprovizionat si cu dulciuri fiindca maine seara vin copii costumati si suna pe la usi si asa e obiceiul. Trebuie sa-i dau haine lui Luca ca vrea afara. Dminica placuta in continuare! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Vai ce active ati fost fetelor. Acum am ramas eu de caruta. Vad ca toata lumea este cu cel putin una bucata copil in vacanta. Si a mea a fost in vacanta. Si-a facut temele - si ea a avut o gramada. Sambata soata a fost cu Roxy la control la ochi si acum o sa poarte ochelari deci are tata doua ochelariste LOL. Cat despre bufnita Claudia - nu se va intampla pentru ca nu este chiar indicata ca si pet...Am facut cercetari si chiar nu se recomanda deci va trebui sa vrea altceva. Nico te cred ca esti ocupata. Eu dimienata intru. Imi fac tura de e-mail si DC si apoi ma apuc de treaba. Eu ce sa zic: in weekend mi-am terminat aproape toate cumparaturile de Craciun. Mai am sa o rezolv pe Roxy... Va pupic si sa aveti o zi super. Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...