Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Aradence DC (166)


Recommended Posts

Clau Doamne ajuta.

 

Ada ce poza frumoasa ti-ai pus.

 

De ieri am reanceput aerobicul. Sper sa reusesc sa ma tin.

 

Fetelor nu ne mai intalnim?

 

Alinam multumesc[pup].id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Luni va fi operata. Tinem pumnii sa fie bine![pup]id="purple">Adaid="purple">__________________________Licurici dragBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">Doamne ajuta! [ruga] Cand o interneaza sau e acolo deja?id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Clau tin pumnii sa fie bine.

 

Miha cand reusesti sa faci atatea? Eu am doar un copil si eu nu am timp de nimic, de fapt problema e ca nu stiu sa-mi impart timpul si toate zboara la mine[bang].

 

Eu mi-am facut analizele la tiroida si am TSH mic( hipertiroidie), dar nu foarte mic (0,257)( val de referinta 0,49-4,67) si deocamdata stau fara tratament pentru ca risc sa trec in parte cealalta-hipo. Peste 4 luni merg la control pana atunci inghit magneziu, 1 luna.

Acum va rog sa-mi spuneti unde as putea merge eu da fac un eco doppler, am varice, si la un picior am glezna umflata si cand pun degetul pe edemul ala ramane gaura si poate am insuficienta venoasa. Precizez ca toate astea le am la piciorul la care m-am lovit acum 2 luni si care inca ma doare[bang][bang][bang]

 

Eu sunt in concediu saptamana asta si nu fac nimic.

 

[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaid="red">, multam'. [:D]

Diana id="red"> 11, n-am idee ce sa-ti spun ca nu stiu nimic nici despre varice, nici despre eco doppler.. Ne vedem la 16.30 la gimnastica.[pk]

Alinaid="red">, cred ca doar luni dimineata vor merge la Timi, nu stiu...id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro
Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Luni va fi operata. Tinem pumnii sa fie bine![pup]id="purple">Adaid="purple">__________________________Licurici dragBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">Nu e inca internata la Timi. Azi merg la judetean sa vad cand o vor muta la Timi, cel tarziu duminica!Am sufletul cat o furnicutza [q]Doamne ajuta! [ruga] id="navy"> id="Comic Sans MS"> Cand o interneaza sau e acolo deja?id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
align="right" id="quote2">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CristinaR, am inteles mesajul tau. [flo]

Ce am scris in ultimul mesaj nu are legatura cu ceea ce-ai scris tu, ma refeream si la alte "ocazii" in care am scris dur (daca se poate spune asa...). [:)] id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALINA pana la urma i-am cumparat rochita din Jackson si evident i-a placut-o exact pe cea mai scumpa - 130 lei [alcool] Atat ca m-am scos ca macar pe-aia i-a platit-o mami [pk] Ziua o imbrac deci in "mireasa",iar noaptea la sala in "printesa" in roz (in rochita imprumutata de la Alexandra - Diana11 [pup]) Evident Diana e in al noualea cer [9cer]

CRISTINA mersi,eram sigura ca fix la ora aia e sahul [cusca] La ce merge pana acum Diana toate-s de la 17 la 18 ,exceptie luni cand are de la 16 si asa ajungem cam la limita.De mai aveau la ceva si de la 18/18,30 la incepatori era super.Azi a fost la engleza si tare i-a placut de profesoara.Erau cca 20 de copii intre 3 si 6 ani.

DIANA11 eu am o fosta colega de birou ce a fost operata de varice cu laser la Timisoara,aminteste-mi sa o sun saptamana viitoare sa o intreb ce si cum ca zilele astea-s super prinsa ... Poate stie ceva si de eco ala.

ADA chiar asa ,faina poza!

MIHA bafta cu aerobicul.Cand mai ai timp???

Mai apropo de copii multi! Mi-am amintit sa va zic o faza.la noi in bloc la locuintele sociale exista o familie de penticostali care au 9 copilasi,dar nu va zic cat sunt de cuminti si de bine crescuti! Zilele trecute cand sa intru in bloc vad un baietel,abia cam cat Diana de inalt cu un ghiozdan in spate,apucase sa deschida el usa - cam grea,eu stiind ca e grea m-am repezit sa o tin eu sa intre el,dar nicicum nu lasa de usa si n-a lasat-o neam pana n-am intrat eu prima [:D] - cavaler pana la capat [olala] L-am vazut ca urca la et.1 si mi-am dat seama ca e unul din cei 9 - cam toti seamana ca-s facuti asa cam tot la 9 luni distanta [pk] De multe ori am zis ca as trimite-o pe Diana la ei pentru reeducare ... nu stiu cum reusesc parintii sa ii tina in frau,ca noua nu ne iese neam nici cu doi.De fapt nici cand eram doar cu una nu ne iesea [bang] Dar tot apropo de ei,am intrat intr-o zi in bloc exact cand coborau toti scarile de la et. 1 - in prima clipa m-am intrebat pentru ce naiba i-or fi adus astia cu scoala/gradinita sa viziteze taman blocul nostru [:-)))] abia dupa aia m-am prins cine erau.

CLAU capul sus ca ziua de luni sigur va trece cu bine [pup]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GABI la ce piesa ai fost? Ce pret mai au biletele acum? Ce dor imi e sa merg la teatru ,n-am mai fost de un car de ani [bang]

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...