Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele slabesc/se mentin 11


Recommended Posts

Sigur ca se pune, 12 kg in cat timp?

Trebuie sa spui cand ai venit din Romania, cam in cat timp ai atins 73 si ce ai facut ca sa le dai jos. Trebuie sa dai si inaltimea ca sa ne facem o idee.

Eu mai dau jos, mai pun la loc, dau iar, pun iar, pana la urma se anuleza una pe alta.

Ma straduiesc sa dau jos acum vreo 3-4 pentru virginia beach. Sfaturi? Ca nu mai merge nimic.

Un week-end lung frumos va doresc,

Carmençita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetelor, N-am mai dat demult pe-aici, am avut o luna aprilie urita rau, am avut un accident de masina ( eu n-am avut nimic, masina e pierduta), la o saptamina dupa, sotul meu a facut rujeola, in timpul asta eram si cu casa cu fundu-n sus ca renovam. Asadar, de la 62kg cite aveam la 1 aprilie am ajuns acum la 56 kg din cauza stresului. Ideea e ca nici o dieta nu-i mai buna ca stressul, din pacate[bang] Merg la gym in continuare, cam de 4-5 ori pe saptamina, acum ca nu mai am masina merg pe jos cam 5-6 km/zi, asa ca sint in plina forma, n-am mai avut asemenea abdomen de la 20 de ani[:)] Cu mincatul, e drept ca nu pun gura pe dulce, piine, fainoase, maninc multe legume, fructe, cit mai putin gatit, cit mai putina carne, beau un pahar de kefir cu chia in fiecare seara, asta ma ajuta sa merg la buda dimineata. Apa nu prea beau, recunosc! Cam asta cu mine. Va pup si va urez o vara minunata![pup] Simona Felicitari mi-ro! Wow 12 kg, e ceva, nu gluma! Bravo, imi dau seama ce bine te simti![pk] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona of bine ca tu esti bine. Rujeola se face si la virsta noastra?? Eu plec in sud in 2 saptamini, ma invirt la 65-66, sper sa nu pun prea mult acolo. Si ce-i mai important (avind in vedere experienta de anul trecut) sper sa ma intorc sanatoasa. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de ginduri, fetelor![pup] Dana, vacanta placuta si cum spui, sa te intorci sanatoasa si cu multe multe poze! Lasa, ca chiar daca iei un kil sau doua,se duc ele dupa! Ce ziceti de vremea asta, azi frig, miine cald si asa mai departe?[bang] Poate-o veni vara si pe-aici... I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi , imi pare rau cu masina!Bine ca tu nu ai patit nimic . Eu ieri am tremurat in parc . Logic ca Marc transpira de cat alerga..... E deja localnic el. Cu greutatea nu pot decat sa ma ascund sub birou..... By
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...