Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (16)**


Recommended Posts

SIMINA eu nici nu vreau sa imi mai aduc aminte de colici[help][help] ANDREEA pai stiu ca am pus oua,drojdie,zahar vanilat,lapte si faina,dar nu mai stiu de unde am luat-o [bang][bang]ai si oleaca de cofeta la cafeaua asta[:D]? EMA al naibii mos..cauta si tu o firma de transort mai serioasa ca mi se usuca si bradul ala de plastic pana vine el[alcool][alcool] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineataaaaaa doamnelor,domnisoarelor si domnisorilor[:D]Sper ca astazi sa si termin de scris ca am mai incepul un carnatel ieri si nu am apucat sa-l termin si sper sa functioneze DC-ul cum trebuie sa nu patesc ca ieri cand pana sa trimit eu mesajul a cazut DC-ul[:D] ema nu ma astepta barbata'miu cu fiola...el chiar vroia sa vin in stare de ebrietate sa profite de trupul meu dar ma astepta fimiu cu gura deschisa si n-am vrut sa-l initiez de acum pe alcool[:D][pup] serialbastre pai sa o stapanesti sanatoasa fatooo...da-mi mie un pahar cu apa si pastreaza-mi niste campari pentru cand termin cu alaptarea ca atunci chiar ma imbat[alcool][alcool][alcool][pup] ema multumim de vesti de la pickycioasa si daca mai vb cu ea zi-i ca o pupam de nu se vede[:D][pup] reby asa e...din cauza ca alaptez nu am bagat nimic dar lasa ca vine si vremea mea....intru eu in coma alcoolica[:D][pup] ema pai daca a zis mama atunci e iertat pt toate tipetele[:D][pup] simina sa porti sanatoasa camasa si ...noroc cu sora ca soata sigur nu o nimerea[:D][pup]Baga-ma in lista de mess (dani_3lla) ca iti explic eu cum e cu cafeaua[:D][pup] cuscra [pofta][pofta][pofta][pofta]da de votca cu suc natural de mere verzi de la Pfanner ce zici?[pofta][pofta][pofta] anna offfff[q][q][q]mama ei de raceala ...da-i un spitz in buci sa mai plece odata de la voi....ce baiat mare si destept ai[olala][olala][olala][olala][pup]bravo Vladut ajut-o pe mami la treaba[pup]De ziua lui nu i-am facut poze dar i-am facut cateva cu 3 zile inainte http://picasaweb.google.com/daniellaene/Denis8Luni#5447320077947824258 picky [pup] caputul vanat de nazbatioasa mica[pup]Eu nu m-am apucat inca de curatenia de Paste dar ...trebuie in curand[q][q]Nu prea m-am mai tinut strict de dieta dar am 84...sunt pe drumul cel bun[:D] cuscra [pofta][pofta][pofta]cornuri cu ciocoooooooo...[bang][bang][bang]vreau si eu....mama le face din aluat de cozonac si ies un deliciuuu[pofta][pofta][pofta]Daca nu reusesti sa o inveti pe nora'mea treaba cu boschetii sa o trimiti la instruire la Denis ca asta deja a inceput sa traga de ghivecele mamei mele[:D][:D][pup]...si mie imi place...[:D][pup]Sarumana de tratatie...draguta ca intotdeauna[pup] eva spune-i draguta mica lu mami de unde ai invatat sa tipi[:D][:D][pup] serialbastre pai era si cazul sa dai tu cafeaua ca doar esti mama plantatiilor...din cauza ta ne-am apucat toate[:D][pup] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene/Inainte?authkey=Gv1sRgCIiWvLXt85-pjwE#5442500980275193698"]DANA[/url][mamica] fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene/Denis4Luni#5429310895510591954"]botos[/url] [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene"]Denis Andrei[/url] - 09.06.09 a se citi de la coada la cap [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uffffffff,am scris si sa dussssssssssssssssss..............[bang][bang][bang]

salutare fetelor1asta mica are pitici pe creier ca daca ma vede la tastatura o apuca urlatu[q][q]si asa face mai nou si noaptea ca nici cand era bebe nu plangea....mi-a urlat intr-o noapte asa deodata ca atunci cand m-am ridicat din pat am tras un nas de patutul ei care e langa patu meu de am vazut stele verzi.[soc][soc][soc]si ea sa oprit brusc[:-@]

a doua zi ma tot intreba sotu ce am facut azi noapte de am nasu asa rosu?[bruta][:(!][:(!][:(!][:(!]

si colac peste pupaza ninge afara frate de 2 zileeeeeee[ninge][ninge][ninge][ninge][ninge][ninge][ninge][ninge][ninge]si se presupune ca ar trebui sa vina pastele?!

