Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori...|71|


Recommended Posts

Hello! CE FAC PESTISORII ? Petrec ? va multumesc de urari si va fac cinste : [bere][pahar][papica] Carma , imi pare rau de tot ce patimesti cu chiriasii [:(]paote pana la urma gasesti pe cineva serios ![pup] Danuta , Pufymic , Alina ...si restul baltii sa aveti o zi minunata de primavara ....aici e soare![flo] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce bine pufulica...ramii cu noi!! DaDa scuza ma ...o prietena de departe avea nevoie de sprijinul meu!(cind m am eliberat nu mai erai) Sper ca toata lumea face bine eu am in continuare problemele cu locatarii care nu au platit intretinerea de cind au intrat.Mizerie umana...si mai sunt si actori:(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup]

Multi ani traiasca , multi ani traiasca ...la multi ani ...pufymic si mada sa traiasca ...la multi ani!
id="size4">id="red">

 

 

Carma, nici o problema ...tu ma uimesti ce fel de chiriasi ai ..doamne fereste ...mai bine gol decat asa .....

 

 

Toate bune !

 

[flo]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Muuuuuuuuuuuuuuulti ani, fetelor![s]

 

id="red">

 

mami pentru un [*] ochiosid="green">:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) id="red"> & un bulgaras pufosid="green">:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)id="red">id="size1">

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Senecaid="black">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...