Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (714)


Recommended Posts

ylari la tine e mai probabil ceva bun , la mine beta sigur va fi aiurea adica sunt sigura ca s-a intamplat ceva nasol, daca nu a fost un bebe e posibil sa-mi fi revenit boala...deci si mai nasol , nici nu vreau sa stiu ce s-a intamplat, sau de la ce...ca de obicei toamna ma iau pe mine boliile....asa ca zi destul de grea pt mine....

asa ca ylari vrem II

 

mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Didi, barza aia care nu s-a colorat total, posibil n-ai tinut-o tu in urina suficient. Eu am mai patit asa si am reintrodus testul in urina, l-am mai tinut cateva secunde bune si apoi s-a colorat cum trebuie. Mie intotdeauna barza mi-a aratat adevarul, si cand eram si cand nu eram. daca testul de sambata a iesit dubios, mai poti repeta unul azi [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

ce faceti, cum mai sunteti astazi, vad ca nu sunteti prezente , poate aveti aceeasi stare ca si mine

 

pentru mine prima zi de scoala si de gradinita este o zi trista, incerc sa fiu tare dar nu pot, astazi am cautat sa am timpul ocupat sa nu mai imi amintesc dar tot le-am vazut pe toate vecinele mele cu copiii mergand la gradinita, am intrat in casa si am izbucnit in plans, asta e viata, acum sunt trista dar sper sa-mi traca repede, am intrat sa scriu aceste randuri voua, altcuiva nu as putea spune si nu m-ar intelege

 

xdidi si ylari va tin pumnii[pup][pup][flo][flo

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetelece faceti, cum mai sunteti astazi, vad ca nu sunteti prezente , poate aveti aceeasi stare ca si minepentru mine prima zi de scoala si de gradinita este o zi trista, incerc sa fiu tare dar nu pot, astazi am cautat sa am timpul ocupat sa nu mai imi amintesc dar tot le-am vazut pe toate vecinele mele cu copiii mergand la gradinita, am intrat in casa si am izbucnit in plans, asta e viata, acum sunt trista dar sper sa-mi traca repede, am intrat sa scriu aceste randuri voua, altcuiva nu as putea spune si nu m-ar intelegexdidi si ylari va tin pumnii[pup][pup][flo][flo
align="right" id="quote2">Draguta si eu sunt la fel astazi, sunt tare trista, asa imi doresc sa am un si eu un bebe si cand va fi vremea sa il insotesc in prima lui zi de scoala of ce sa mai sunt deprimata rau de tot, la mine parca incet incet moare si ultima speranta.In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draguta multi multi pupici, cu siguranta nu suntem in pase prea bune of of... Eu incerc sa nu ma imbat cu apa rece dar tot am sperante, ce boala am eu pe speranta asta, daca o prind o bat de-i suna apa in cap, ca nu mai scap de ea sa plece o data sa nu ma mai amarasca in fiecare luna.

Didi tu pui presiune pe mine? [:D]

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Ce faceti? Si eu am vazut azi o gramada de copii cu flori in mana, mi-am amintit de mine in prima zi de scoala [:)]. Ce amintiri placute...

Ylari, nu faci beta sa vezi daca e [bibe] in burtica? Noi prestam cu drag si spor, doar e ziua 12 azi [:I]. Si ma duc sa imi cumpar si masina de spalat [pk].

Deny, nu te gandi la despartire atat de repede. Nu e corect fata de tine sa iti zica ca nu mai vrea bebe acum in conditiile in care el are deja unul. Si nici nu cred ca va face diferente intre ei. Si nu te gandi in cat timp ramai tu si in cat timp a ramas fata cealalta pentru ca sunteti 2 persoane complet diferite. Fina mea a ramas in prima luna de incercari, una din cumnate dupa aproape un an de zile.

O zi excelenta va doresc![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor

 

si eu am o stare, sunt pe fundul butoiului

parca nimic nu mai merge, nimic nu mai are rost......[q][q][q][q][q][q][q][q]

 

imi e frica sa nu intru intr-o depresie fara leac

 

nici speranta nu mai am sa-mi revin

 

nimic nimic nimic.....

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore nuuuu, de ce scumpa mea sa intri in depresie, te pup mult noi suntem aici langa tine cu tine te imbratisez tare tare. Te inteleg crede-ma, dar mai cauta in sufletul tau, sigur vei gasi resurse care sa te tina dreapta. Cum merge engleza, erai entuziasta legat de asta sapt trecute, focuseaza-te pe ea. O sa ziceti ca sunt cu capu, eu am facut curatenie tot weekendul si m-a destresat foarte bine lucrul asta. Ieri am facut tampenii, dupa ce am vazut rozaleala din instalatie ieri mi-am zis gata vin rusii si am mancat branza de-aia cu mucegai. Acum ca am vazut ca nici urma de rusi sunt cam impacientata din cauza mucegaiului... Fac numai prostii. Fetelor voi gasiti usor followise? Ca eu cand cer se uita la mne farmacistele ca la masini straine.

Of Bob, sunt tare trista ca ai hot sa iei o pauza de forumeala, dar iti respect hotararea. De mine nu scapati pai eu cui povestesc prostioarele mele?

Deny de cand vreau sa te intreb, nunta vinerea? Parca in zilele de post nu se fac nunti sau a fost doar la civil? Termina cu prostiile cu divortat si inseminare cu donatori, incearca sa te linistesti un pic, ai vb asa frumos de iuby tau in iulie, sigur e o neintelegere la mijloc, discutati un pic.

Miha, alex va pup, Bettercy merci de intrebare, va Pupic pe toate

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dreambaby[pup] iti multumesc pt incurajari. O sa ma ridic, ca trebuie. Pt ca in starea care ma aflu acuma, exact ca si Lorena(Lore[grup]) nu o sa pot ramane gravida. Trebuie sa fiu cat mai optimista. Trebuie sa zambesc si sa privesc partea pozitiva a lucrurilor, asa cum a zis si MeAlex, e semn bun ca am ramas, inseamna ca mai e speranta.

Ma simt presata si de varsta(27de ani). Ma streseaza rau cand vad ca acushica imi suna ceasul biologic: "30 de ani". Dar lasa ca o sa vedeti ca la 28 de ani sigur voi naste primul meu bebe.[olala][olala] Nu renunt eu la bebele mult dorit.[:D]

Stiu ca multe femei au nascut si la 41/42 de ani, am chiar o cunoscuta care a nascut la 42, aproape 43, acuma fetita implineste 2 anishori si e o scumpa foc[olala]. Dar nu toate suntem la fel. Pt mine simt ca pana la 30 de ani trebuie sa nasc![:I]

Dar iaca uit si de Dumnezeu[:I] ca viata depinde de EL.

Va pupic pe toate si sa avem azi o zi cat mai frumoasa si plina de zambete in inimile noastre[pup][pup][pup][pup]

 

Ylari,Didi tin pumnii pt IIid="red">.

 

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...