Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (16)**


Recommended Posts

arunca si la mine unul ca din aia nu am facut[pofta][pofta][pofta] si sigur nu e lenea la mijloc ca am pus-o de-o placinta cu mere si lamaie[:D]tero asta mica ma calareste de zor si nu pot sa fac nimica[bang][bang] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ce-i frate cu pustietatea asta pe aicea???unde sunteti????????????????[marinar][marinar][marinar][marinar] 1 martie a trecut,8 a trecut si asta.....la plimbare sub soare(acum clar de luna)nu cred ca se incumeta vreuna ca e un carci afara de mori...brrrrrrrrrrrr...ia sa vad cu ce scuze veniti[mai][mai] P.S. exceptie fac mamele cu buburuze bolnavioare pe le pupam si le uram insanatosire grabnica[pup] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, eu acum am poposit la calculator. Dar la mine scuza e mai mare, buburuza bolnavioara + buburuzoaica de mine si buburuzoiu de tati raciti cobza [q] Nu am ajuns sa iau rezultatele analizelor, pe vremea asta nu am iesit din casa, sper ca maine. Picky, cum sarbatoresti? Cred ca esti franta de oboseala cu job-ul asta, ma rog sa gasesti cat mai repede unul mai lejer. Multi [pup] si [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anna tot cu raceala???[bang][bang][bang]pupam dulce vladut si multa sanatate tuturor sa va faceti bine repede[pup][pup] ema ia baga tu la mine pe mess plantaia aia sa vad in ce stadiu ai ajuns cu ea..stii ca prima cana de cafea e a mea,nu[:D]???P.S. nu mere nici pe PM.. mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oare s-o mai intampla ceva cu forumul asta azi sau apuc si eu sa recuperez tot din urma...[bang][bang][bang]Abia asteptam sa-i dau sa pape la brotac si sa-l bag la culcarica si de bine ce le-am facut pe toate m-am asezat la PC si ......[bang][bang][bang][bang] nu mergea forumul[alcool][alcool][alcool]Acu de-a drecu nu ma culc pana nu termin tot de recuperat[:D] serialbastre ...nu esti priceputa?!?!!?....iti spun eu ca da...eu nici macar nu stiu sa fac un ochi dala[alcool][alcool][alcool]Intr-adevar scumpi adidasii.Eu am avut 2 noroace [:D] unu ca erau la reducere 70ron si doi ca i-a platit cumnata[:D] cuscra nu ma bag la nici o generalicoasa ca....mi-e lene rau...na ca am zis adevarul...[:D]Poate nu ne aduci poze cu finutul si cu noramea trendycioasa ca bataita ta nu o ia nici magarul in panta[:D][pup] ema intr-adevar m-am distrat de minune cu fetele dar stii ce a fost mai tragic?....a venit ospatarul sa ia comanda de bauturi si au inceput...una martini,alta garrone,alta campari si eu.....limonada[bang][bang][bang]si nici macar nu eram cu masina[bang][bang] simina cand ii dau dintii nu e neaparat nevoie sa aiba si alte simptome si sa stii ca poti sa-i dai chiar 3,5-4 ml de panadol ca doar e baiat mare...mai are putin si face 7 lunite[pup]Cica e un gel de gingii,Calgel, dar mie mi-a zis pediatra ca mai rau agita decat sa faca bine...acu nu stiu personal da sigur te ajuta fetele care l-au folosit[pup] anna imi pare rau ca nu vii cu vesti tocmai bune...spune-i sotului ca nevasta si masina nu se imprumuta niciodata...sa tina minte pe viitor[pup][pup] clody multumim de urari fatooooo...ce mai vace razvanel?[pup][pup] cuscra ai nostrii sa se ia de mana...si soata mea tot de la mine astepta ceva asa ca....am fugit cu fetele si i-am servit la botic soatei[:D][pup]Tot un boschet am primit si eu dar cand se ofileste il arunc fix la gunoi ca nu e in ghiveci[:D] serialbastre naspa cu masina de spalat...dar poate vb ta te faci cu vreuna noua[:D][pup] ema naspa rau legea voastra de acolo...chiar vb cuscrei mele...stii cum sta treaba in Romania?Cand se termina luna chiriasii fug si te lasa cu restanta la intretinere,lumina,gaze...[:D][pup] cand e ziua mamei pana la urma?[alcool][alcool][alcool] mada felicitari pt mamamamamamama[flo][flo][olala][pup][pup] alic bephantene pt "muscatura de catelush campion"[:D]Pe mine nu ma musca ca nu are cu de dar isi baga unghia si m-a zgariat de m-a facut varzica[bang][bang][pup] serialbastre da observi ca Denis a lasat-o pe Miru inaintea lui in concurs nu?....sa nu mai ziceti ca nu am baiat galant si ca nu-si iubeste aleasa...ii vegheaza pasii la orice ora[:D][pup] ema si zi asa primisi ceas nu?Of of cata dragoste intr-un loc si in altul nu-i deloc....Cuscraaaaaa hai sa ne trimitem barbatii la meditatii in Belgica vrei?[bang][bang][bang][pup] serialbastre sa pup eu dulce buburuza aia mare si frumoasa[olala][olala][pup] ema eu nu te cred....sa ridice mana sus cine are toate tiglele pe casa.... ema arunca fato si la noi mucenici daia ca eu am facut numai ciorba de mucenici[:D][:D][pofta][pofta]Si te astept sa tratezi cu mine da?Ca asa a zis cuscramea da?[:D] cuscra ete zic eu ca nu a mers forumul si cand ai strigat tu catalogul spalam bucile lu fimiu si-l bagam la nani...ce zici sunt iertata?[:D]Si cuscra mai bine baga la mine la plantatie neste voturi ca de la mine ai mai multe sanse sa primesti cafeaua decat de la ema prin Mos Craciun[:D][pup] La multe lunite inainte rebeka sa fii iubita ,fericita si sanatoasa La multi ani fericiti Pickycioasooooooooooo sa fii fericita si iubita la maxim si sa te bucuri de minunea mica[pup][pup][pup] Si nu in ultimul rand La multe lunite inainte fiul meu cel "cuminte" sa cresti mare si frumos si sa nu uiti ca mami te iubeste pana la cer si inapoi de 1 milion de ori PS kkneam pe ea de iarna ca m-am saturat de ea PS 2...am facut totusi si bradul cu gloabe,betelute si tot tacamul [:D] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene/Inainte?authkey=Gv1sRgCIiWvLXt85-pjwE#5442500980275193698"]DANA[/url][mamica] fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene/Denis4Luni#5429310895510591954"]botos[/url] [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene"]Denis Andrei[/url] - 09.06.09 a se citi de la coada la cap [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici cu pici terorici[:D]si cu a mea in frunte[bang][bang] dau multa [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]calda sa ne incalzim ca e carci afara[ninge][ninge],o perfuzie pentru ema ,hawaiene pentru tutungioaice[jamaica][jamaica][jamaica][jamaica]si vogue pentru cuscra [fum][fum][fum][fum] CUSCRA am vazut ca pana la urma ai intrat sa ne hranesti cu carnati[:D] dar o sa-l savurez mai tarziu ca noruta e la masa..imi manaca ficatii[bang][bang] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...