Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(713)Felicitari lavi02!!!


Recommended Posts

Nu nu nu... deci de dimineata la 6.30 ok, recunosc ca nu era super lumina cand ma holbam in test la geam...dar totusi, nu am vazut decat o linie pacatoasa. 10 minute l-am pazit si apoi l-am aruncat in dulap. Nu e vorba ca ma alint si vreau sa-mi ziceti voi ca e bebe si sunt eu zapacita. Doar ca increderea mea e sublima, dar lipseste cu desavarsire, impreuna cu ORICE simptom. [bang][bang][bang] Lorena, nu sunt in intarziere, sunt z29 (desi anul asta am avut 2 CM de 28 zile). Alex, nici eu nu am un aparat stralucit, am reusit sa gasesc optiunea macro si sa scot pozele astea. Dar ele sunt mai vizibile, in sensul ca nu trebuie sa ma strofoc, sa sucesc testul sa le vad, sunt "la liber". Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dupa cum ziceam, se vad extrem de prost pozele, n-are rost sa le incarc. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeati zilele trecute de emisiunea "I didn't know i was pregnant". E pe TLC? In ce zi si de la ce ora? ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
cine mai doreste una bucata parola sa ceara[:D] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Lore mi le dai si mie te rog pe pm [pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bob, cum mai esti? cand gaci test? eu tot cred ca nu ai vazut liniuta azi dimineata tin pumnii ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai fac pana duminica, nici macar nu vreau sa ma gandesc la test... dar acum ma gandesc, lol [:D][bang][bang] Ar fi caraghios ca liniutza aia sa fie buna, nu?!! Dar oare am eu bafta aia sa mi se pozitiveze testul dupa 10 minute ? Sunt asa [:-/] si [indecis] si [inec] si [panic] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bob, parca ieri povbesteam de cumnata-mea careia i s-a pozitivat testul dupa 20-30 min, ii intarziase 4 zile si acum are o fetita de 2 ani[:D]. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
[font=Verdana]Bob, parca ieri povbesteam de cumnata-mea careia i s-a pozitivat testul dupa 20-30 min, ii intarziase 4 zile si acum are o fetita de 2 ani[:D].[/font=Verdana
Uhhh, iti dai seama ca asta imi doresc si eu acum: sa fie testul caraghios si [bibe] nesimtel [:D][olala][olala] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...