azi am vrut sa mg la dr la dermato cu a mea vesnica dermatita seboreica care imi face mariiiiiiiiii [alcool][alcool][alcool][alcool]probleme....ce credeti?datorita faptului ca nu e o urgenta si ca nu aveam o adeverinta de salariat desi iii explicasem femeiii ca sunt in crestere copil[:-@][:-@][:-@]nici nu sa uitat la mine!!!!!!!!!!!!deloc!!!!!!!!!eu [:-@]siea se uita pe geam!la urma ii spun :sa vin la cabinet?[:D]daaaaa,stam acolo de vb1[haibat][haibat][haibat][haibat][haibat][:(!][:(!][:(!]desi facusem deja programare pe luni dar imi aparuse ceva pe mana si vroiam sa vad daca e contagios sau nu asta pt fete......zic ca oricum vin dar spunetim macar ce e si daca e contagios?NU POT!NU E O URGENTA!oare chiar asa se trateaza un om ma intreb?si cu ce drept eticheteaza o urgenta fara sa consulte omu?care ar fi urgenta ?sa mor?[:(!][:(!][:(!][:(!][:(!][:(!]asa e in romania!

dar nici la cabinet nu mai duc!chit ca ma duc in alt judet ca nu avem un alt dr dar la ea nu ma duc!

asta mica urlaaaaaaaaa[q][q][q][q]cred ca sa fcaut de somn.......am mai carat-o si pe ea dupa mine dimineata saraca...[nani][nani]

pupici la toate mamicile si da doamne sanatate ca ne mananca dr astia de bani degeabaaaaaaa[bang][bang][bang][bang]

[pup][pup][pup][pup]anna-mama sanatate,picky servici usor,daniella ,cris .....si la toate fetele[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

ALEXA CU CELE DOUA ZUZE,GEORGIANA-ECATERINA(23.06.2004)SI STEFANIA ALEXIA(14.05.2009)[http://picasaweb.google.com/alexandra769/SUNTEMDOUASURIOARE"]        poze de la 9 lunihttp://picasaweb.google.com/alexandra769/LASANIUSDEZIUAMEAAM9LUNI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bre,da` nu ati vazut ca sunt la moda? cu flacara violet?

Si am titulatura......[:D]

 

Cred ca seamana cu ma-sa fetelor de racneste....care e poanta cu plantatia?

vAD CA toata lumea are probleme cu nazbatiosii astia mici...offfffff

faza buna.....[:D]

de azi pana luni duc fata la mama....ca sa pot face curat,mancare...sex nu stiu....ca barbatu-meu a lasat tigarile...nu a fumat de o saptamana....si sta ca buba...eu il inteleg am 2 ani de cand am lasat tigarile...deci am timp sa citescpe indelete....

 

Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009

http://picasaweb.google.ro/lhmadalina/EVAMARIA#

povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

....si atunci a inceput cearta...[:D][:D][:D] Nevasta-mea statea linga mine pe canapea, in timp ce eu zappam canalele. M-a intrebat: "Ce mai e pe televizor?" I-am raspuns: "Praf"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Nevasta-mea tot incerca sa-mi sugereze ce-si doreste pentru urmatoarea aniversare. Mi-a spus: "Vreau ceva stralucitor, ce ajunge de la 0 la 100 in trei secunde." I-am daruit un cintar ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Cind am ajuns aseara acasa, nevasta-mea mi-a cerut sa o duc intr-un loc scump. Am dus-o la o benzinarie... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Cind m-am pensionat, m-am dus la Oficiul de Asistenta Sociala sa ma inregistrez. Tipa din spatele biroului mi-a cerut buletinul, sa-mi verifice virsta. Il uitasem acasa. I-am cerut scuze, i-am spus ca ma duc acasa sa-l iau si ma intorc. A fost foarte draguta: "Nu va mai deranjati, descheiati-va la camasa." Parul carunt de pe pieptul meu a convins-o si mi-a inregistrat solicitarea. Incintat de solicitudinea ei, cind am ajuns acasa i-am povestit nevesti-mii. Ea a spus: "Trebuia sa-ti scoti si pantalonii, poate primeai si ajutor pentru dizabilitati"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Stateam alaturi de nevasta-mea la intilnirea de 30 de ani de la terminarea liceului si ma tot uitam la o tipa bine, dar complet turta, ce-si legana nostalgic intre doua degete paharul, singura la o masa de alaturi. Nevasta-mea m-a intrebat: "O cunosti?" "Sigur", am oftat, "e prima mea prietena din liceu. Am inteles ca s-a apucat de baut imediat dupa ce ne-am despartit, si de-atunci n-a mai fost treaza." "Dumnezeule!" a spus nevasta-mea. "Cine s-ar fi gindit ca o persoana poate sarbatori atita timp?"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Am scos-o pe nevasta-mea la un restaurant. S-a intimplat ca ospatarul sa ia mai intii comanda mea. "Un cotlet mare de vita in singe pe gratar." M-a intrebat: "Nu va pasa de vaca nebuna?" "Nu.", am raspuns. "Poate comanda si singura"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Nevasta-mea statea goala si se privea in oglinda din dormitor. Nu se prea bucura de ce vedea si mi-a spus: "Ma simt oribil! Atit de grasa si de batrina! Am nevoie de un compliment!" I-am raspuns: "Vederea ti-a ramas perfecta"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Nevasta-mea s-a dus la supermarket. Am rugat-o sa ia si-un bax de Tuborg, de 18 lei. A cumparat in schimb o cutie de L'Oreal DermaGenese de 24 de lei. I-am spus ca berea ar fi ajutat-o sa arate mai bine in noaptea aia decit crema ... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Nevasta-mea m-a intrebat daca rochia ii face fundul mare. I-am spus ca nu asa de mare ca rochia de ieri .... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Simbata dimineata m-am strecurat usor din asternut, mi-am facut pachetul si am coborit pe tacute in garaj. Am legat barca la cirlig si am inceput sa dau cu spatele. Abia cind am iesit cu totul din garaj am realizat ca ploua cu galeata si vintul batea cu 100 km/h . Am deschis radioul si am aflat ca vremea avea sa fie la fel toata ziua. Am tras inapoi in garaj si, tiptil, m-am dus inapoi in dormitor. M-am strecurat la loc linga nevasta-mea si i-am soptit: "E o vreme groaznica afara." Pe jumatate inca adormita, ea a raspuns: "Iti poti imagina ca prostul de barbatu-meu s-a dus la pescuit pe asa o vreme?"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Am intrebat-o pe nevasta-mea unde ar vrea sa mergem pentru aniversarea casatoriei noastre. Mi s-a incalzit inima cind am vazut-o topindu-se de bucurie. "Undeva unde n-am mai fost de mult timp..." a spus ea, nehotarita. Asa ca i-am sugerat: "Ce parere ai de bucatarie?"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------- Urmaream in pat, linga nevasta-mea, "Vrei sa fii miliardar?" M-am intors catre ea si am intrebat-o: "Vrei sa facem dragoste?" "Nu", mi-a raspuns ea. "Asta e raspunsul tau final?", am intrebat-o. De data asta nici nu m-a privit cind mi-a raspuns ca da. Asa ca am spus: "Atunci as vrea sa sun o prietena"... ...si atunci a inceput cearta! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene/Inainte?authkey=Gv1sRgCIiWvLXt85-pjwE#5442500980275193698"]DANA[/url][mamica] fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene/Denis4Luni#5429310895510591954"]botos[/url] [url="http://picasaweb.google.com/daniellaene"]Denis Andrei[/url] - 09.06.09 a se citi de la coada la cap [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andreeauffff....si nu am in casa decat completa si formula la tero[bang][bang]asa ca trimite repede niste lapte prin curier ca pana deseara sa gust macar din ea[:D][:D]

cuscra aseara a avut ceva maraieli noruta,dar incerc sa deduc de nu i-a convenit,ca laptele sigur l-a primit si praji.[:D]sa spui tu cu ce natie de boschete l-ai trimis pe fi-tu ca se pare ca nu prea i-a convenit la terorista...P.S.pentru denis"data viitoare vino cu grenade si ceva artilerie grea ca s-o cuceresti cum se cuvine pe terorista mea[:D]"..ia nu fi egoista ca si eu tanjesc dupa o gura de alcooholicoase[:D][:D];vai de capul meu da ce bunatate zici tu acolo[pofta][pofta][pofta][pofta][pofta]

alexa[/b] de 2 zile ninge?????brrrrrrrrrrrrr la noi ploua mocaneste de zici ca a venit toamna[q][q][q][q][q]si dr. aia e sanatoasa??????cred ca vdea si ea stele verzi daca era face to face cu mine[haibat][haibat] oooofffffff,nasol cu lovitura..sper sa treaca repede[pup]pupici la zuze si te mai asteptam,sa ne ti la curent cu ce ai facut la dr.[pup]

cuscra[/b] nu stiu de unde ai facut rost de asa ceva ,dar e betonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn[pk][pk][pk][pk][pk][pk]

 

mi-a mancat ficatii terorista asta[bang][bang][bang]nu stiu ce bazdac sef are in buci bagat adanc de tot,dar eu am albit [bang][bang][bang]nu-i convine nimica..vrea numai cocotat in capul meu daca se poate...asa imi vina sa-i bag un sut in curul ala mic sa fac 2 pasi inainte ...si colac peste pupaza,al meu ma anunta ca vine tarziu ca se duce cu mama la spital la tata si nu stie cat sta ca nu l-au vazut de 3 zile si ieri a refuzat ce-i trimesesem pachet[bang][bang][bang][bang]

 

mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai)

 

Brotac Terorist

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...