Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (716)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Paula , Anca , Katy pe unde umblati fetelor?[pup][pup]Moni fa bine si mai vino pe aici ![pup][pup][pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">eu?[:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui mirunita1983
neata fetele [cafea][pk] sa deschis odisea de mai-iunie Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
align="right" id="quote2">Sa ne ajute Dumnezeu sa o prindem toate [olala][olala][olala]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Ah ce minunat ar fi[olala][olala] ca pt mine a fi o party dubla, ca in iunie e si ziua mea de nastere[:I], dar daca bebe vrea sa vina in toamna, tot e bine[:D] ca si in toamna avem multe aniversari[:I] Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Paula , Anca , Katy pe unde umblati fetelor?[pup][pup]Moni fa bine si mai vino pe aici ![pup][pup][pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">eu?[:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!id="red">
align="right" id="quote2">Pe tine te-am mai vazut [:D],dar pe ele chiar nu le-am mai vazut, dar uite ca sa nu te superi [flo][flo][flo][pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirunita1983
fetelor eu in ultima vreme nu prea am scris da recunosc ca va mai citesc din cind in cind [:I],de multe ori nu stiu ce sa va spun sau sint prea in butoisa va pot spune ceva(cind o vad pe scufita..)Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
align="right" id="quote2">Mirunita intervii cand vrei tu si te simti in stare [pup]Ia spune-ne tu cum te mai simti?Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirunita1983
fetelor eu in ultima vreme nu prea am scris da recunosc ca va mai citesc din cind in cind [:I],de multe ori nu stiu ce sa va spun sau sint prea in butoisa va pot spune ceva(cind o vad pe scufita..)Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
align="right" id="quote2">Scumpa, descarca-te si tu aici ce te doare, ca o sa-ti fie mai bine, noi suntem alaturi de tine.Numai nu sta in butoi!Hai capul sus![pup][pup][pup]edit: hai ca te provoc[:D]. Cine e scufita?[:I] Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]http://www.fertilityfriend.com/home/36cee8id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of ma fetelor sinteti niste scumpe[pup]

pai eu fac ce fac de mult ...astept

dezamagita ca nimic nu merge ,si in fecare luna sper sa prind odisea[pk]

care se cam lasa asteptata[q]

incerc 'leacuri babesti' deocamdata si daca nimic si nimic o sa ma indrept spre inseminare..

 

Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...