Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (16)**


Recommended Posts

cuscra-mea,adicadana va pupa pe toate si maine ne face o fizita forumistica..asa ca fetelor sa-i dam de treaba[:D][:D] andreea buna tema...pai noi suntem fan de la nivea,dar daca nu o sa fie ok pentru PH-ul la terorista e clar ca voi schimba cu altceva[asia]mai ales ca am de gand sa-i fac terenul ala de joaca cu nisip si topogan si leagan si ce-mi mai fata mie mintea[:D]si se cere neaparat protectie[asia]unde mai pun la socoteala ca are si un ten foarte alb fata de mine care sunt creola[:D][:D] simina nu cred sa am vreo sansa sa ma odihnesc dupa "munca" depusa azi noapte ca tero are altceva in program cu mine[bang][bang]oooooo pai chiar e cuminte[pk][pk] ema vai de bucile tale cu asa treziri nocturne sorooooooooo ca nici soare nu rasare la ora aia ..inca[:D] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[batcap][batcap] uitasem sa va pun meniul ca de mult nu am mai scris de el si poate asa mai dam si o idee mamicilor care sunt in pana de idei [:D] 7 fara 10-formula(200 ml si ar mai fi vrut[alcool][alcool][alcool]grasooooooooooo..) 9:20 -painica prajita cu gem de portocale cu continut redus de zahar si 2 boabe de strugure(numai ca a halit numai unul ca al doilea era chinuit sa intre in pampers la fofi[alcool][alcool]) 12:00 -lapte consum (150 ml..uitasem sa va spun ca de cateva zile am inceput sa-i dau la pranz din asta si vad ca e ok[:D]) 12:30 -supa de galuste 17:00 -iartel cu pufuleti(sigur nu e sanatoasa dar daca ei ii place..no coment) 20:30 -formula(200 ml) si apoi somn pana dimineta[pk][pk][pk][pk] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu tot pentru stat la soare ma gandeam, in parc, la mare pe plaja. Cred ca pentru copii trebuie ceva cu SPF mare, poate 50?! Acum o mai dau cu crema de la Nivea, mai ales pe fata ca se resimtea tenul de la vant/frig. [:D] Eu nu am folosit decat foarte putin timp ulei de masaj, cand i se mai descuama pielea pe la glezne, eu am un pitic impotriva uleiului de masaj. [alcool] Vreau sa-i iau o sapca smechera, dar inca nu am gasit. Andreea si [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/AndreeaTzui"]Cezara - Ilinca [/url](2.06.2009) [url="http://cezara-ilinca.blogspot.com/"]Blogul Cezarei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andreea tot asa ma gandeam si eu cu spf 50 sa fie crema[flo]cu ulei de masaj nici eu nu am mai dat-o de cand era mititica si acum zace prin baie[:D]probabil pana o expira[:-@][:-@] sa stiica nici eu nu gasesc sepcutze pentru pitici[q][q][q]au avut in iarna la carrefour extrasezon ,dar nu i-am luat[bang][bang]si acum ma oftic la culme ca sa nu mai zic ca peste tot pe unde am vazut imbracaminte pentru copii am intrebat de fesulici din ala gen strumf si nu gesesti pe nicaieri[q][q][q][q][q] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meniu ieri: 8.30-formula 150 ml 12.30-mar+branzica+biscuiti 15.30-piept de pui+piure cartof 19.30-cereale cu formula 22.30-formula 120 ml Meniu azi: 8.30-formula 150 ml 12.30-para+branzica+biscuiti 15.30-ficatel de pui+piure de legume din cartof,brocoli,pastarnac 19-cereale sau iaurt 22-formula Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca va scriu eu menuuuuuuu cadeti in spagat[:D] de ieri pana dim la 7 adica 24 ore...ca aziiiiii, Dumnezeu cu mila deci 7 -180 lapte intre 10 si 10 juma o pare, juma de mar, juma portocala si faina orez cu aroma de vanilie, pasate 12- 90 lapte 1 si ceva piure de cartofi, morcov, spanac, rosie decojita si fara samburi...cam 180 gr 5 si ceva 180 lapte 8 -180 lapte 23 si ceva -180 lapte 2 si ceva -180 lapte 7 dim -180 lapte [:D] sexy nu???????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pregatiri de vara... pai o sa iau hainutele la inspectat sa vad ce mai ii vine si ce nu, dar...mai intai vine primavara [:D] Pt vara imi trebuiesc tricouri, body-uri cu maneca scurta si tip maieu, pantaloni scurti, pantaloni lungi f subtiri, geaca subtire impermeabila pt ploaie si vant si pt zilele racoroase folosesc hainitele din primavara, plus, incaltaminte: pantofiori plus una pereche sandalute. Plus, ffff important palariutele si sepcutele, intotdeauna sa aiba ceva pe cap. Crema de soare, eu am folosit Klorane pt piele sensibila, dar mai mult la plaja pt ca nu prea l-am scos afara pe caldurile mari. Asta vara il scoteam dimineata de la 7.30, iar la 11 maxim eram in casa si apoi mai ieseam seara pe la 17.00. Oricum, aveam crema la mine si il dadeam afara in caz de nevoie. Simina, ce bine doarme piticutul [pk] nu se trezeste deloc? al meu se trezeste de nenumarate ori pe noapte [bang] Ema, a venit soata aseara, s-a distrat pe cinste, si era cam ametit de la zborul cu avionul [alcool] Noi am venit acum de afara, a inspectat Vladut tot parcul. Acum se uita cum e facut un sertar pe dedesubt [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, te faci sexoasa, ai? Abia astept sa vedem pozele de la botez, iti tin pumnii [pup] Ce bine ca Miru doarme cum trebuie, pe mine m-a zapacit al meu de tot cu somnul [q] Si al meu are zile in care tzipa cum nu-i convine nimic, dar nu-l las asa, mie nu-mi place sa ajung sa merg cu el pe strada si sa-mi faca circ la prima chestie care nu-i convine.

 

Klorane are FP 50+, eu sunt multumita de ea. Am folosit-o si la mare si nu am avut nicio problema.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi doar ce au plecat musafirii..fina cu puticul ei de 2 luni jumate[:D].L-am tinut cu noi in bucatarie pana am terminat eu treaba ,in carutul la terorista si asta egoista se tot ducea la el sa-l jumoala de ciuda[alcool][alcool][alcool][alcool]acum am adormit-o si e asa de linisteeeeeeeeeeeee[pk][pk][pk][pk]

 

simina foarte gustoase meniurile[pofta][pofta][pofta]

 

sa mor de nu al tau ema e cel mai beleaaaaaaaa[:-)))][:-)))]..si in spagat nu am cazut,dar am aterizat in sfoara ca o adevarata gimnasta

[:D][:D]

 

anna maiiiii,dar ce mester ai tu[:D][:D]asa ca sa nu te plangi atunci cand o sa ai probleme cu sertarele ca le repara vladut[:D]

 

mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai)

 

Brotac Terorist

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...