Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele slabesc/se mentin 11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

14km...se suis trop contente. Am reusit sa plec pt. o ora jumate de efort fizic. Si am reusit sa ma intorc nu foarte obosita, avnd in vedere ca mai am 7km pana la 21. E incurajator, parca incep sa vad ca nu va fii extrem de greu. Mariuco, am vazut cei 7km ai tai. Bravo, un grand exploit! Eu sincer, nu cred ca as reusi sa fac pilates. Eu ma plictisesc repede daca nu e antrenant. Cand alerg am muzica de discoteca in urechi! Asa tin ritmul mai bine. Si azi mi-am luat si touchpad...abia astept sa-l primesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui delphin
14km...se suis trop contente. Am reusit sa plec pt. o ora jumate de efort fizic. Si am reusit sa ma intorc nu foarte obosita, avnd in vedere ca mai am 7km pana la 21. E incurajator, parca incep sa vad ca nu va fii extrem de greu. Mariuco, am vazut cei 7km ai tai. Bravo, un grand exploit! Eu sincer, nu cred ca as reusi sa fac pilates. Eu ma plictisesc repede daca nu e antrenant. Cand alerg am muzica de discoteca in urechi! Asa tin ritmul mai bine. Si azi mi-am luat si touchpad...abia astept sa-l primesc.
Felicitari delphin! super! extraordinar! nu stiu daca am scris, dar in 2 saptamani se pare ca am sa alerg 20 k, de la Niagara pana la Niagara on the lake... e trail si se poate alerga, bicicli, orice... Deja ma ia cu emotii... azi am sa incerc un pic mai mult de 7 k, incet incet sa ajung la 10, macar pana la alergarea de 20k Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai Maru! Hai Delphin! Ce e cu atata alergatura pe aici? NU poate sa stea si fata ( adica eu)in fotoliu? Bucurati-va de corpul vostru intreg! Bucurati-va de durerile de muschi, caci ei exista deci! Orice miscare posibila voua e un dar de Sus! Doar la pierderea capacitati poti aprecia intr-adevar toate beneficiile unei vieti ``plictisitoare`` (cum zicea cineva pe aici). Pupu all [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...