Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 80


Recommended Posts

zi`mi si de minimu` pe economie ca sa ma impusc in cap o data si bine;))

 

Citat:
citat din mesajul lui corianai
La noi engleza e materie de studiu, deci nu se plateste, clubul de sah il tine profu de sport gratis, dansul va fi tot gratis, la flaut s-ar putea sa platesc ceva, deocamdata nu m-au anuntat... iar la tenis platesc 120 euro pe semestru. imi place ca nu face nimeni afaceri din activitatile copiilor [:)] Pranzul la scoala e gratis, platim doar la after 100 euro pe luna, si asta e in functie de venituri, sunt si unii care dau mai putin.
align="right" id="quote2">

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carmenp
zi`mi si de minimu` pe economie ca sa ma impusc in cap o data si bine;))
Citat:
citat din mesajul lui corianai La noi engleza e materie de studiu, deci nu se plateste, clubul de sah il tine profu de sport gratis, dansul va fi tot gratis, la flaut s-ar putea sa platesc ceva, deocamdata nu m-au anuntat... iar la tenis platesc 120 euro pe semestru. imi place ca nu face nimeni afaceri din activitatile copiilor [:)] Pranzul la scoala e gratis, platim doar la after 100 euro pe luna, si asta e in functie de venituri, sunt si unii care dau mai putin.
align="right" id="quote2">tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
align="right" id="quote2">...io am neshte cianura prin dulapuri...filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut,io vin de la frizerie!Am uscat patru fetite la par,le-am intors varfurile cu peria si ceva sa luceasca parul la final....in final au decretat...vi-i si miercurea viitoare...ca ne place de tine tare mult[:D].presimt ca miercurea viitoare imi creste clientela...ca si celelalte fetite se uitau cu jind la modelele mele.Noi...adica prin rotatie ,trebuie sa mergem sa uscam copiii dupa orele de inot.Trei mamici am vrut sa zic.L-am lasat la ora de fluier...dupa care gata cu scoala pe azi.

so,engleza face la scoala doua ore pe saptamana,inot tot 2 ore...e in programa,mai face un fel de gimnastica ritmica si fluier.Si atat...Platesc fluierul si gimnastica...30 de euro pe luna,si un fel de after...de fapt 1 ora dupa orele normale ramane sa se joace cu copiii.Asta costa 10 euro pe luna.Eu fac cu el chitara cand are chef...sau daca are frate-sau...face el cu asta mic.Serban a invatat de la mine...s-a perfectionat de la colegi(super tari colegii chitaristi)asa ca transmite acum astuia mic.

Cristal...pupa buba la fete din parte mea.

Daria,de care chitara?ce fel de corzi are?

Carmen...oare cu cine seamana copila ta,oare?[olala]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.okazii.ro/catalog/56098644/chitara-pentru-copii-tl4.html

sa vedem daca intra linku` [8D]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ema eu cred ca daca incepi terapia cu apa (2-3 litrii) o sa vezi schimbari spectaculoase!

Carmen..super tare!

Monicule bine ca a fost doar atat!

Corina si Ema super ieftin la voi...dar ma mir? NU!!

Ioana eu tip non stop..nu conteaza ca am motive..tip![bang]

Adela cred ca exagereaza!!! I-a apuca acum harnicia...asa peste noapte!

 

edit:..vino bre Alice cu cercurile alea..ca este cerere mare![:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, Luca ce spune ? De ce se plimba ? De plictiseala ?

I-a dat de lucru altceva acolo la catedra ?

Trebuie sa afli exact ce si cum decurg lucrurile.

Cred ca esti terminata cu nervii, dar nu putem fugi. Dar ar fi foat tare fain sa putem lua o nava spatiala si sa iesim din lume macar 3-4 ore [:D] a se nota ca n-am pretentii mari [:)]

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuu..nu se mai plimba,deloc!! Dar nu i se inchide gura [q]

 

edit: stiti ca a fost mutul grupei! ca am mers la logopedie..ca la 3 ani vorbea..30 de cuvinte(cred)..si am ajuns acum sa fim trancanitorul clasei..si stiu ca este asa...asa face si acasa si de vreo 2 ani ii tot spunem..Luca vorbesti prea mult!..

 

dar daca invatatoarea apuca sa-l "catalogheze" ca neastamparat..asa ramane!..restul nu conteaza..cica si la sport el si inca 3 nu au fost cuminti..Luca cica facea glume![bang]Nu-i singurul din clasa cu probleme..el doar vorbeste mult..restul de vreo 3..se bat [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...