Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oradea (cap. 59) - A venit primavara!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ai avut dreptate. Placa video e defecta si niste erori la HDD. Se formateaza si se reinstaleaza windowsul. Important e ca am reusit sa-mi salvez ultimele date, cu buna-vointa celui de la service. Pana joi sunt fara PC.

 

____________________________________________________________

 

Micul paradisid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ma gandeam sa va intreb si pe voi, mai ales ca eu stau de putin timp in Oradea si nu prea stiu scolile. tocmai am aflat ca in luna noiembrie trebuie sa-mi inscriu copilul la scoala pentru la anu, cand incepe grupa pregatitoare....tot am sperat ca voi mai avea 1 an la dispozitie cu alegerea scolii dar se pare ca mi-au stricat planurile astia de la minister.... imi sugerati ceva scoli bune? habar nu am de nicio scoala...nu vreau scoala de fite(e destul ca am nimerit la gradinita intr-o grupa de fite) vreau sa fie aproape de centru(noi stam in centru) sau ar fi si mai bine daca ati putea sa-mi recomandati o anume invatatoare... ca apoi sa-mi fac planul de bataie si sa vizitez.... multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sc Oltea Doamna - o recomand cu caldura ca si institutie si cadre didactice. Este in centru - este o scoala curata si disciplinata exista reguli ce sunt respectate au o conducere mai severa dar corecta. Au portar si poarta deci nu intra oricine, oricand insa scoala este vizata de multi parinti datorita acestor conditii. Orele in clasele I-IV se tin doar de dimineata, toate clasele sunt renovate si la standarde. Fiica-mea cea mare a fost acolo iar acum cea mica este tot acolo. Va trebui intradevar sa cam mergi sa rezervi un loc. Nu stiu pentru la anul sa iti dau o referinta anume. [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...