Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (714)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna[pup] Alex, Lore, Bob - poate plecati toate trei la odisee[pk] Intrebare : ieri si azi am avut dureri de ovulatie si in plus am "egg" e oare posibil sa ovulez in z8? Ciudat ca am avut dureri pe stangul, cu care eu nu ovulez deloc.. Ma gandesc sa sun la dr sa ma duc sapt viit, dar daca am ovulat o sa poata sa-mu zica? Pup[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza nu plec nicaieri ca azi noapte am fost inundata[bang][q][q][q][q][q][q][q] foarte ciudat, asa dintr-o data dupa un spoting mai mult galbui nu am avut niciodata asa ceva[alcool][alcool][alcool][alcool] nici lacrimi nu mai am, parca nici nu mai pot spera, incep sa ma consolez cu gandul ca nu o sa fie niciodata si ciclul e foarte ciudat....e doar sange curat curat...fara cheaguri, fara urme de endometru....ca si cum as sangera din afara hai ca nu mai caut nod in papura.... e ciclu si gata acum astept salariul sotului si facem spermograma dar sunt aproape sigura ca e foarte buna si la mine e buba[bang] offff ce grea e viata asta[q][q][q][q][q][q][q][q] va pupic si tin pumnii fetelor care urmeaza la testat ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am niste dureri ingrozitoare ma simt foarte rau de foarte mult nu mi-a mai fost asa de rau[bang][q][q][q] ma doare cam pe jumatate cat ma durut la hsg, doar ca atunci a tinut mai putin asa ma durut cand am pierdut a doua sarcina[q][q][q][q][q][q][q][q] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Lore, si la mine a inceput. Ia un paracetamol sau un antiinflamator, stiu ca nu e sanatos, dar trece durerea. Un supozitor ar fi foarte bun. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut fetelor. Trec pe la voi sa va intreb si eu cate ceva. Cred ca sunteti cele mai in masura sa ma ajutati cu un sfat acum. Am avut CM pe 12 august si me-am facut de lucru de pe 27 august. Mu a fost nici o intentintie, nici un gand. In mod normal ar fi trebuit sa imi vina ieri, dar nu da nici un semn. Mi-am luat si temperatura bazala care mi se pare mare pentru aceasta perioada. E 36,8 - 36,9. In zilele cand o urmaream inainte de CM era 36, max 36,3. As merge sa iau un test, dar nu cred c ama tin nervii. Voi ce parere aveti? merita sa fac drumul pana la farmacie, sau mai astept? **************************** Mami fericita de Narcis George (ap20.02.2000) fratior grijuliu de surioara Mara Ioana (18.11.2008) http://community.webshots.com/album/569593045qaPJzi "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://bblicurici.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Mnarcisa, Eu zic ca merita, dar ar fi bine sa faci testul maine dimineata la primul pipi ca sa fie mai sigur. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, girls! [pup] Lorena & Alex, va invidiez !![bang] Eu inca astept sa-mi vina cm pentru ca sarcina nu e sigur. Am facut azi beta si e negativa. Am o zi de %^*&*, sunt foarte nervoasa, am plans si-am urlat la sot. Am reusit sa adorm putin acum, dupa o noapte iarasi foarte proasta si agitata. Am atins din nou pragul ala naspa.[bang] Nu stiu cand mai intru, incerc sa ma indepartez iar de "subiect", o sa-mi gasesc alte ocupatii consumatoare de timp si energie. Ylari, te pup, poate ai tu mai mult noroc. [pup] JD, te felicit pentru inimioara [olala] Fetelor, imi pare rau ca dau iar birul cu fugitii, dar o sa ma intorc cand imi mai revin, va urez bafta maxima ! [pup][pup] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Ce faceti nu v-a fost dor de mine? Mie da. Lorena imi pare asa de rau ca nu ne-am putut intalni, dar mai rau imi pare ca iti este rau si pentru tot prin ce treci.Sunt alaturi de tine si iti doresc multa putere. Am mai citit din urma dar au fost prea multe informatii si am uitat, lasati ca imi intru in mana si va iau pe fiecare la intrebari. Eu am ajuns acasa, am facut o ciorbita si acum astept randul la baie, a fost frumos in concediu dar cel mai bine e cand intri in casa ta.La mine ieri dupa amiaza a inceput o scurgere si pana aseara nimic si acum e ca si un spoting,ma enerveaza ca nu vine odata si doar ma freaca asa, mi-a sticat si ultima seara din concediu, ieri la amiaza cand am intrat in camera era un pat frumos si sotul a ras ca e rezistent iar eu pocita la gura am zis ce m-as rade ca pana diseara sa vina musafirii si chiar asa a fost dar nu-i nimic ma bucur ca a inceput spotingul de ieri ca aveam ieri aveam 28 de zile.Va pup pe toate si va promit ca de acum intru mai des.[pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...