Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scolari de Iulie - August 2004 * 79


Recommended Posts

si noi am avut o dimineata de kko. Giulik cu dureri ale membrelor, io zic ca`s alea de crestere. apoi kkiala vesnica, io nedormita de o luna, ce sa mai, am zis ca fug in lume. Roberta [pup][pup] cateodata se mai intampla sa nu mai putem, asta e. Explica-i frumos lui Matei ca ai ajuns la capatul puterilor si ai nevoie sa coopereze. _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata, Vrabiuta, La multi ani Liei, scuze ieri m-am luat cu discutia si am uitat sa spun Sper sa veniti numai cu vesti bune de la scolari de acum incolo [flo] Eu azi am comis-o, am oprit masina, am dat-o jos pe Eva, un pupic si gata! singurica s-a dus!! Aseara mi-a aratat tema ei de saptamana asta, carticica de citit. cum ziceam cateva pagini, 4-5 randuri pe o pagina. Invatatoarea ne-a trimis instructiuni sa citeasca o data acasa apoi sa discutam in jurul textului, despre ce vorba pt ca accentul se pune pe ce inteleg ei atunci cand citesc. Zice ca 15 min max trebuie sa dureze tema asta. Eva era putin dezamagita... cand o sa aiba si ea lectii de-adevaratelea ca Mara [alcool] Roberta [pup] Andries eu cred ca exista o limita dincolo de care faci mai mult rau supraincarcand programul copilului. tu stii mai bine... va doresc o zi foarte frumoasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.Io iar m-a bag ca musca-n lapte pe la voi[:D],desi mereu imi spun sa nu m-a mai bag in seama...dar vreau numai sa-i spun Robertei ca pe la poarta aia am trecut si eu cu tatal plodului si cu plodul.Nu insir aici discutiile cu marele domn,ca-s de-o aberatie crunta,dar ideea in principiu e ca incet incet mi-am asumat eu raspunderea si am acaparat eu cresterea si educarea copilului...nu ca pina atunci ar fi fost altfel[:D]insa toate discutiile in fata copilului nu le-am considerat normale deloc .Nu faceau decat sa aiba consecinte nefaste asupra copilui...asa ca tu cu treaba ta,io cu copilul.si incet incet,Ricu a prins incredere in primul rand in el,cat de cat,ca nici al meu nu-iperfect...ca pina si acum are faze de razvratire,lene...dar care-i perfect?Copilul il mai iei si cum este el...ca si ei ne i-au pe noi parintii cum suntem...nu-i asa? gata...scuze ptr. interventie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmenp
vai de capu` tau, io am pe jumate cit ai tu, mi`au intrat picioarele`n fund saptamina asta
Citat:
citat din mesajul lui Andries Eu am o mare problema: cum aliniez eu 4 antrenamente de tenis, cu 2 de inot si cu 2 de karate? In total sunt 15 ore de sport pe saptamana si nu stiu la ce sa renuntam... Andries mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!! uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!
tzucurei de tzucurei [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/m_costin/my_photos "]1[/url], [url="http://community.webshots.com/user/carmen_p100"]2[/url], [url="http://community.webshots.com/user/carmen_p200"]3[/url]
Da, iar Victor este suparat ca e posibil sa mai renuntam la ele... el vrea sa se faca sportiv, nicidecum inginer, iar de doctori ce sa mai spun decat, citez: "ce sunt prost ..." nu mai spun continuarea dar ... nu era de bine, cum as putea sa ii "vand" eu meseria de inginer, daca el nu o percepe ca pe o rampa de lansare? Andries mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!! uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olala...deci esti profi[:D]am un acvariu mititel de 54l...cu diversi locuitori...guppy,tetras,molly...e ok,pina acum cu ingrijitul lor.problema e ca vreau sa-mi i-au un acvariu de 800l si nu m-a pot hotara...ori discusi,ori cyclide africane ori recif marin.din astea trei alternative(ca mie toate imi plac[:D])care e mai indicat ptr. un incepator.Ca discusii sunt foarte pretentiosi si necesita multa ingrijire,cyclidelor le trebuie acvariu in principiu neplantat,nu prea le plac alte specii pe linga ei...in fine,ar fi multe de intrebat despre ei.iar reciful marin e spectaculos...cel mai spectaculos dupa parerea mea...imi plac coralii si clown fish foarte mult...insa cred ca e greu sa-ti faci o mare in living[:D] sau poate ca nu e greu,dar daca nu stiu despre intretinere mai nimic,normal ca e dificil ptr. mine.tu te documentezi de undeva,pe net,reviste...ca as vrea sa studiez mai mult si nu stiu unde sa gasesc informatiiclare...pe forumuri unu zice una,vine altul zice ca nu-i asa...in germana...io stiu germana,dar termenii acvatici sunt de neinteles ptr. mine...si in romana,daramite in germana[:D]grele acilisea la mine cu pestii mei.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...