Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (715)


Recommended Posts

Maria, pai ti-am spus ca e ok propolisul, doar ca nu tb sa iei in cantitati mari. Poti lua 2-3 comprimate de 3 ori pe zi! Cred ca e OK sa iti faca si frectie cu Carmol, doar sa nu inspiri prea mult. Oricum, in perioada asta nici nu faci schimb de substante cu bebe... P.S.: Si bea f multe lichide, e f important. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

M-am uitat pe graficul tau, arata excelent! Cred ca testul de maine ar putea arata ceva frumos[:)]! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irmaria, eu cred ca e bebe asteptam vesti bune ai mare grija cu febra ca daca trece de 38 nu prea e ok, sa bagi picioarele in sosete cu otet stins in apa daca trece de 38 eu am o nelamurire....era o aspiranta care astepta rezultatul la beta dar nu am vazut nimic pe aici xdidi mama banuiesc ca tu dar iarta-mi neuronul obosit daca am facut vreo gafa[alcool][alcool][alcool][alcool] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, eu zic sa mai tii putin secretul testului, pana maine dimineata cand faci altul si ai certitudinea ca nu te pacaleste Barza. Eu nu-i mai zic demult sotului cand testez pentru ca il vad agitandu-se, ma sacaie cu intrebarile ca un copil nerabdator si imi plesneste fierea-n mine cand il anunt ca ne-am entuziasmat degeaba. [q] Incearca un surecheck din ala clasic, de 12 lei, ala nu se usuca si nu minte si trezeste-l pe sot maine cu cea mai frumoasa veste [olala] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maria vazi ca si raceala poate fi falsa[:D], doar o impresie poate fi doar o reactie a organismului la bebe...adica o pseudofebra, curge nasul, stranuti, doare capul etc te pup si tin pumnii ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lore eu am asteptat luni[:D] si a venit negativ , cum am zis, sunt in a 3 a zi de stimulare, vineri merg la eco si poate ma lamureste si pe mine cu cm-ul asta scurt si ciudat....ma scuzati nu mai intru ca sunt maniaca cu grey's anatomy , ma uit online pe un site....[:D][:D][:D] am cev a probleme cu neuronu' ....a si azi mi-am recoltat pt amh , am rezultatul pe 28 si pana atunci ma intorc din concediu deci nu ma stresez ....vreau sa sun si la clinica pt spermograma....sa vedem daca ajungem s-o facem irmaria iei sa fie pozitiv , pozitiv maine...si peste 36 de saptamani bebe[:D] va puuuup pe toate[pup][pup][pup][pup][pup] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

xdidi, stiu site-ul si eu am vazut toate cele 7 sezoane si acum astept cu nerabdare 23 septembrie sa inceapa sezonul 8 si eu sunt obsedata de filmul ala te pup vizionare placuta[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Ce faceti? Eu cred ca sar luna asta peste testare, luni am un examen mai greu un pic si m-am apucat de invatat de luni seara. Iar sotul e mai stresat ca mine in legatura cu examenul asta... Poate in seara asta reusim sa facem ceva totusi, ca doar e ziua 14. In rest nimic nou, astept data de 21 sa ma duc sa fac un alt set de analize printre care si progesteronul. [pup] si sa nu ma dati disparuta, sunt cu nasul in carti si cursuri toata ziua!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si am facut beta. Maine la ora 2 voi avea rezultatul [olala]. Desi simt ca e ceva nu pot sa ma bucur. Imi e frica! Va multumesc de incurajari si sper maine sa va dau vestea cea mare si mult asteptata! [pup] Edit Am facut o poza, e atat de palida linia aia ca imi pare ca nu se vede... cum urc poze pe site ca sa o vedeti si voi? viitoare [gravired] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28714c"]grafic TB[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, asteptam si vedem ce si cum...fara frica! Xdidi, spune-mi repede pe ce site vezi Anatomia lui Grey...si eu sufar ca s-a terminat, noul sezon incepe pe 15 noiembrie...da' mie imi lipsesc sezoane anterioare si vreau sa le vad. Lore, cum esti? Eu parca m-am mai calmat, am decis ca e o luana de pauza, adica fara calcule...incerc sa rezolv alte probleme...multe... Edit: Lore, nu vazusem ce ai scris, incepe pe 23 noul sezon? Yeeees! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...