Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani(713)Felicitari lavi02!!!


Recommended Posts

Din pacate, nu am castigat. Lore, tot romani suntem[pk] deci cand joaca Ro cu ea tinem, daca nu cu Fr (ca doar e tara de adoptie) Faza dura, propietarul apart la care am fost sapt trecuta la ocean a fost asa impresionat ca eram romani. El tot vorbea cu motanul nostru la plecare si asta nici nu se uita la el. A zis suparat ca nu il place motanul si i-am zis ca nu intelege franceza. A ramas socat, ca nu isi daduse seama ca nu suntem fr. Primii romani pe care ia intalnit.[:D] Noapte buna[nani][pup] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata [:D] Ooo fetele vad ca v-ati distrat aseara cu meciul[:)] Tot nu am inteles cine a castigat pana la urma[:I]. Miha, ma bucur ca te simti minunat in concediu. Asa cum zice si MeAlex, se vor vedea rezultatele curand[olala] [pup][pup][pup] MeAlex imi parerau pt tine [:(]. Nici nu stiu cum sa va incurajez pe toate ca mi se rupe sufletul cand vad ca incercam si tot incercam si nimic[:(], voi macar ati prestat in perioada ovulatiei. Ufff cat se lasa astepati bebeii nostri [:(]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU, ma [ruga] ca in curand-curand sa fiu [gravired] pana la termen. Si asa [gravi] si asa [gravired]! [:D][:D][:D] Da, da, da, vreau doi [copil][copil] odata!!! [:D] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8 (istoric: sarcina confirmata doar prin HCG, pierduta la 4+ )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu va doresc o zi placuta. Si cu soare.[:)] La mine e innourat si vrea sa ploaie si asa da o stare de melancolie. Eu plec iar la treaba[:I] [pup][pup][pup]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Si eu stau ascunsa [:D] Ma distrez cu o aplicatie ptr iphone gen fertility friend. N-am avut somn, m-am trezit pe la 4.30 si m-am ocupat cu prostioare [:I] Hai va pup, pe mine ma bate gandul sa fac un test maine, oare o fi prea devreme? Azi am rezistat, de as rezista si maine, macar sa fie cat mai acurat testul... YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna diminieata fetelor, Nu am mai intrat de mult pentru ca nu aveam vesti importante. Din pacate acum le am, in sensul ca dupa o perioada de sangerari de aproximativ 10 zile, s-a constatat ca sarcina este oprita in evolutie, insa nu vrea sub niciun chip sa se desprinda, astfel incat probabil voi ajunge din nou la chiuretaj. Cel mai ciudat este insa ca pe langa sacul gestational care se vede clar la ecografie am si foarte mult lichid, despre care doctorita spune ca poate proveni dintr-o alta sarcina, din moment ce sacul pe care il vede este intact.Intrucat eram foarte balonata (corpul meu se incapataneaza sa creada ca este insarcinat)nu a putu vedea foarte bine trompele, astfel incat suspecteaza si o posibila extrauterina. Mi-a dat sa fac B-HCG si in functie de valori stabileste daca face sau nu chiuretaj si suspencteaza in continuare extrauterina. Este posibil ca o sarcina sa se fixeze in uter si una sa ramana pe trompe? Eu nu am mai auzit asa ceva. Ce parere aveti? Parca mai era o fata suspecta de extrauterina, dar nu a mai intrat sa ne spuna noutatile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, girls! [pup] Eu am rezistat cu brio sa stric clearblue-ul azi, daca rezist si maine si-l fac vineri, in z30, sunt o eroina [pk] Simptome zero, nici urma de spotting... trag nadejde ca poate fac un bebe finut si elegant, care n-o s-o deranjeze pe ma-sa deloc...eu de ce n-as fi ca tanti alea din "I didn't know I was pregnant"??!! [:D] Am decis ca astea sa fie ultimele zile de cafea, de pe cm urmator ma las de cofeina, snacksuri (nu mancam multe, dar le scot total) si alte prostioare. Daca e nevoie, am sa trag cate un pui de somn la birou [nani] Va tin pumnii celor care inca n-ati vazut rosu ! [pup] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, simonata, imi pare rau ca treci prin asta. Ce zici tu acolo suna atat de science fiction...dar eu cred ca se poate sa existe 2 saci atasati in locuri diferite. Stiu ca vazusem odata un documentar despre o englezoaica, mama de tripleti, cu 2 gemene fixate in uter si un baietel fixat...cumva in abdomen. Toti trei copiii au fost dusi parca pana pe la 28-30 saptamani si au supravietuit, inclusiv mamica. Dar tot in documentarul ala si din ce am mai auzit, stiu ca o ectopica se manifesta foarte "urat", cu dureri si sangerari foarte mari si sa nu mai zic alte grozavii. Tu te simti foarte rau sau pur si simplu e un avort menstrual "normal" ? (mda, suna prosteasca intrebarea, dar nu stiu cum altfel sa formulez [bang]) Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...