Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori...|71|


Recommended Posts

Carma sa ai zbor linistit si fara peripetii catre ro. Restul fetelor va [pup] pe toate! Dany nu m-am suparat pe tine [flo]. Si eu voi ajunge in tara peste cateva zile. Nu stiu exact cat stau, insa stiu ca nu f mult, doar cateva zile... Va [pup] pe toate si intru cand mai apuc... [url="www.povestiprafuiteiraq.blogspot.com"]Povestiprafuite[/url] [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55"]Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salve! Am zis sa mai ridic subiectul la fileu [:D][:D] Carma cred ca esti deja in tara si sper sa iti rezolvi toate problemele.[flo] Pufosenie si tu esti langa comorile tale! Petrecere frumoasa ! [pk] Nu am noutati deci totul normal ...va pup si toate bune ![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate, Maria![pup]

 

Dada[pup]

 

Unde-i Tethys, frate...a patit ceva?Nu-i sta in fire atata lipsa!!![alcool]

 

Pufy...tu, esti ok?[flo]

 

id="red">

 

mami pentru un [*] ochiosid="green">:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) id="red"> & un bulgaras pufosid="green">:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)id="red">id="size1">

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Senecaid="black">id="size1">id="navy">
id="left">id="Georgia">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve![pup][pup] Pufy sa iti fie de bine vizita acasa ![flo] Carma ce faci , gata cu belele ? Mai esti in Romania ?[flo] Alina ce fac fetele ? Noi ne-am mai conversat pe ici pe colo ...[pk] Pe cine sa mai amintesc ca nu prea mai am pe nimeni activ ..AAA...Ely ...I-AM VAZUT TRUPA ...cat au crescut baietii si Elena , s-au inaltat frumos ..[olala] Va pup si o duminica placuta ! [8D] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...