Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oradea (cap. 59) - A venit primavara!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gwen, sa aveti sarbatori fericite ! Pe restu` ii uram la momentu` exact :-) ***Duminica la 18,00 este concert de colinde la teatru, intrare gratuita[bis] Simina, te am intrebat si dincolo :D nu scapi de mine :D _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela [pegeam][aho][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, tu mai tii minte in ce conditii ne-am intalnit acu cativa ani, cand orasul era un adevarat patinoar? [url="http://good-times.webshots.com/photo/2014922490102991682VgGYHs"]din arhiva intalnirilor DC[/url] P.S. Acum cand ma uit la poza asta o descopar pe Dorina si pe fetele ei. Ele sunt??? Wow...de-abia anul asta, in august ne-am cunoscut mai bine. Ce chestie...sa o recunosc doar acum, in poza! Noah..daca ai zis cuvantul magic - "patinoar". Cam pe-acolo eram.[:D] Cu Gabi si Daria am avut atatea intalniri...pe vremuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaaai, cum sa nu stiu eu intalnirea aia, afara era bocna, un frig de crapau pietrele :-))) aici a facut cunostinta Giulik cu gheata :-))) cu picatul pe spate pe gheata :-) da, ea e Dori, din excursia noastra dementiala de azi vara [bis] bey cat am tras cu alergia, Doamneeee :-))) dar n as rata inca o iesire asa, cat am mai ras !!! ce febra musculara am avut de la pestera :-))) _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela [pegeam][aho][pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, avem o amintire frumoasa. Anul asta eu am marcat prima excursie DC-ista. Eu cred ca am facut febra musculara de la jocul de glezna de pe calea ferata. Deh...traversele. Nu-i asa ca-i fain sa avem momente frumoase, de care sa ne-amintim? Cat a fost anul asta de greu, eu chiar am cateva momente de pus in "cutia cu amintiri". Sper ca la anul sa surprindem primavara in Gradina Botanica din Cluj. Doamne da sa putem face si o excursie acolo, tot asa, intre doua trenuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaa

sunt sigura ca ajungem !!! insa tu ne spui cand trebuie sa fim acolo, tu esti experta !!! [bis][bis][bis]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...