Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii -63-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim mult, Balanta! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kemskaia, ti-am trimis mesaj cu ginecologul, parca de ginecolog ma intrebai, s-ar putea sa nu tin minte exact, am mers o singura data la dr cheveresan, recomandat tot de fetele de pe forum, tratamentul a fost cam acelasi cu ce am primti de la ginecolog, deocamdata multumesc lui D-zeu sarcina merge bine, banuiesc ca si tratamentul e ok, am trecut la femibion2, atat am modficat. dna dr U nu mi-a dat clexane, desi am doua mutatii una homozigota si cealalta heterozigota.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Alex! Deci, daca inteleg bine, cata vreme nu iau altceva decat baby aspirin, acel INR este OK. Asta vrei sa spui? Atunci ar fi bine. Ma mai linistesc si astept sa treaca timpul pana se intoarce dr meu. Multumesc iarasi si noapte buna! (ca acasa e noapte deja...) mami de Demetra (24.04.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebeta, pe analizele de acum, asa pare. Dar ar fi bine sa iti faca niste analize mai amanuntite. Poate iti va da Clexane, medicul va decide. Eu cred ca pe moment esti protejata. Suzieq, ce mutatii ai? ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...