Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (166)


Recommended Posts

Atunci bagam un chinezesc?

 

Si ora, n-o dati mai incolo? Eu si daca cedeaza Susu si nu merge la sala tot nu pot ajunge decat dupa 21 aproape 22 dupa ce culc Ghighirica.

 

na oricum vin, ma steptati voi si pe mine, numa sa nu gatati de vorbit tati celi.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

De cateva minute am ajuns acasa. A fost super intalnirea, am ras de ne-am spart, chiar aveam nevoie de asa relaxare.

Ce a fost mai frumos a fost surpriza care ne-a facut-o CINEVA.

Ghiciti cine a fost la intalnire? ;)

As pune ceva iconite si as scrie mai multe da' nu pot ca scriu de pe telefon. :)

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bata-va norocu' da' cine v-o tinut pana la ora aia? L-ati tinut pe saracu chinez acolo sa doarma?[:D]

Cat despre surpriza...pastram suspansul? Oricum...cand a intrat pe usa eu am ramas cu gura cascata si cu ochii cat cepele. Nu-mi venea sa cred!!! Descarc poze si deconspir...[:D][wow][wow]id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar am ras mult si tot restaurantul al nostru a fost, numai noi si chinezii pe acolo.[:D] Terapie curata.

Clauid="red">, ne-am gandit la tine si le-am spus si fetelor cat esti de necajita si suparata din nou. Tot una calda si una rece... Te pup si te imbratisez strans![pup]id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...