Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (715)


Recommended Posts

Gaby, nici eu nu cred ca e problema sa alergi. Atat cat nu e fortat. Face bine la organism. Intrebarea ta mi-a amintit Toni din http://www.youtube.com/watch?v=AJlV9O1t1lg ca e fana joggingului, fitnessului[:D][:D]. [pup][pup][pup]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)] http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor. Va invit la o [cafea] calda si aromata! MeAlex, eu am cumparat Femibion 1 de la prima farmacie care mi-a iesit in cale (Helpnet) si am dat 51 de lei pe o cutie cu 30 de pastile. Dar mai sunt niste farmacii Belladona unde preturilr sunt mai mici decat in alte farmacii(o sa ma duc azi pe acolo sa vad cat costa si iti spun). [pup] si o zi excelenta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor ! [pup] Uhhh, Dreambaby, ce-mi faci cu cafeaua aia !!!! Nu mai am voie, ca cica nu e buna la ousoare [bang] si-am renuntat la cafea de 4 zile (sunt o mincinoasa, am baut una miiiicaaaa ieri [:D] ). Irmaria, ne zici daca ai mai facut test azi? sau asteptam rezultatul de la beta? [:I] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete! Irmaria te felicit de pe acum! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si la termen ![flo][flo][flo] Tzuky ai grija de [bibe].Foarte bine ca ai schimbat doctorul si sa-ti iei concediu cat de repede! Lorena sa dea Dumnezeu sa-ti recapeti cat de repede optimismul![olala]E valabil si pentru tine Bob ![pk] Uf ce am mai citit [bang]? LittleDream bine ai venit! [pup][pup][pup]la toate fetele Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] luciana Sunt sus sus in rollercoaster. Ard de nerabdare sa incep closty maine, sa creasca ousoarele grasune si sa facem 1-2-3 bezele in octombrie [:D] Apropo de 3 bezele, am citit ca Nicoleta Luciu a facut deja 32 sapt si s-a internat la Polizu si asteapta sa treaca toti gargaritii de 2 kg sa nasca. [olala] Sunt emotionata de parca o cunosc, lol [:D] Mi-aduc aminte c-a zis atunci la inceput ca nu a facut FIV ci "doar o stimulare usoara". uhhh, guess what!! Voi face si eu o "stimulare usoara", sunt curioasa cati cozonacei ies din bucatarie [:I] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu mai am doi frati (baieti adica) dupa care sunt lesinata, am crescut impreuna, avem varste apropiate si mereu am zis ce fain e sa fie 3 frati, deci 3 as cam vrea [:D] Problema mea e ca baietii au fiecare cate un frate si o sora, iar eu am doar doi frati si nicio sora, deci corect ar cam fi sa fac patru: doua fete si doi baieti [:I] Dar eu am gandu-n stele / M-am agatat de ele / Stele cad, fara rost / Le-am spus ca nu te-ai mai intors... Te [olala], Bob !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fete frumoase! Dreambaby multumim de cafeluta! Si apropo de cafeluta eu beau in fiecare zi cate o cana de cafea adica un sfert cafea si restul lapte, ar trebui sa nu mai beau? cafeaua nu este indicata in preconceptie? Bob mult noroc la stimulare! Maria hai cu vestea cea mare! littledream mergi si fa un beta hcg sau mai fati un test maine dimineata! Va [pup] pe toate In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...