Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 80


Recommended Posts

Ema trimit pm! De ce ai renuntat la machiaj?? Te-ai pocait?[:D] La noi lectiile sunt 3 randuri din ce gasim facut in clasa.Vinerea se duce caietul la control la d-na. Maine prima ora este sportul...sa vedem cum se descurca.. Ziceati de curatenie..dar asa arata camera lui!!!.. in afara de situatia cand avem musafiri...El isi face ordine,le sorteaza..este usor de intretinut.Azi am gasit hainele de scoala in mijlocul camerei..pe jos..dupa ce imi batusem gura in fiecare zi..prin urmare au fost scoase in curte[:D] Mani intrebai de lustra..nu-i lustra(desi se aprinde o lumina)ci sunt planete care graviteaza in jurul soarelui....dar nu stim unde-i telecomanda[:D]..Si mai avem o luna superba..dar la fel am pierdut telecomanda [q]..pt a pune fazele lumii. Robi..sanatate multa si...asta este te impaci cu gandul ca vei face acest tratament toata viata.. Irina ce tare-i R!!!...o sa devina genul lui sunt absolut sigura![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi sport avem maine de la 8 [pk] asa ca merg sa chestionez profu` despre ce si unde face el extra ... atletism [:D] ca asta e specializarea lui. Kim, este o curatenie impecabila la Luca, wow [olala] Ina, dulce Radu rrrau [:D] Eu am scris dc-i place Giuliei la scoala, asa ca [:D] _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oliv,m-am exprimat gresit...am renuntat la tencuiala...ca rimel si ruj inca servesc.Deci tencuiala imi accentua ridurile...si aratam asa...ca o baba cu muschi si moaca de hartie grofata..santuri pe frunte,niste santuri pe la nas deosebite[bang]...o minune,nu altceva!Si m-am si enervat acu o vreme si mi-am taiat bretonu...ca aspect asa...mai ales la partea superioara a capului seman oarecum cu Sela lu Daria! Roxa,sunt cizelata...ar fi chiar culmea sa nu-i dau de cap cu Eva...la o adica o bag in dressing si facem curat in farduri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, d`aia nu mergem la ghitara nici noi. Insa sporturile la scoala costa fff putin din cate am inteles. De ex. la scoala vecina de cartier, dansul e 40 / luna x 8 ore, extra mega pretul. Sahul la noi e 7 lei / ora x 1 data / saptamana - aici o las ca a insistat. In rest, sunt cu inima cat un purice, ca daca taxo` nu da mai mult de 300 / luna, am pus-o, dar am pus-o rau de tot. Cand aflu costurile after + cantina + la ce xtra merge Giulia, ii voi trimite lista sa vada, sa calculeze si sa plateasca macar jumate, plus jumate pt dadaca. Sunt terminata psihic pe acest motiv, nu stiu daca ma credeti. _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, e vb de xtrauri, nu optionale. La noi e pictura, sah, sporturi, ghitara si cine mai stie ce, preturile sper sa le aflu si eu cat mai rpd sa stim incotro ne indreptam Evident ca nu pot ocoli insa pictura, dar nu stiu costurile. _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si Patrick ar vrea atletism dar eu stiu din proprie experienta (am facut vreo 10 ani) ca nu se poate inainte de clasa a 5-a. pur si simplu e alergat pe banii tai - asta poate sa faca si de capul nostru [:)] Ema hahaha, da, sigur. mai avem noi o prietena care ii da de mancare Evei... din mana ei a mancat pentru prima si singura oara pizza. altfel nu pune gura pe ea. deci pot crede ca in alt mediu ar fi mai bine...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup] Rox, nici nu stiam. Eu vreau o forma de miscare pt Giuli. Orice sport ar fi, doar sa fie aproape de noi, ca altfel pica din start. Asa ca sper sa iasa ceva din toate ideile noastre puse si intercalate [:D] _______________________________________________ Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama lor de bani... nici noua nu ne va fi usor cu after-school-ul, dar nu e alta solutie... Azi l-a luat Petro de la scoala si a adormit in doua minute in masina, dupa 8 ore de stat in banca, deci e muuuult mai bine ce am ales noi, macar au teren de joaca, sala de sport, dorm o ora... Roxi, si eu am facut 4 ani de atletism, tot din calasa a 5-a... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabrielab_ro/my_photos"]poze[/url] [url="[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36243"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...