Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oradea (cap. 59) - A venit primavara!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adi2003
Tot eu...Remarca. Avatarul cu 2012 a reaparut, fara sa fac nimic in acest sens. Il schimbasem de cateva zile cu altceva. Nu pot decat sa ma amuz. Deci il lasa asa, daca nu vrea sa plece.____________________________________________________________Micul paradisid="purple">
align="right" id="quote2">Ai accesat un alt server unde inca nu s-a sincronizat modificarea facuta de tine. Exista mai multe servere care fuctioneaza simultan. Uneori o solicitare este pe un server - alteroi daca este ocupat raspunsul este de la alt server. Modificarile au loc inntr-o anumita perioada de timp pe toate serverele.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa presimpt eu ca va fi un an greu.Nu stiu poate ca pana acum am avut planuri pe care stiam ca le voi duce pana la capat cu succes fara probleme, acum nu mai am, scoala am terminat-o, de lucru nu am si nu stiu cum voi gasi pe vremurile astea ,deci va fi un an greu.

 

Pana acum am post optimista si deacum nu .

 

Mie nu-mi vine sa ies din casa cu frigul asta..........

 

Dariana cu Gwendoline si Kylian

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...