Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(713)Felicitari lavi02!!!


Recommended Posts

Oooooof... Loreee [q][q][q][q] Groaznic... Imi pare tare rau... Ce pot sa spun? Am plans... Hai ca o sa ne rugam ptr tine, o sa fie bine. [pup] YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Of , Lorena ce copilarie trista ai avut...lasa ca vei avea [bibe] tau foarte curand si-l vei umple de toata iubirea de care tu nu ai avut parte , si-i vei da si mamei tale o lectie prin asta. Important este ca-l ai pe sotul tau care cu siguranta te iubeste foarte mult. Si cum spuneam si eu si restul fetelor poti sa te descarci aici de cate ori vei simti nevoie [pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Maine merg la dr pt un control de rutina sa vad care mai e treaba pe acolo si sa imi fac si un papanicolau, oricum sunt asa dezamagita de mine de nu va imaginati, o sa vad ce mai imi zice maine (z12) ma gandesc ca poate se vede si la mine vreun ametit de fulicul. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Miky dar ce simptome ai de endometrioaza? Eu am ovare polichistice si ma tem de orice asociere cu alte boli...nu am dureri la CM,nici la contact cum stiu ca se intampla daca ai endometrioza.Dar cum ai descoperit la laparo?Ai facut laparo doar de control?Scuze daca te zapacesc.[pup] Lore la fel ca tine a patit cineva foarte apropiat mie si sa stii ca isi iubeste bunicii foarte mult,mereu spune ca ei l-au educat mai bine decat ar fi facut-o parintii.Adevarul e ca bunicii sunt niste oameni foarte calzi..nici nu se compara cu mama lui[pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena draga [grup] cand povestesti de parintii tai si dorinta ta de a avea bebe ca sa-i daruiesti dragostea parinteasca de care nu ai avut parte, ma regasesc in fiecare cuvintel scris de tine.[grup] Nu esti singura Lorena, daca parintii nu ti-au fost alaturi, a fost Cineva de Sus alaturi de tine pana acuma, si tot asa va fi si in continuare. Nu-ti pierde speranta ca o sa apara si soarele pe strada ta. Ne ai pe noi[pup][pup][pup][pup] Imi pare atat de rau prin ce treci ca mi-au dat lacrimile pt tine [grup]. Nu-ti pierde credinta si ai incredere ca totul se va rezolva cu bine. Si eu trec prin greutati mari ca imi venea sa ma fac una cu pamantul, dar ma incurajez ca daca nu ma ridic eu de la pamant, cine o sa o faca? Tocmai ca si sotul tau e stresat, macar tu sa fii tare! [pup][pup][pup] Lavi felictari pt bb3[flo][flo][flo] Sarcina la termen cu bebel sanatos. Ce iti doresti ca al treilea "muschetar"? [:I] Boy ori girl?[:D]. Am prins si eu [pup] de molipsire si sper sa te ajung din urma si eu[:D]. Simona, imi pare rau prin ce ai trecut[grup], sper sa-ti revii curand. [pup][pup]. MeAlex, ce am auzit eu despre sangerarea peste sarcina este mai putin cantitativa si difera la culoare. Mai pe scurt poti face diferenta de cel normal, daca esti atenta. Bob, am ras la faza ca de ce sa nu fii si tu din cele "i didn't know i was pregnant", la fel m-am regasit si in cuvintele tale[:D]. si pe mine m-au cuprins lunile trecute gandurile astea ca am vazut episoadele de zeci de ori si tot nu ma satur sa ma uit la ele[:D], ufff cat de mult imi doresc bebe ca imi ziceam ca poate sunt gravida inca dar in abdomen e bebele[:I][:I]. Am vazut-o si pe asta cu sarcina in abdomen si a nascut sanatoasa fetita. Hai ca chiar pleci la odisee luna asta. Tin pumnii py II[pk] Cat despre mine, azi sunt in z9 si inca mai am spotting[alcool][alcool] rozoviu. Ce o mai fi si asta?[alcool][alcool]. Prima data am asa multe zile spotting dupa menstra. O fi din cauza cardiomagnilului? (aspirina pt cardiaci, dar eu il iau prevenitv ca mi-a dat ginecologul pt sindrom antifosfolipid, care nu e diagnostic sigur). Maine vreau sa ma duc sa dau iarasi analizele de sange la lupus anticoagulant si la TORCH, dar o sa vad cum asez ziua de maine, ca "sefa" nu vrea sami dea liber ziua de maine[bang], ca vineri am nunta si trebuie sa ma pregatesc. Atat de obosita sunt acuma, ca e clar de ce am pierdut sarcina luna trecuta, pt ca munceam tot aici si e f. obositor ca nici noaptea nu te poti odihni in tihna, pe un pat normal, daramite de un weekend free acasa cu familia mea. Azi mi s-a oferit in alta parte job si deja vreau sa plec de aici. Tot acelasi salariu dar macar am weekend liber si serile-noptile libere. Aici job nonstop si deja am slabit vreo 5 kg de la atata neodihna "nesanatoasa"[:(] Va[pup][pup][pup][pup]-ici pe toate[:)]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simonata Este posibil ca o sarcina sa se fixeze in uter si una sa ramana pe trompe? Eu nu am mai auzit asa ceva. Ce parere aveti? Parca mai era o fata suspecta de extrauterina, dar nu a mai intrat sa ne spuna noutatile.
Simonata, acelasi lucru suspecteaza doctorul ca mi s-a intamplat si mie...dar statisticile spun ca lucru asta se intampla rar si mai ales femeilor care tratament de fertilitate. Si eu am avut lichid mult. De fapt asta a fost problema care m-a deranjat cel mai mult, ca lichidul ala imi facea presiune in abdomen.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ylari, tin pumnii pt II[:)] Hai da-ne si tu o veste buna[:D], alaturi de Bob[:D]. din listuta macar voi sa plecati la odisee. Cine a mai ramas din listuta sa mai testeze?[:I]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...