Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sfaturi,idei pentru schimbat garderoba....


Recommended Posts

[:D] Pai cine te-a pus sa-ti iei cizme maro? LOL eu merg cam pe negru mereu ca le pot combina cu orice, dar daca imi place pe loc vreo culoare sau model cumpar si maro daca e. Din punct de vedere al culorilor merge si cu blugi si cu negru si cu tonuri calde de maro, rosu, oranj. Ca piese, eu cizmele lungi pana sub genunchi la port la blugi skinny, la colanti si imi lipseste o fusta din dulap, dar daca as avea-o as purta si la fusta, lunga peste genunchi. In sus, o bluza si un cardigan, un bolero, un pulover fara maneci care imi acopera fundul si are un guler maaaare sau un sacou, esarfa, margele, tot arsenalul. Dar asta e pentru mine care trebuie sa atrag atentia spre fata, gat, nu spre talie, burta. [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc Androix. Cu blugi de care ai zis nu-mi sta bine, nici cu colanti. Fustele mele sunt clasice, culori inchise si drepte, pana la genunnchi (sau conice). Mi-au placut cizmele, culoarea, modelul, o sa-mi iau si pe negre, acolo e simplu. Mi-ai dat o idee buna, o sa caut sa-mi cumpar o fusta clos putin mai jos de genunci si o sa port cu trenciul oranj, ca e mai scurtut. Dar ce culoare fusta? Si la iarna? Rau e sa nu stii sa te asortezi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
[hopsieu]ziua buna,fetelor...iarasi am cam neglijat topicul acesta,dar stau tare tare prost cu timpul. Vreau sa va cer sfatul: pentru o intalnire reala,"intre prieteni" virtuali,dintre care mai bine de jumate ii stiu si in real life,cum sa ma imbrac...ca sunt stresata deja de o saptamana.Vroiam sa inaugurez plovarul acela de care va ziceam ca l-am luat acum vreo 3 saptamani,cel pt blugi skinny.colanti...dar vine cam "pe umeri" si imi trebuie un maieu sau o camasa care sa se asorteze...si nu mi-am gasit sa cumpar-ca i garderoba mea actuala,nici vb sa gasesc ceva O alta varianta ar fi un alt plovaras,cu pantaloni casual si cizme...doar ca pantalonii ce i-am luat,desi sunt superbi,mor de oftica ca nu imi sunt buni..nu i-am mai probat,ca i-am laut pe marime 40,ca atat port ..si nu ma incap.[bang]Si sunt de la Massimo Dutti,belea rau de tot.Mi-a mai ramas varianta de blugi clasici,cu un plovaras si vesta de blana(ca mi-am luat-o pana la urma,nu m-am putut abtine),dar cred ca imi va fi rece la maneci,desi merg si vin cu masina..si peste vesta nu merge geaca .... Maine merg iarasi sa imi caut camasa/maieut/maleta si poate imi gasesc o fusta de blugi care sa ma incapa si atunci renunt la pantaloni.... astept idei,ca maine merg la shoping [pk] Luminita,mami de 3 nazdravani: tero Stefan-Alexandru 02.09.2005 shoricica Sara-Maria 30.05.2008 trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009 [url="https://picasaweb.google.com/106129411010304127167"] Merita sa bagati un ochi ....[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...