Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (166)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

GABI mersi,eram curioasa si am butonat - am gasit pe net ce joaca la festivalul asta,dar nu scriau si preturile.Inainte de revolutie mergeam des,dupa aia cam jale . Tin minte ca am fost dupa revolutie ,cam prin '95 cu sotul la o piesa ,nu mai stiu cum se numea ca n-am auzit de ea,dar juca un singur personaj,un betiv ... o porcarie [bang] Ce sa zic ca dupa vreo ora nu stiam cum sa o tulim de-acolo [cusca] ,dar lui Ghita ii era jena sa iesim de alea de la bilete pe care le cunostea.O vreme am refuzat sa ma mai duc la teatru dupa experienta asta,pe urma n-am mai avut timp,disponibilitate sau bani [bang] Mereu eram pe 'enspe mii de fronturi [alcool] serviciu+faculta,serviciu+tinut conta acasa ,serviciu+tinut conta+ copii ... inainte ieseam des la cinema,spectacole, pe urma tot mai rar,pana am ajuns sa merg din an in paste.Se mai ducea doar sotul singur la cinema (e cinefil d-ala inrait [alcool]), ca io refuzam sa merg cu el si sa pierd timpul la toate tampeniile lui de filme,mai prefer sa vad acasa la Tv - daca nu-mi place ceva sting TV si gata [:D].La inceput s-a cam "umflat" ca era obisnuit sa mergem tot impreuna,dar p-orma s-a obisnuit ca n-are cu cine.Eu inca nici n-am dus-o pe Diana la cinema ,ca mi-e ca pe urma devine si ea "drogata" de filme ca taica-su [bang][:D]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] pentru toata lumea.

Moniid="red">, du-o la astea 3D ca-s foarte faine, si mie imi plac la nebunie. Rapunzel asta nou (O poveste incalcita) si Aventurile lui Sammy au fost absolut superb realizate. Si acum va veni unul cu lumea preistorica, dinosauri sub apa... Foarte fain!

Gabiid="red">, sa-ti fie de bine teatrul, eu n-am fost niciodata la teatru ca in Alba nu este, si de cand am venit in Arad n-am fost curioasa. Din ce am vazut la TV nu-mi place teatrul, n-am rabdare sa stau sa-i ascult.id="purple">

Edit ca am latit pagina de la atata cafea.

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi demult n-am fost nici eu la teatru. [:I]

In liceu mergeam foarte des, aveam abonament si era obligatoriu sa ne facem. Mergeam in grup, mai multi colegi (am stat la internat) si era super fain.[olala]

 

Ada, nu ai mai venit dupa adeverinte. [doh]

 

Moni, 100 lei am dat eu pe rochita lui Ade, tot din Jackson.

Vrem multe poze de la nunta! [:D] [pk]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am auzit ca Raspunzel e fain filumul,clar i-ar placea Dianei ca povestea ii place.Dar si la dinozauri cred ca i-ar placea.O trimit odata cu taica-su ca io nu prea am chef de-asa ceva [:I]

ADA vazut la TV nici mie nu imi place teatrul.In schimb live e o atmosfera superba [olala] mai ales daca e o piesa celebra si jucata de actori foarte buni! Sau macar buni ...

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Rapunzel au fost si-ai mei si tare mult le-a placut. Au mai fost la astea 3D dublate la Atrium.

Nu ati fost la Winnie the Plus?id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...