Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (28)


Recommended Posts

lavi - he-he.. facem schimb, ca matematica mea se termina cu clasa I cred. :-DIncredibil ca vorbiti de waka waka... Fii-mea a facut obsesie cu melodia asta, nu stiu cum am dat de ea, dar pina la urma am sfirsit prin a cumpara tot albumul prin iTunes. Chiar ieri dansa aici pe Waka Waks. Sa vedeti ce danseaza....mi-e si teama sa nu zica cineva ca-mi invat copilul sa fie sexos. Ea e pur si simplu foarte femininca si muzicala pe deasupra. Ii mai place Suerte (Wherever, Whenever - "in English mama!!!") dar ala are un clip cam prea sexos pt. virsta ei si nu vreau sa-l vada (prea des.) Am o mare dilmea cu Shkira asta pt. ca melodiile sint bestiale, dar videoclipurile nu sint pt. virsta de sase ani, dar Sma vrea tot timpul sa le si vada. Altfel, fii-mea e f obosita din cauza scolii si am ajuns sa urasc momentele in care sintem doar noi doua impreuna pt. a se miorlaie in continuu. Nu am chef sa detaliez, dar pot sa va spun ca am simtit multe momente gen "acum nu am nici un chef sa fiu mama ta." Le vom sorta noi pe toate.Smaranda Ioana, 3.11.2005

Povestea nasterii

Info utile despre cresterea copiilor

Dr. Sears

Disciplina afirmativa

Breathe, count to ten, think happy thoughts, and count your blessings.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...