Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele in prag de primavara... (41)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Astazi Vineri, 19 martie 2010 Vei simti mai mult ca oricand nevoia unei vieti calme si a unui program regulat. Respecta orele de somn si foloseste-ti energia cumpatat. Unii nativi au neintelegeri cu partenerul de viata si copiii. Este indicat sa faca ceva cat mai repede, ca sa evite orice complicatii. --------------------- 19 martie 2010 S-ar putea sa plecati intr-o calatorie. Desi aveti tendinta sa cheltuiti cam mult, aveti sanse sa obtineti mari satisfactii. Descoperiti cu surprindere cat de bine va simtiti intr-un colectiv nou. Va sfatuim sa respectati cu strictete regulile de circulatie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te simti in largul tau la serviciu, ori din cauza sefilor care tensioneaza atmosfera cu ton ridicat si cu amenintari nefondate, ori pentru ca lucrezi intr-un anturaj ostil, care nu te stimuleaza deloc sa te apuci de treaba. Ai alaturi niste colegi care critica intruna ceea ce propui, care mai mult te trag inapoi si, cu asemenea tovarasi, nu ajungi la niciun rezultat pozitiv. Bati pasul pe loc si risti sa ratezi o sansa buna doar din cauza unor colaboratori care iti pun bete in roate sau strica ceea ce cladesti tu. ----------------------- Incearca sa lasi planurile tale deschise si flexibile astazi, intrucat pot aparea invitatii neasteptate sau surprize in ultimul moment. Astazi esti motivat sa finalizezi un proiect sau o activitate, tocmai din dorinta de a incepe alta. In cazul in care va trebui sa iei o decizie financiara, tine cont ca astazi este ziua ta norocoasa din acest punct de vedere. Pentru a evita o stare de epuizare, refuza sa te implici in angajamentele altor persoane. ---------------------- Se pare ca sunteti agitat toata ziua, din cauza neintelegerilor cu un partener de afaceri. Va sfatuim sa va stapaniti, chiar daca descoperiti ca ramaneti in pierdere. Pe plan sentimental, va merge foarte bine. Nu aveti probleme cu sanatatea, insa ar fi bine sa evitati excesele alimentare. ---------------------- In camin se mizeaza mult pe ajutorul tau; fa un efort pentru a nu-i dezamagi pe cei dragi. Desi vor fi tentatii mari, ar fi bine sa nu te aventurezi in a face speculatii financiare, mai ales ca ocaziile de a castiga bani nu se vor lasa prea mult asteptate. Ocaziile de a petrece clipe placute in compania partenerului tau de suflet nu se vor lasa prea mult asteptate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neta fetele! A venit primavara! Doamne,ce frumos e afara,sper sa tina de aceasta data ca m-am saturat de iarna. Bebe meu a inceput sa doarma bine,s-a ridicat in picioare in patut,dar nu vrea sa mai repete figura.Cam atat de la noi. Aaaa Black- scump foc e Dragos tuns,[pup] pentru voi. __________________________ [pup]la toate [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Evita sa dai bani doar pentru simplul motiv ca doar asa esti convingator (convingatoare). Ai intentia de a te implica intr-un nou proiect sau in ceva in care crezi foarte puternic, insa, chiar daca totul pare extrem de provocator, analizeaza adanc motivele si da-i drumul numai daca acestea sunt foarte determinante. Totusi, nu te astepta sa acumulezi nimic in plus in afara de o buna experienta a faptului implinit. Foloseste-te de prieteni. Liliac, Lora, multumim de aprecieri! [flo] Desi este in continuare mititel [bang][bang], arata totusi a baietel! [olala] Cat despre dinti, tot 4 si aia 3 care tot dau sa iasa de cateva saptamani! Nu ma lasa sa-i controlez gingiile, insa roade toooot ce prinde, mai rau ca un catelus! [:D] Raluca, nu-ti place de el asa tunsulit? [V] Am zis ca repetam operatiunea cam la 1-2 luni, nu-l mai vreau sa-l vad cu creasta de cocos! [:D] Si-apoi, sursa mea de inspiratie a fost Liliac, cand am vazut ce bine ii sade lui bb Raducu fara pleata! [olala][olala] Si am si eu o observatie de facut lui madam Liliac! Sunt suparata, nu am mai vazut poze cu bb Raducu cam de multisor! [q] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!A venit primavara si la noi.Acum incepem sa ne ocupam de curte de solar.Incepe treaba la curte.Voi ce mai ziceti? Maine dimineata treaba ...dupa amiaza ma apuc de pachet pentru copii.[pup][pup][pup][pup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinaaa, felicitari lui Razvanel pt performanta!!!! [pk][pk][pk] Sa te tot tii de acum inainte! Se va ridica el insa in conditiile sale! [:D] Doina, bine ai mai trecut pe la noi! [pup] Profit de faptul ca esti in zona sa te intreb ce ai de gand sa gatesti de Pasti! [:D] Caci stiu ca tu mereu gatesti ceva bun si specila! Si noi am iesit la plimbare, fiind soare si cald, dar la intoarcere am tras ditamai sperietura. Dragos avea gura plina de sange. L-am spalat bine, m-am holbat in gura lui si nu am vazut nici o ulceratie. Parea sa-i fi curs de la gingie. A stat azi cu tot felul de prostii in gura sa le roada, chit ca are si jucarii de dentitie. Dar chiar asa? Mai ales ca a sangerat cand era in carucior, abia trezit din somn. Doar daca nu s-a zgariat el cu dintii, mai are obiceiul de scrasneste din dinti. Nu sunt linistita deloc, pana nu aflu exact cauza. [V] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...