Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (715)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, eu nu beau prea des cafea pentru ca imi creste tensiunea, mi se infunda urechile de nu mai aud nimic in jur si ma doare capul rau de tot. Dar din cand in cand mai beau una mica [:I]. MeAlex, la Belladona unde am fost eu nu aveau Femibion 1 si la Dona am uitat sa intreb (ma gandeam ce ma fac ca nu se mai gaseste Euthyrox 25 pe nicaieri si mi-am adus aminte la serv ca am uitat sa intreb). Hai Maria, asteptam raspunsul! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele [8D] poftiti la o [url="http://altbazar4.files.wordpress.com/2011/06/cafea-shutterstock.jpg"]cafeluta[/url] fetelor scuzati absenata dar la mine nu-s noutati asa ca stau ascunsa dar va citesc aproape zilnic asteptam sa intre maria, dar vad ca se lasa asteptata[:D]tinem pumnii sa ne dai o veste buna va doresc o zi frumoasa [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irmaria, in legatura cu raceala ta, este foarte posibil sa fie de fapt o reactie a organismului la bebe, eu de fiecare data cand am ramas insarcinata, adica de trei ori pana acum, credeam ca sunt racita. Cel putin la sarcina tocmai pierduta, aveam simptome clare de raceala - imi curgeau ochii si nasul, ma durea capul de muream. Asa ca Doamne-ajuta sa fie bebe[ruga] LittleDream, fa o beta-HCG pentru a fi sigura de rezultat. Em la ultima sarcina am avut multe teste negative, dar de fapt era bebe, l-am vazut cu ochii mei la ecograf, iar beta-hcg a aratat ca a fost, dar s-a dus repede, saracutul. Multe teste facute (si ieftine, si scumpe, pentru ca am cumparat de toate felurile) se pozitivau cam la limita de 10 munite, si atunci foarte pal, de trebuia sa ai vedere de aviator. Asa ca Doamne-ajuta si la tine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dreambaby
Fetelor, eu nu beau prea des cafea pentru ca imi creste tensiunea, mi se infunda urechile de nu mai aud nimic in jur si ma doare capul rau de tot. Dar din cand in cand mai beau una mica [:I]. MeAlex, la Belladona unde am fost eu nu aveau Femibion 1 si la Dona am uitat sa intreb (ma gandeam ce ma fac ca nu se mai gaseste Euthyrox 25 pe nicaieri si mi-am adus aminte la serv ca am uitat sa intreb). Hai Maria, asteptam raspunsul! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
eu am luat astazi euthyrox de 25 de la farmacia Dona, dar am intrebat la mai multe farmacii pana sa ajung la Dona si sa gasesc, va trebui sa imi fac stoc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Cat despre cafea beau in fiecare dimineata , si stiu ca ma veti certa dar si fumez [bang] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Si eu fumez [:D], am incercat de nenumarate ori sa ma las dar cred ca nu a fost vointa prea mare.[pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! ovare polichistice, endometrioza descoperita laparoscop
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...