Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (166)


Recommended Posts

Bagati bre o intalnire ( si )dupa we asta sa pot veni si io [8D] Si asa numa' bine vad mai multe ca e vorba de intalneala,decat asa de pe-o zi pe alta ...

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

GABI e aruncatura,da' daca o fi ca la locul de joaca de la ei, ma lipsesc. E si mic locul si scump 12 lei ora (fata de 8 lei cat e langa Kaufland ) si asta n-ar fi nimic,dar a fost cineva care a depasit jumatea de ora (ca cica se poate si asa) si i-au taxat cu 20 de bani minutul de stat in plus [alcool] Dincolo era cand o mai lalaiau peste program chiar si cate 10-15 minute si nu zicea nimeni nimic ...

 

Ma tampesc ai mei ce balamuc fac [bang] Si cica am "obosit-o" la cursul de dans sportiv,dar tot degeaba.Zici ca a consumat redbull,iar asta mic e pe urmele ei [cusca] Atat stau locului cat is langa ei cu o carte sau sa ma joc eu cu ei.Da' cine poate sa stea non stop numai la dispozitia lor? In plus sunt raciti cobza,sper ca macar sa nu ma trezesc ca fac si febra acum pe nunta [bang]

 

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Vreau si eu la rest libanez!!!

Alinaid="red">, vii diseara la intalneala? Ca sa apuc si eu la adeverintele alea?[:D] Ca altfel nu sunt in stare se pare.[bang]

N-am chef de nimic, m-a enervat atat de tare un client cu un mail ca nu mai pot!!![bang][alcool]id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin sigur, doar ora ma incurca ca Susu e la Aikido pana la 22 si nu vrea sa renunte. [batcap]

daca ajung dupa 22 va mai gasesc?

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...