Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (16)**


Recommended Posts

neata..... sarumana de perfuzabila cris....m-am apucat de plantat ca sa iti reinoiesc stocul de cafea[:D][pup] cica am trimis pe mess, sa-mi zici de primisi ceva....ca eu inca dorm[pup] si de nu primisi da-mi pe PM id tau, asa ca pt tonti[:D][pup] auzi la ea, limonada....fereascaaaaaaaa, dano da ce , te astepta barbatu cu fiola in prag????????????????[:D] te trezisi tarziu cu mucenicii....i-am gatat[:D], la anuuuu[pup] daaaaaaaaaa, ceas....si e chiar mumos rau[olala]....poi dupa pasti ramane singur soata, tratati cu mine si-i trimiteti, abia il ajuta si pe el la mutat, curatenie, etc....ca eu voi sta la soare la Romanica[:D], da sa traiti....ma prezint la raport[:D][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dau de baut [alcool] [cheers] [cafea] (limonada nu am gasit, Dana)! Am masina de spalat noua! [pk] Nici nu-mi vine sa cred ce mistoaca e, eu aveam un jaf, cred ca era printre primele modele aparute, la 1900. [:D] O zi frumoasa! [:)] Andreea si [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/AndreeaTzui"]Cezara - Ilinca [/url](2.06.2009) [url="http://cezara-ilinca.blogspot.com/"]Blogul Cezarei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la noi,la ora 12 [:D]

cris,eu nu am mai intrat pe moooooooootiv ca reby vrea toata ziua atentia mea si are kam alergie cand ma vede la computer si am mai fost si la shopping[:D],ca de obicei,am mai achizitionat 2 peerechi pijamale si laptic Aptamil,ca tot vb cuscra de el.

multumim tuturor pt urari si uram si noi lui denis,rebekuta mea si lui picky muuulta sanatate,fericire si tot ce-si doresc

andreea-sa stapanesti sanatoasa masina[pup]

daniella-ptr ca alaptezi nu ai bagat nik,nop?[pup]

cris si daniella-frumosi si boschetii,inloc de nik

cuscra-vezi sa nu-mi mai vb cuscru de rau,ca uiote ce atent e

nu mai pot scrie,fiiimea face ciiiirc

[pup] fetele din dotare[:D]

 

reby,printesa lui mami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi!

Ieri nu am intrat ca am stat acasa cu buburuza si nu am mai avut timp dar nici chef de deschis laptopul.Andutu m-a uimit ieri- a papat tot ce i-am dat fara sa-l mai rog,fara sa petrec cate 1 ora-1 ora jumate cu castronelul in fata lui strambandu-ma si facad ca toate cele poate poate deschide gurita.

Ema-sa stapanesti sanatoasa ceasul!Si eu imi doresc unul-poate de ziua mea-acum de 8 martie am primit de la sot o camasa tare draguta(a ales-o sora mea).

Alic si Naty-felicitari-[flo]

Andreea sa stapanesti sanatoasa masina!

Anna-[pup] lu' Vladut.Ati ajuns dupa rezultatele analizelor?Tinem pumnii sa iasa bine!

Dana-[pup].Vad ca s-a mai linistit cu dintucii-o sa ma mai interesez de Calgel.

Mai [bang] ce-i cu plantatul cafelei ca nu am intels deloc?

Pupici multi

 

 

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cat doarme copchila,sa scriu si eu cateva randuri[:D] cuscra o sa fac poze cu noruta si finutul,dar asta peste o luna[:D]eu as bea un votca lemon[pofta][pofta][pofta][pofta][pofta]..pai decat deloc,e bun si un boschet[:D][:D];de data asta te iert,ca si eu ma invarteam pe langa pc ca motanul la smantana si ma ofticam ca nu mere[pup][pup]si baga linkul ala pe mess ca vreau o cafea facuta de tine[:D] si acum sa vad unde am ramas ca s-a facut ora 2 si eu am umblat creanga[:D][:D] ema pai in 2 min iti trimit PM[pup] andreea sa o stapanesti sanatoasa si cum am mai zis,eu optez pentru un cocktail cu alcoohol[pofta][pofta]dar poate-ti faci mila si de mine cu reteta de cornurile alea ale tale[:D][:D] eee,acum sigur voi ati scris iar km de carnati..dar ma apuc de recuperat.. mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Noi tot muciosi, de fapt eu mai mult decat Vladut. Sa va povestesc cum ma ajuta baiatul meu la treaba. Mai devreme era in sufragerie cu bluza mea de pijama in mana, eu razand ii spun ca bluza aia trebuie spalata, el iese din sufragerie, intra in baie, deschide usa la masina de spalat si baga bluza acolo [alcool] Sincer, m-a surprins, nu mi-am dat seama ca am baiat asa mare [pk] De-asupra, vecinii mei au bb mic, vai saracii, ce mai plange copilul [bang] Simina, ma bucur ca a papat baiatul bine, i-a priit ca a stat mami cu el acasa [pup] Am luat azi analizele, totul i-a iesit bine, mai putin la densitate urinei e o valoare mai mica decat intervalul [alcool] Andreea, felicitari pt masina de spalat, sa-ti fie f utila. Vai, inca mai plange bebelusul de sus, ma trec fiorii cand ma gandesc cum era si Vladut colicios [bang] Mada, Iry,fac cinste cu un Red bull ca sa faceti fata micutilor Duracell [pup] Dana, bun carnatul de aseara, l-am servit acum la pranz cu mustar [pup] Ceva pozici cu Denis de la ziua lui? Cris, ce faceti, a venit Mos Craciun? [pup] Ema, multumim de vestile despre Picky [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Noi tot muciosi, de fapt eu mai mult decat Vladut. Sa va povestesc cum ma ajuta baiatul meu la treaba. Mai devreme era in sufragerie cu bluza mea de pijama in mana, eu razand ii spun ca bluza aia trebuie spalata, el iese din sufragerie, intra in baie, deschide usa la masina de spalat si baga bluza acolo [alcool] Sincer, m-a surprins, nu mi-am dat seama ca am baiat asa mare [pk] De-asupra, vecinii mei au bb mic, vai saracii, ce mai plange copilul [bang] Simina, ma bucur ca a papat baiatul bine, i-a priit ca a stat mami cu el acasa [pup] Am luat azi analizele, totul i-a iesit bine, mai putin la densitate urinei e o valoare mai mica decat intervalul [alcool] Andreea, felicitari pt masina de spalat, sa-ti fie f utila. Vai, inca mai plange bebelusul de sus, ma trec fiorii cand ma gandesc cum era si Vladut colicios [bang] Mada, Iry,fac cinste cu un Red bull ca sa faceti fata micutilor Duracell [pup] Dana, bun carnatul de aseara, l-am servit acum la pranz cu mustar [pup] Ceva pozici cu Denis de la ziua lui? Cris, ce faceti, a venit Mos Craciun? [pup] Ema, multumim de vestile despre Picky [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...