Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (16)**


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sper pana termin eu mesajul sa nu se schimbe capitolul sa mai scriu o data. Lavi-tinem pumnii sa nu fie decat dintii la Raresel![pup] Ana si Cris vad ca vorbiti de un anume comportament la copii de care si mie imi e frica(batut din picioare,tipat)-sper ca Andutu sa nu devina f alintat si sa faca asa desi nu stiu........am tendinta sa-l alint f mult si nu numai eu-si taica-su la fel si mamaia...... Ana-Vladut papa noaptea?sau de ce se trezeste? Ema-vanilie cu spanac?sau cu cartof? [bang] Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! eu parca nu mai am timp de nik ,asta mica e o smircaitaaaaaaaaaaa[q][q][q]ne dau dintii sus si e jale[bang][bang][bang]asa ca numa cu ea,iar cand vine sotu nu stiu cum sa recuperez la bucatarioe,la spalat rufe.....[:-@][:-@][:-@]si de curatenia mare de paste nici vb... sunt si un pic [alcool][alcool][alcool].....unei fete de la noi din sat ia murit bebe de 7 luni de ocluzie intestinala.[q][q][q]de ce?pt ca dobitocii astia de la onesti fac experiment pe noi cat pot si cand vad ca nu mai stiu trimit-prea tarziu-la bacau la judetean!saracu,au zis aia de la judetean ca daca venea macar cu juma de zi era salvat........nici nu am avut curaj sa ma duc la mort.......nu pot![q][q][q][q] in rest e bine dar asta mica ma termina,ai vostri cand leau dat dintii au mancat?zuza mica refura cam tot,mananca compot,ou fiert pasat(ca eu ii dau si albusu[:D]),iaurt....dar cirba ba!supe ba![bang][bang][bang]se stramba si sufla de sunt de comanda,daca ma mirosi stii ce am de mancare in casa[:D][:D][:D] gata o venit un nene sa ne repare ceva la masina..........a!neam luat o [auto][auto][auto][pk][pk]nu e noua ca nu avem noi bani dar e sssssssssssssuuuuuuuuuper![pk][pk][pk] pup la toata lumea[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ALEXA CU CELE DOUA ZUZE,GEORGIANA-ECATERINA(23.06.2004)SI STEFANIA ALEXIA(14.05.2009)[http://picasaweb.google.com/alexandra769/SUNTEMDOUASURIOARE"]        poze de la 9 lunihttp://picasaweb.google.com/alexandra769/LASANIUSDEZIUAMEAAM9LUNI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru pe fuga ca mi s-a trezit teroricimea sa[help][help] ema nu pot decat sa......[xx(][xx(][xx(][alcool][alcool][vom][vom][vom][vom] si la urma sa...[consti]la un asa meniu borcanos[:D][:D] simina sper sa nu ajung la un asa comportament cu fi-mea ca ma impusc[poc][poc][poc] alexa ooooooooo saracii parinti[q][q][q][q][q] condoleante si multa putere[q][q]e oribil...;pupici dulci la zuza mica sa nu o mai chinuie asa tare dintisorii[pup]si felicitari pentru masina[pk][pk]sa o stapaniti sanatosi[pup] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Cris, farmville e un joc pe facebook unde cultivi tot soiul de legume si cum am citit ca vorbeau fetele de productia proprie de cafea m-am gandit ca asta il joaca.[flo] Serialbastre, sper sa va iasa si voua dintisorul care va supra. Noi nu avem inca nici unul. Ana_mamma,[pup] Simina, felicitari pentru asa baiat cuminte. Maria inca are macar 4 treziri pe noapte. Lavinia, not te pupam si va uram sanatate. Cat am citit prin carti zice ca nu poate fi febra asa de mare de la dinti. Dar mai stii?[alcool] Margeti la pediatra sa vedeti ce zice Carina [mamica] [9cer] de scumpete de [zana] in [caru] Maria (31.08.2009) http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu][paste] [iepu] [paste] [iepu][paste] [iepu] [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

]Simina[pup], depinde cum il alinti, eu toata ziua il pupacesc, imbratisez si el vine si se pisoieste pe langa mine, ma joc cu el toata ziua, dar ce nu e voie nu e voie si punct, si nu cedez doar pt ca incepe sa tipe sau sa planga. Nici in parc nu cedez, incerc pe cat posibil sa-l duc in alta parte decat acolo unde nu are voie si sa-i explic de ce nu avea voie. Dar cred ca toti copiii incearca sa faca orice e posibil sa-si atinga interesul, dar cu explicatii, rabdare si hotarare o sa reusim sa-i facem sa inteleaga interdictiile. Sper [:D] Da, se trezeste ba sa pape, ba sa ma vada....[bang] Carina, am priceput, deci nu te putem ajuta la joc [pup] Alexa, groaznic ce s-a intamplat cu bebelusul, cata incompetenta [q] Condoleante familiei. Felicitari pt masina, o sa va fie mult mai usor de acum incolo. [pup] zuzele, si tin pumnii sa iasa repede dintisorul celei mici Ema, vanilie cu spanac, iiii [alcool] Cris, pupicei pt tero si pt ginere-tu si cuscra-ta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...