Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 80


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kim [pup][pup] gandeste-te ca ce face Luca e normal, cum naiba sa nu vorbesti 50 de minute [:)]

 

Si acum de la clasa vecina noua, elita clasa A: doamna i s-a plans unei mamici ca baiatul ei e prea activ in pauze [:D][:D][:D]

asta mi s-a parut culmea-culmilor [:D]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmenp
miztu, am zis io ca nu minte cupilu` in totalitate. sper sa fi inteles ceva educatoarea din discutia de ieritzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
align="right" id="quote2">da,sigur,cred ca o sa-si cumpere scara ca sa-si aranjeze perdelele[bang][bang]Mitzu[flo][pup]super tare Tudor cu logica lui[pk]...eu cred ca batzul a fost folosit,Marei nu-i este frica degeaba[bang]....iar asta cu gradinita competitiva mi se pare o tampenie,stresezi cupilu degeaba in loc sa faci niste lucruri utile pentru varsta lor...Vivia[flo][pup]eu zic sa nu intrebi nimic,daca-ti spune invatatoarea ceva bine,daca nu,nu.....incearca un joc cu Luka(noi il practicam acasa)jucati-va de-a scoala si puneti-l pe el sa fie invatatorul si voi elevii.....si vorbiti tare,intrerupeti-l si vedeti cum se simte...filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))]
Citat:
citat din mesajul lui g_ioana
Citat:
citat din mesajul lui carmenp
miztu, am zis io ca nu minte cupilu` in totalitate. sper sa fi inteles ceva educatoarea din discutia de ieritzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
align="right" id="quote2">da,sigur,cred ca o sa-si cumpere scara ca sa-si aranjeze perdelele[bang][bang]filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
align="right" id="quote2">olivia, te stresezi aiurea daca dupa cite ti`au scris fetele aici tot nu te-ai linistit. si nu mai intreba in fiecare zi, lasa sa treaca o perioadatzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mitzu, deci au batz! [bang]

Dar nu cred ca l-au folosit, ca doar nu or fi nebune.

Asta cu competitivitatea mi se pare total gresita la varsta lor (e drept ca li se imprima pe creieras, dar nu inteleg de ce asta este un lucru pozitiv [bang][alcool])

 

Olivia, nu te mai stresa ca nu ai de ce! Ti-am zis ce le-a zis invatzatoarea parintilor in dimineata asta!

 

Daria, nici in pauze nu are frate voie sa fie activ?![bang][:-@]

 

Va zisei ca ma dusei in pauza la scoala?! Ma duc in clasa cu doamna, catziva stateau in banca, erau unii care alergau prin fatza pe la catedra, o fetitza statea pe jumatate afara din clasa dar pe hol nu era niciunul...

Ma uit, o strig pe Maria mea...pauza![alcool][bang][:D]

Plecase![:D] Se dusese la cateva clase mai incolo la un fost coleg de gradinitza. N-are treaba![alcool][:D]

Dar am observat ca doamna nu a dat importanta, asa ca eu m-am facut ca nu vad [:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

giuli stie cativa colegi, dar de iesit, tot la clasa a 5-a o gasesti la prietenele ei [:D]

am intrebat o ieri unde doamna in pauze: in clasa sau pe hol sa i vada pe i sau la cafea in sala profilor [pk] ca daca e ceva de rau, acolo trebuie fugit si spus, in sala lor [:D]

 

io inca n am avut curaj sa o intreb de giuli. am vazut fise corect facute si am zis ca i bine [8D]

 

aaa, giuli a descoperit dex-ul si l cara cu ea si pe buda [:D] i se pare super tare [:D]

asta dupa ce a citit in mama si copilul [:D] si a desenat o testoasa nascand o testoasa mica [:D] nu vreti sa stiti [8D]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...