Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori...|71|


Recommended Posts

Dany stai linistita, nici o problema[:)]. Ma gandeam eu ca sigur ai citit pe fuga ce am scris eu, de aici si neintelegerea[:D]. Bun obiceiul cu control periodic...[flo] Eliana, cum mai e Elena? Cum se descurca la scoala? Ce materii ii plac? reuseste sa se concentreze? are rabdare? Restul fetelor pe unde sunteti? [url="www.povestiprafuiteiraq.blogspot.com"]Povestiprafuite[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va pup pe toate...miine plec spre grecia dar ma intorc ca sa regularizez cu locatarii adica ca sa i fac sa plece si sa lmitez astfel datoriile

====================================================================

UN APEL : DAU COMISION PRIMA LUNA DACA IMI GASITI o familie

care lucreaza PT GARSONIERA 40MP mobilata renovata super BABA NOVAC PARTER(CU DE TOATE).Cer 175E plus 350 roni plata utilitatilor(intretinere,curent cablu) pe care le platesc eu.Regularizare scrisa cu facturi atasate dupa 12 luni cind ori chiriasul primeste bani inapoi ori proprietarulid="size3">

Pretul zonei este 240-250E

=============================================================

Ce ziceti ma puteti ajuta?(cu apartamentul se pare ca am rezolvat)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cind ajung la capre va trimit asa virtual niste soare ,cu mult praf si primejdie vine pufulica[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GUTEN MORGEN![olala]

 

Nu am noutati si nici o stare prea ok.asa ca ce sa povestesc , ca imi storc creierii cum sa fac , cum sa gasesc job sau unde sa mai merg sa vand .....[bang]of doamne ce cacao de vremuri traim ...dar sa fim optimisti [pk][pk]

 

Va pup si sa aveti tot ce va doriti![flo]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Dany [flo]! Ca sa iti treaca starea de kko...

Stii cum se zice, ca trec astea si vin altele...asa ca, sus capul si tot inainte!

Bafta multa sa gasesti un job cat mai repede...si cat mai bun!

 

La mine nimic nou...astept sa-mi vina o "trupa" de iraqieni la vaccinat...

Sa aveti o zi frumoasa!id="green">

 

Povestiprafuiteid="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata baltuta ! [flo][flo] Sa aveti un week-end frumos , pe sufletul vostru fin asa ....eu cred ca am racit ...[bang][bang]si aveam atata treaba , acum trebuie sa ma doftoricesc ....cred ca m-i se trage de la vantul si vremea rece de zilele acestea ....[q]cand vine soarele [:D] Hai ca o intind pe afara putin ...va pup[pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Sanatate multa Dany!Si plimbare placuta! Restul pestisorilor pe unde sunteti? Eu tocmai am facut un album cu poze din campul in care stam acum, de pe la inceputuri(de fapt din ianuarie doar) si pana acum... daca vreti sa il vedeti e aici: https://picasaweb.google.com/113857302256951593002/LifeInMedicorpRoncoCamp?authkey=Gv1sRgCOaFtpT4kZaFRQ Sa aveti o zi frumoasa! [url="www.povestiprafuiteiraq.blogspot.com"]Povestiprafuite[/url] [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55"]Piticii mei , iarna aceasta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pufy ...am vazut pozele din baza ...interesant , greu dar cred ca si frumos ....[flo][flo][flo]felicitari pt. curaj![pup]Ti-am vazut si kinderii ,,,scumpi tare , sa iti traiasca ![pk] Aici ploua si e urat ....nu prea ai chef de nimic cu asa vreme ....[bang] O zi frumoasa ![flo] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany multumesc. E asa cum e... Aici sunt 28 de grade...ti-as trimite si tie cateva daca as putea...[flo] Restul baltutei?? [url="www.povestiprafuiteiraq.blogspot.com"]Povestiprafuite[/url] [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55"]Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca e liniste "pesteasca" aici...asa ca va pun 2 bancuri , poate va mai inviorati... Acum 2 zile am fost invitata la o petrecere numai cu femei si i-am promis sotului ca ma intorc la 12 noaptea. Orele treceau, noi ne simteam bine, sampania curgea, asa ca doar pe la 3 dimineata m-am indreptat spre casa, beata crita. Tocmai cand am ajuns la usa , ceasul cu cuc din holul casei a inceput sa cante de 3 ori. Dandu-mi seama ca sotul meu o sa se trezeasca si o sa-l auda, am mai facut eu cu-cu de inca 9 ori. Am fost tare mandra de ce idee geniala am avut - chiar fiind beata pulbere - ca sa evit un conflict familial. A doua zi dimineata, sotul meu m-a intrebat la ce ora am venit si cand i-am spus ca la 12, nu a parut foarte surprins (uufff, am scapat!). Dupa putin timp insa mi-a spus ca trebuie sa ne cumparam un nou ceas cu cuc. L-am intrebat, de ce? — Pai, asta noapte cucul a cantat de 3 ori, apoi a zis "futu-i", a mai cantat de 4 ori, si-a dres vocea, a mai cantat de 3 ori, s-a hlizit, a mai cantat de 2 ori dupa care a ras un sfert de ora ..... --------------------------- Presedintele Bush si secretarul de stat Colin Powell stãteau într-un bar. Un tip intrã si îl întreabã pe barman: - Nu-s ãia presedintele Bush si Colin Powell acolo la masã? - Da, ei sînt, rãspunde barmanul. Asa cã tipul se duce la si le zice: - Ce onoare, ce faceti aici? - Plãnuim al treilea rãzboi mondial, zice Bush. - Serios? si ce o sã se întîmple? - O sã omorîm 140 de milioane de irakieni si o blondã cu tîte mari, zice Bush. La care tipul: - O blonda cu tîte mari? De ce o blondã cu tîte mari? Bush se întoarce spre Powell, îl bate pe umãr si zice: - Vezi, bã desteptule, ti-am zis eu cã n-o sã-i pese nimãnui de 140 de milioane de irakieni! [url="www.povestiprafuiteiraq.blogspot.com"]Povestiprafuite[/url] [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55"]Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...